Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość od roku
Witam:) Od roku wstrzykuje sobie botox, mam 36 lat i robie taki zabieg co poł roku. Równiez na poczatku mialam obawy, zreszta jak kazdy z nas bylam ciekawa co to jest. Mam bardzo dobrego lekarza, ktory wykonuje mi ten zabieg. Powiem wam jedna rzecz. Od momentu wstrzykniecia botoxu przestalam miewac bóle głowy, praktycznie w ogole ich nie mam. Lekarz mi mowil, że kobiety ktore cierpia na migrene i ktore zdecydowaly sie na botox, zachwalały go pozniej podwójnie :) Nic nie słyszałam o podwójnym widzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę się boję
Czy któraś z Was wie coś na temat gabinetu pani dr Baczewskiej Staszak w SOPOCIE. Ona ponoć robi dobrze zabiegi botoxem. Jestem umówiona, ale się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiina
Mam juz pierwsze efekty. Nie moge zmarszczyć czoła i wygładziły sie zmarszczki 2 najgłębsze. Ale koncowy efekt ma być do 14 dni. I ja równiez miewam silne bóle migrenowe, tez powiedziała mi Pani doktor o tym, ze moga zniknąć. Na razie jestem bardzo zadowolona i chyba będę częściej jeździć do tej czarodziejki od zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwa-kwa
mozecie mi powiedziec ile kosztuje wstrzykniecie botoxu w czolo i wokol oczu? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiina
NIE MAM ZMARSZCZEK NA CZOLE. Zaszaleję, jadę do Sulęcina zrobic sobie resztę. O, cholerka, będę LASENCJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnanapopraweurody
Do Miiny Czy mogłabys podać namiary na ta "czarodziejke od zmarszczek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo210
Ja miałam botox na lwie zmarszczki super... ale pod oczy zrobiły mi sie taki bable ze jak ten lekarz zobaczył to usunąl mi laserem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę się boję
margo210 jakie bąble zrobiły Ci się pod oczami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supersprawa
Dziewzyny czy nożecie podawać ceny tych zabiegów.Tez sobie chce wstrzyknac botox ale kompletnie nie wiem ile co kosztuje.Przeciez nic nie tracicie jak napiszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiina
Podaję Ci numer komórki 0-603-872-554 do czarodziejki od zmarszczek Podaję Ci ile ja zapłaciłam. Za czoło 400. Wczoraj byłam w Sulęcinie zrobić kurze łapki. W poczekalni była dziewczyna, która miała powiekszone usteczka. Wiecie, nie mogłam sie oprzeć i tez sobie powiekszyłam, delikatnie. Są teraz "słodkie". Bezbolesnie, trwało to wszystko razem 15 minut. Na razie kurze łapki są jak były, trzeba czekać około 14 dni na efekt, ale usta sa boskie. A, podaje ceny: kurze łapki 400zł usta 600zł, ale zostało z ampułki 1/3 i wstrzyknęła mi w górę nosa, bo miałam zapadniete. Wiecie, ja korzystałam dużo z zabiegów kosmetycznych, ale nie widziałam efektów. Tu widac efekty. Ale trzeba iść do sprawdzonego lekarza, żeby nie wyszły takie klocki jak tu Margo210 opowiada. Ja po Botoxie nie miałam żadnego śladu, jak po zabiegu spojrzałam w lusterko, to pomyślałam czy to nie jakies oszustwo, bo nawet nie widziałam sladów ukłuć, no ale czułam i po kilku dniach czółko bez zmarszczek. Już po czole znajomi zauwazyli, że jakoś fajnie wygladam. I chyba sie pochwale, bo nie bedę kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u mojej Pani doktor w endoestetica place od 350-400 za okolice, zalezy ile zuzyje botoxu. Wypelniacze to ceny od 600 zl. Polecam tosprawdzone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani36
mam pytanie chodzi mi o Sulecin gdzie przyjmuje dr.Turczynska,czy to jest woj.lubuskie czy to gdzies za Wroclawiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo210
Teraz juz wiem....lwia zmarszczka , kurze łapki tak !!!!ale pod same oczy nie !!!! mnie zrobiły sie worki przepuklinowe .Czy ktos słyszał cos takiego ? lekarz mowi ze to zniknie ..ale kiedy , wyglada potwornie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
Dziewczyny czy mozecie polecic mi dobry gabinet we wrocławiu? dobry i sprawdzony.i zeby ceny byly dosc przystepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
mi wlasnie wstrzykneli botox pod oczami i zrobily mi sie nie workki a wory pod oczami. i chodze juz z taki worami ponad 3 miesiace prosze dajcie namiary na dobry gabinet we wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo210
madalina odezwij sie do mnie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
margo juz do Ciebie wyslalam maila. czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiina
Do Pani36 Lubuskie jest na zachodzie Polski, ja mam tu niedaleko. Na wizytówce pani doktor w poczekalni były miejsca konsultacji wypisane. Widziałam tam i Kalisz. W sumie ja mam taka sama droge i tu i tu. Moje usteczka są śliczniutkie. Nie sa duze, ale takie pełniejsze. Kurze łąpki jakby zaczęły się wyprostowywać. Codziennie patrze w lusterko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa do miiiima
napisz proszę co wstrzykiwała Ci w usta i ile ja się boje tzw kaczego dzióbka jak masz TY? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka70
BTOX jest super ale uwaga na studio kosmetyczne w Katowicach Wyspa ! mam 37 lat i niestety zmarszczki- zrobiłam na urodziny sobie prezencik " zabieg" i wyglądałam jak własna córka polecam...: ) ale niestety kosztuję Za czoło oraz kurze łapki a także na dekold ( ale to już kwas mihialuronowy ) dałam 3000 Wiem ze lakarka była droga i naciagaczka ale nie załuję przestroga dla dziewczyn z Katowic ! naciagają ze tanio, a później cos doliczają i tylko miałam nieprzyjemną wymianę zdań- ceny są kosmiczne po zabiego w studio kosmetyczne 'WYSPA"ul.Szopena 7 Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani36
dziekuje za odpowiedz i jeszcze jedno pytanko czy z dr.Turczynska mozna skontaktowac sie droga e-mail ? ile u niej kosztuje 1 AMP botoksu i na ile to moze wystarczyc? z tego co sie orientowalam to ceny sa bardzo rozne,a nie warto przeplacac.Czy ktos moze wie cos o nowym preparacie VARIODERM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiina
Do Ciekawej W czoło i kurze łaki wstrzyknęła mi Botox - przecudna reakcja - zmarszczek po prostu nie ma. W usta Tyosal. Najnowsza generacja kwasu hialuronowego. Usteczka są słodziutkie. Nie mam dzioba. Mam je odswiezone, takie jak były kilka lat temu. Podobno usta z wiekiem się zapadają i jak się odświeży to się je jednocześnie odmładza, tym samy odmładza się i twarz. Ostatnio wielu znajomych pyta co robię, że tak dobrze wyglądam. Na razie odpowiadam, że to szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na nowe forum profesjonalnej holistycznej kosmetyki i stylizacji twarzy, ciała i paznokci... Szeroka profesjonalna wiedza kosmetyczna, FIT & SPA & WELLNESS, stylizacja paznokci i wieeele innych.... www.innowacje.mojeforum.net Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
tak wiem coś o Variodermie.Jest to nowy rodzaj wypełniacza z kwasu hialuronowego.Mam go wstrzyknietego 2 tygodnie temu 2 ampułki.Wszystko jest ok.może zrobię sobie usteczka za tydzień.chyba jest niemiecki i troche tańszy od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drotea65 napisz koniecznie w jakie miejsca wstrzykiwalas ten varioderm i ile zaplacilas i oczywiscie w jakim gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46-lat
Czesc dziewczyny! Czy może mi któraś napisać gdzie w okolicy Katowic robia dobrze botox i oczywiscie tanio. A powiedzcie mi proszę jaki zabieg jest najskuteczniejszy na straszne chomiki-bardzo mi opadły policzki,po bokach ust zrobiły mi sie takie pionowe bruzdy. Dziękii za wszelki info i podanie cen zaiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weniss
Hejka wszystkim.. Mam 28 lat i też niestety borykałam sie z problemem tzw. kurzych lapek.. Wszystko przez tą moja nieszczesna mimike twarzy. Postanowiłam, że zrobie sobie botox bo mojej siostrze dało to fantastyczne efekty :) Natomiast mój lekarz zamiast botoxu polecił mi - Dysport. Nie jestem wtajmeniczona i nie znam tych wszystkich preparatów, ale dałam sie namowić i powiem wam że jestem totalnie zadowolona!! Patrząc w lustro trudno jest mi uwierzyć że to naprawde ja. To jest poprostu boskie, ciekawa jestem czy któraś z was tez używała tego preparatu i czy miała jakies przygody z nim zwiazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzełapki
Cześć dziewczyny!!! Mam dopiero 25 lat i pojawiają mi się pierwsze zmarszczki wokół oczu, skóra jest wysuszona i traci elastyczność do tego mam bardzo wyraźną mimikę twarzy. jestem troszkę załamana pogarszającą się z miesiąca na miesiąc kondycją skóry. Zastanawiam się nad botoxem ponieważ uważam, że lepiej zapobiegać niż później stawać na głowie żeby wypełnić głębokie bruzdy, Chciałabym jednak rozpatrzyć możliwości zastosowania innych metod. Może mogłybyście podzielić się ze mną doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Już się cieszę.mam usteczka w sam raz.Nwet nie zemdlałam jak kiedys u dentysty bo bylo znieczulenie igiełka(potem nie czułam polowy twarzy ale wole to niż się skręcać.) Co taka cisza?.Dajcie głos dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierkaa
czy ktoś robił sobie - LIPOLIZA - u dr Turczyńskiej jakie są efekty i czy to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×