Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość mam32lata
witam moi mili czytalam wasze komentarze i widze ze sa rozne opinie ale chyba wiekszosc pozytywnych .ponoc efekt jest w zaleznosci od skory ile utrzyma sie botox .ale mam takie pytanko jestem zainteresowana botoxem i chcialabym poddac sie takiemu zabiegowi bo mam moze niewielkie zarysy zmarszczek kurzych lapek niewiem musialby to zobaczyc lekarz jakie one sa czy duze czy male.dla mnie one sa widoczne ale wiecie strach przed zmarszczkami ma duze oczy ja widze wady u siebie moze ktos nie niewiem .nawracajac do tematu chcialabym sobie zrobic botox tylko wolalabym troche dluzszy efekt miesieczny jak pol roku czy zamiast botoksu mozna na pierwszy raz uzyc kwasu ktory utrzymuje sie az 12 miesiecy.pytam bo mieszkam w anglii i nie chcialabym latac tak czesto wiec zalezy mi bardzo na dluzszym efekcie.i jeszcze jedno pytanko -czy moze ktos z was kochani zna jakas dobra klinike w lodzi . dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIłkaaa
Byłam u dr Olszanskiego na konsultacji, ale nie spodobało mi się. Ma tylko starej generacji preparaty jak Restylane. I jakoś tak, no jakbym nie miała zaufania. Zadzwoniłam do innych gabinetów. W jednym z nich kazali mi przysłać zdjęcia. Wysłałam i dostałam odpowiedź, konkretnie napisane co i jak można zrobić z moją twarzą. Jestem pod wrażeniem. Wiecie, cenowym też. ampułka teosyalu, czyli nowoczesnego kwasu hialuronowego kosztuje 600zł. Zapytałam dlaczego w gabinetach sa tak duże różnice cenowe ( w innym gabinecie podali mi cenę za to samo 1300zł) - czy pojemności są różne? powiedziano mi, że biorą duże ilości od hurtownika i mają zniżki, a to z korzyścią dla klientów. No wiecie, ale żeby 700zł było różnicy. Nie do wiary. Wiem, że to już czas na mój pierwszy raz w gabinecie medycyny estetycznej i umówiłam się. Wczoraj na dzisiaj. Jestem już zrobiona. Przejechałam 400km w jedną stronę. Warto. Bruzdy, usta i policzki, między brwiami i kurze łapki. To jest zaniedbanie. Nie moge powiedzieć, żeby to bolało. Najbardziej czułam zastrzyki ze znieczuleniem, a potem nie czułam co mi robiła. Wszystko znieczulone, nawet nos. Zrobiła i pokazała w lusterku. Najbardziej spuchnięte sa usta, poza tym czuję, że coś mam na całej twarzy. Siniaków nie mam. Chyba pójdę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Milki
w jakim gabinecie i w jakim miescie robilas? ja do tej pory robilam zabiegi botoksu w Warszawie,ale od jakiegos czasu efekt zaczna puszczac po 2 tygodniach a wczesniej trzymalo pol roku i nie wiem co jest tam grane z tym botoksem wiec szukam nowego gabinetu i swiezego,dobrej jakosci towaru ,takiego ktory bedzie sie utrzymywal jak moj wczesniej.Dodam ,ze jakosc botoksu spadla w gabinecie Collagena na Al Jerozolimskich i nie bylo to jednorazowe zdarzenie,tak sie powtorzylo juz 3 razy wiec to nie przypadek. Takze podaj namiary na swoj gabinet gdzie robia tanio i solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny...
tylko nie Collagena w Warszawie.Odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRYNIA46 zaglaąasz tu jeszcze? Powiedz jak wygladasz po tym zabiegu? Ja robie sobie botox na czoło ale wiem,ze opadajace chomiczki nie zlikwiduje żaden preparat.Zdecydowałam sie na lifting.Robię w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkaa no
No co Ty, nie wiesz, ze teraz jest możliwość usunięcia zastrzykami chomików? to się nazywa lipoza czy cos takiego. To samo robi sie na podbródek i ramiona. Podobno puchnie sie po tym i na rezultat trzeba zaczekać 2 miesiace, żeby sciągnęła się skóra. Ja wziełąm namiary na dermatologa na Sulęcin z początku tego formu. Jestem z Gdańska, przejechałam daleko, ale i tak wyszło duzo taniej niz w Gdańsku. U dr Olszanśkiego zapłaciłabym za bruzdy 2000zł, kurze łapki i miedzy brwiami zmarszcczke - złosniczkę 1200zł, a policzków nie robi. Czyli razem 3400zł. A w Sulęcinie za to samo i zrobione nowoczesnym preparatem zapłaciłam 2000zł. Zosłało mi jeszcze na zrobienie policzków i na drogę do Sulęcina na benzynę i obiad 200zł. Czyli policzki mam zrobione za darmo ( 1200zł). W Sulecinie można sie umówic i w sobotę i w niedzielę. Wiadomo, jak się pracuje to trudno się wyrwac w tygodniu. Opuchlizny juz nie ma wcale. Zauważam wyprostowywanie sie zmarszczki - złośniczki. Podobno Botox zaczyna działać po kilku dniach. Także czekam. Dolna część twarzy już odmłodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolololo
Dziewczyny, podziwiam Was za to, ze się nie boicie. Czy to rzeczywiscie po znieczuleniu nie boli jak robią zastrzyki? Mam 43 lata i nie korzystałam z tego rodzaju zabiegów. Koleżanka z pracy załozyła sobie złote nici. Ja widzę niesamowita zmianę na jej twarzy, jakby ubyło jej z 10 lat. Namawia mnie, nawet byłam z nią na botoksie u lekarza przy oczach iteż widzę poprawę. Jesteśmy w tym samym wieku. A wygladam o 10 lat starzej od nie. Dlatego też bym chciała, ale się boję. Czy sa mozliwości zeby znieczulic tak, by nic nie bolało. Proszę wypowiedzcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DODUS
hej dziewczyny pół roku temu robiłam botox na kurze łapki czoło .kwasem minkę złośnicy i wypełnił mi malą luke między nosem a czolem w Pszczynie u dok.simki zapłaciłam 1200zł polecam jestem zadowolona a też byłam pełna obaw efekt 5 miesięcy napewno utrzymałby się dłużej gdyby nie moje wizyty w saunie właśnie jutro mam wizytę u dok.simki na powtórkę zapytam jaki botox używa bo dowiedziałam się dopiero od was że są starej czy nowej generacji pozdrawiam i zachęcam niezdecydowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella 85
Milanka,nie słyszałam o tej metodzie,ale wiem że wszystkie zastrzyki to jest pomoc chwilowa.Nie ma sie co czarowa,jak skóra obwisa,to zastrzyk tego nie zlikwiduje.Kupe kasy wydałam rok temu na ostrzykiwanie twarzy jakims preparatem.nic to nie dalo.Botox jest super ale tylko na trzy miesiace,potem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krynia46
Jak już pisałam robiłam sobie "chomiczki" opuchlizna była tak z 7 dni teraz czuję tylko lekkie mrowienie przy dotyku.Z kawasu i botoxu jestem zadowolona :) ale nie wiem czy mam tak wrażliwą skórę bo przez te 7 dni nikomu się nie pokazałam:) Spuchłam ale miałam kontakt z telefoniczny z panią doktor i Ona dokładnie informowała mnie jak mam postępować. Nie czułam się jak intruz, wiedziałam, że odpowie na każde moje pytanie. Mąż na szczęście był w delegacji :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolka5
Bolololo - nic nie boli; uwierz mi .Ja jestem strasznie wrażliwa na ból a igieł bałam sie przeraźliwie. A po zabiegu śmiałam sie sama z siebie. A efekt zajebiaszczy. Wrato było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaanka
Ja jestem po zabiegu w Endoestetica w Luboniu kolo Poznania. Przyzwoite ceny, bardzo dobry efekt.Polecam!!!!!!!!!! www.endoestetica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella 85
Krynia i jak wyglądaja teraz chomiczki? Pisałas wyżej,że wstrzyknięto Ci preparat spalający tłuszczu.Jak długo jestes po tym zabiegu i jaki jest efekt? U mnie nie bylo by co spalac,poniewaz ja praktycznie nie mam tłuszczu na twarzy.Jestem bardzo szczupła i dla tego skóra zaczyna mi powoli obwisac na policzkach i podbródku.Myslę ze w moim przypadku to tylko lifting mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TristanT-1
Czy ktoś może udzielić innej rady??? Co zrobić żeby botox puścił szybciej??? Moja lekarka przesadziła i mam problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krynia46
bella85 miałam ten sam problem, to nie tylko spala tłuszcz ale także podciąga zwiotczałą skórę. Możesz przecież zapytać każdego lekarza od chirurgii estetycznej lub plastycznej. Zanim wybrałam lekarza to miałam wiele konsultacji i w ten sposób dowiedziałam się nie tylko o wynikach takich zabiegów ale i o cenach:) Ja jestem zadowolona chociaż na całkowity efekt muszę jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
Witam po długiej przerwie (wakacje, piwo, ogniska, jeziora, oddech od internetu). Poczytałam sobie 4 strony, które przybyły od lata, i zwróciłam uwagę na jedną, dziwaczną wypowiedź anonima, fragment wklejam: ------------------------- "Poza tym prowadzi pan propagande dezorientacji forumowiczek poniewaz to nie prawda, że na zachodzie nie ma fobii botoksu.Otórz informuję Pana , że właśnie tam mieszkam więc moja wypowiedz jest bardziej wiarygodna, botoks na zachodzie jest szeroko krytykowanym i juz dawno odrzuconym zabiegiem, tanim jak barszcz ( na pewno nikt nie jeżdzi do Polski na Botoks!) i wykonuje go tylko przepraszam za wyrażenie, ale plebs.Najlepsze zabiegi są bardzo drogie i nie każdy moze sobie pozwolić, ale są uznawane za bezpieczne i efektywne." ------------------------------------- Ja właśnie mieszkam na tym bogatym zachodzie, w jednym z największych miast świata. Unit z botoxu kosztuje w najtańszej klinice $10, na czoło ( jedną zmarszczkę poprzeczną) i kurze łapki potrzebuję unitów 40, co daje kwotę $400. Gdybym zdecydowała się na całe czoło, rechunek pewnie przekroczyłby $700. Jak widać, barszcz musiał tu cholernie podrożeć. Druga rzecz - najwięksi aktorzy świata otwarcie przyznają się do korzystania z botoxu, jest to teraz taka norma jak solarium czy wybielanie zębów. Ale sensacją było niedawne oświadczenie znanej supermodelki, cytuję artykuł prasowy: " Być może wyznanie to nie byłoby tak szokujące gdyby nie fakt, że przez ostatnie lata Cindy Crawford zdecydowanie twierdziła, że to "cudowna mikstura" z kawy i oleju z oliwek pozwala jej skórze utrzymać godną pozazdroszczenia kondycję. Nic dziwnego więc, że tysiące kobiet, które wierzyły jej i kupowały kremy sygnowane nazwiskiem modelki powiększając jej majątek, mogą teraz poczuć się oszukane. Linia Meaningful Beauty, którą firmuje Cindy, składa się z maseczki, środków delikatnie oczyszczających skórę, kremów nawilżających i odnawiających skórę szyi i twarzy. I jak głosi sama modelka w reklamie swoich kosmetyków: Nie będę się okłamywała - po przekroczeniu pewnego wieku kremy działają tylko powierzchownie. Aby przywrócić skórze elastyczność, jedyne na co mogę liczyć to botox, witaminy i zastrzyki z kolagenu". Jak widać, plebs wyszedł już ze slumsów i zaczął nabywać wielomilionowe nieruchomości na kalifornijskim wybrzeżu :-)) A tak na poważnie - o tym, co się dzieje na rynkach zachodnich najwięcej wiedzą chyba ci, którzy kiedyś byli przez 3 dni za granicą - np. w Czechosłowacji. To tak na marginesie. A od siebie - myślę, że efekt stosowania czegokolwiek zależy od organizmu. Mi się botox sprawdza genialnie, stosuję go od 5 lat, dwa razy w roku, co oznacza, że teraz przyszła pora na 10-ty zabieg. Ale nie jestem w stanie wypić kawy, po której wymitują i mdleję, mimo, że połowa ludzkości nie potrafi bez niej żyć. Więc chyba najlepiej sprawdzić samemu, empirycznie, bawięc się w królika doświadczalnego, jeden raz nikomu nie zaszkodzi, a zaoszczędzi nerwów i kłótni - bo to, co jest dobre dla mnie, może zniszczyć urodę koleżance - i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krynia a jak długo trwa ten efekt i ile zapłaciłaś? Nie słyszałam o tej metodzie. Szkoda,ze nie znasz nazwy preparatu,bo zapytała bym sie mojej lekarki co robi mi borox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella 85
Napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
MiŁka - a nie wydaje Ci się podejrzane, że tego typu preparat "bierze się od hurtownika"? Moja mama pracuje w takiej klinice w Polsce, ale preparaty kupują w aptekach lub od producenta, nie od "hurtowników". Dowiedz się, czy towar jest przechowywany w odpowiednich warunkach (jak się "bierze" czegoś dużo, należy dysponować perfekcyjnymi warunkami magazynowania towaru), a poza tym nasi lekarze ostrzegają przez zbyt TANIMI preparatami, oferowanymi przez kliniki. Tani botox - proszę bardzo, na każdym rogu, tylko że to botox z Chin. Nie zaszkodzi, ale i nie pomoże, po paru tygodniach przestanie po prostu działać. Zatem UWAGA NA CHIŃSKIE PREPARATY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona botoksem
Po tym co niebieska napisalas zastanawiam sie czy ten tani botoks w Collagenie to wlasnie nie jest produkt z Chin bo efekty puszcza po 2 tygodniach,a te cwaniaki z Collageny uznaja reklamacje tylko w terminie do 2 tygodni .Sprytnie to sobie wymyslili co? Pewnie tez maja z Chin tani i gowniany botoks.Po to mamy ten topik zeby sie informowac o tym co jest dobre a co nie,piszcie dziewczyny ktore tez nie sa zadowolone z botoksu w Collagenie czy u was tez byl efekt na 3 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
Zawiedziona - może coś się w Collagenie ( gdzieś na Jerozolimskich to było) zmieniło, ale ja robiłam własnie tam botox aż 5 razy i zawsze było fantastycznie. A ceny chyba porównywalne do innych klinik. Nie wiem, jak jest teraz, ale 4 - 5 lat temu pamiętam, że płaciłam za jedną zmarchę poprzeczną na czole (tzw. pół czoła) 300 zł, a za całe czoło 600 zł. Najpierw obslugiwała mnie przemiła p. dochtór, tęgawa, a potem młody przystojniak imieniem Łukasz. I efekt był super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zawiedzionej botoxem- niestety ale jest nas wiele co z Collagena w Wa-wie nie maja dobrych wspomnien, i tak mialas \"szczescie\",ze Ci dzialal 3 tyg,mi tylko minimalnie i to tydzien splycilo czolo,a lekarz ktory mi robil botox zapewnial,ze conajmniej 5 m-cy.Czytalam tez na innych forach i u wszystkich niestety taki efekt,kazdy sie na nich skarzy. Ja robilam w Collagena express w \"Zlotych tarasach\",odradzam kazdemu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzataka1
Ja dwa tygodnie temu strzeliłam sobie botoksik w okolicach oczu a przed godziną wróciłam od doktorka bo robiłam czółko:) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krynia46
Bella 85 wszystko opisałam na początku strony 16:) teraz czuję jak ściaga mi skórę (chomiczki) , efekt całkowity ma być widoczny po 2 miesiącach, chociaż pani doktor mówiła, że to zależy od skóry. Jeżeli chodzi o nazwę to zadzwonię do niej i się zapytam, to żaden problem.Moja koleżanka miała taki zabieg u innego lekarza ale na spalanie tłuszczu brzucha i muszę przyznać, że jestem zaskoczona wynikiem:) Ona zresztą też bo nie lubi ćwiczyć:):):) brzuszek znikł:) i nie ma obwisłej skóry:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłkaaa
No wiec żle sie wyraziłam jezeli chodzi o to ze lekarze którzy kupują od "HUROWNIKA" duże ilosci - mi chodziło akurat o kwas hialuronowy - to mają zniżki. Żle napisałam bo lekarka mówiła o dystrybutorze a nie hurtowniku. Ponieważ sama prowadzę firmę to u mnie jest HURTOWNIK. A u niej jest dystrybutor. Zaciekawiona zadzwoniłam i zapytałam ją czy są jakies podróbki chińskie. Powiedziała mi, że jeszcze nie spotkała się z czyms takim. I nie chciałaby zeby ktoś wstrzyknął jej jakaś podróbkę i tak samo nie wstrzyknęłąby komus innemu. Że są różne rodzaju kwasu hialuronowego i jak bierze od jednego dystrybutora - bo polskich preparatów nie ma - powyżej 100 ampułek miesiecznie to ma 25% znizki i tą znizkę przeznacza dla pacjentów nie dla siebie. Mówiłą, że przetestowałą wszystkie preparaty jakie są dostępne na rynku i najlepszy to Teosjal. Znajac prawa handlu wydaje mi się to normalne. I tak można sobie taniej zrobic buziaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłkaaa
No i mówiła, zę tych preparatów nie ma w aptekach a w Polsce tez nie ma producentów tych preparatów. Mówiła, że jest strona dystrybutora www.teosjal.pl lub www.teosyal.pl i to jest dystrybutor na Polskę. To wszystkie moje informacje na ten temat. Ta doktor jest taka normalna. Jak zadzwoniłam to troche głupio mi było, a ona na to, że często Panie pytają dlaczego jest tak tanio. Stara sie dawać do reki opakowanie po preparacie, zeby nie było wątpliwości. Mówiła, że ona ma swój gabinet, nie płaci za wynajem, nikogo nie zatrudnia , dużo ma pacjentek. Wiecie, ja podobnie postępuję w swojej firmie. W jednym sklepie jest taniej, bo nie płącę za dzierżawę, a tam gdzie jest tania dzierzawa to troche drożej, a w centrum najdrozej. logiczne prawa rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TristanT-1
Dziewczyny!!! Czemu żadna z Was nawet nie zwróci uwagi na temat jaki zapoczątkowałam... Przecież może to zdarzyć się każdej z Was!! Ja robię botox już kilka lat a taki problem pojawił się dopiero teraz.. Szkoda, że nikt nie jest zainteresowany. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krynia46
Bella zadzwoniłam i dowiedziałam się :) zastosowano lipolizę iniekcyjną i podano coś z soi jeżeli dobrze zrozumiałam:) to fosfatydylocholinę czy te nazy nie mogą być łatwiejsze???. Muszę Ci podziękować bo już bałam się, że jakiś steryd.Kamień spadł mi z serca:) tak to jest jak laik poddaje się zabiegowi, zadaje pytania i w stresie zapomina:):):) możesz pytać lekarza swojego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
To rozpuszczanie brzucha zainteresowało mnie bardziej, niż rozprasowywanie twarzy...Błagam o szczegóły! Jestem pomarszczona na gębie i nadęta na brzuchu - gdyby było odwrotnie, już dawno siedziałabym w Hollywood. A gdybym jeszcze miała na głowie tyle włosów, co na łydkach, Angelina czytałaby o mnie w brukowcach. Niestety, pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
MiŁka, nie tłumacz się, stosujesz Chińczyka i szlus :) Małgorzataka1 - a w które konkretnie miejsce w okolicach oczu zażądałaś iniekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×