Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość silka111
hej dziewczyny,jestem miesiac po botoxie, kurze lapki,zmarszczki zniknely zupelnie, zapomnialam ze je mialam ( choc niewielkie).troche przerazila mnie wypowiedz pani z Genewy, bo w sumie to nie wiem jakie moga byc skutki uboczne botoxu? prosze napiszcie, jakie ewentualnie groza niebezpieczenstwa? Czy chroba oka jednej z forumowiczek wynika ze zlej aplikacji botoxu,czy tez z dzialania samego produktu? Jestem w chwili obecnej w Londynie, i tu botox wydaje sie byc dosc popularny... Pozdrawiam wszystkie Panie i Panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do silka111
A po jakim czasie zniknely Ci zupelnie zmarszczki na czole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ostrokrzew
Tak trzymaj! Panu sk9012 wydaje się, że jak to topik o botoksie to tylko opinie pozytywne są tu mile widziane.Wydaje mu się, że jest największym znawcą rzeczy, bo jakimś cudem udało mu się zostać lekarzem ( jakby to było niewiadomo co)i to ma nas przekonać że tylko on ma racje.Każdy ma prawo mieć swoje racje!Nie wydaje mi się żeby to był topik dla miłośników botoksu. Ja równiez jestem jego przeciwnikiem i zgadzam się z Sk9012, że powinien zniknąc z tego forum, bo to jest forum zwykłych ludzi, z którymi nawet nie potrafi polemizować.Może niech lepiej przeniesie się na forum branżowe do ludzi na swoim poziomie. BOTOKS TO ŚWIŃSTWO>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowamira
czy ktoś może podać sprawdzone miejsce na wstrzyknięcie botoxu w Zielonej Górze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29loj
DO NOWAMIRA Popytaj o dr Turczyńską,ma gabinet w Sulęcinie,ale chyba również w Zielonej Górze..a opinie same pozytywne;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29loj
sk2019 GRATULUJĘ ZNAJOMOSCI PISOWNI POLSKIEJ..WIDAĆ TO KOLEJNA pANA "MOCNA" STRONA,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE ZAMIESZANIE
jA MYŚLE, ZE TO WSZYSTKO PRZEZ NIESAMOWICIE SILNA I NISZCZYCIELSKA REKLAMĘ BEZIGŁOWEJ MEZOTERAPII. nA WSZYSTKICH TOPIAKACH JA REKLAMUJE OSOBA BARDZO AGRESYWNA I NA WSZYSTKICH TOPIKACH KTOS JEST BARDZO NIEZADOWOLONY CZY Z THERMAGU CZY Z WYPEŁNIACZY CZY Z LASERÓ, CZY Z INNYCH MEDYCZNYCH ZABIEGÓW A NAJLEPSZA JEST BEZIGŁOWA MEZOTERAPIA. MYŚLE, ZE TO PO PROSTU KIT. TA PANI Z GENEWY I BRAK OKA PO ZABIEGU CZY COS PODOBNEGO. MOŻNA ZADZWONIC DO DYSTRYBUTORA BOROXU W POLSCE Z P[OPYTAC O DZIAŁANIA UBOCZNE. JA TAK ZROBIŁAM, ZASMIANO MI SIĘ W TWARZ CO TO ZA BAJKI. Tym miłym akcentem kończe swoja wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolass
Jestem 2 tyg.po wstrzyknieciu botoxu i jestem rozczarowana.Zmarszczki(czolo)splycily sie,ale sa nadal widoczne i sadze,ze juz tak zostanie,pol czola nie moge zmarszczy a pol tak.Paranoia.Uwazajcie na "specjalistow".,do tego 2 siniaki dopiero teraz schodza bo do tej pory mialam pol czola zoltego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiiza
mysle o botox,bede we wroclawiu i moze ktos ma jakis sprawdzony gabinet...Pewna pani poleca tutaj cala liste a ja dalej nie wiem ktory jest dobry,ktos moze robil cos we wroclawiu?? i moze ktoras pani robila sobie usta,makijaz permanentny ust czekam na rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
W ODPOWIEDZI NA PYTANIE DO MNIE> robilam tylko botox na kurze lapki,wiec tylko tym wrazeniem moge sie podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
hmmm, na moje pytanie o ewentualne skutki uboczne nie dostalam odp...z tego co czytam to na niektore Panie po prostu mniej dziala, zmarszczki nie schodza zupelnie.Tak logicznie myslac to glebokie zmarszczki pewnie nie zejda, tylko te plytsze...ale moze niektorym osobom i te glebokie znikn zupelnie? obawiam sie ze sience moga sie pojawic, jak ktos natrafi na naczynko * tak mi powiedzial moj lekarz. Jesli ktos wie konkretnie o skutkach ubocznych takich jak niedozywienie skory (i czym ono mialoby byc spowodowane), czy tez o innych prosze o odpowiedz., lub link z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
ALE ZAMIESZANIE -> jak zadzwonisz do tepsy i zapytasz o ich podejście do klienta, to też raczej nie powiedzą Ci, gdzie go mają. :D Acha, i jeszcze może poszkodowanej wytłumacz, że to bajki, a ona ma urojenia z tym okiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolass
Do silka- wiesz,ja mam 31 lat wiec o zmarszczkach glebokich nie ma mowy,poprostu trzeba natrafic na dobrego i uczciwego lekarza.Ja robilam botox w bardzo reklamowanym gabinecie w Warszawie a jednak jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka z brzgu
Znam doktora Sk 2019, byłam jego pacjenTką oraz znam opinie moich klientek o tym panu. Nie usłyszałam nigdy dobrego słowa i większość była bardzo niezadowolona z usług tego lekarza. Doktor znany jest jako naciągacz, który wmówi każdej kobiecie defekt kosmetyczny aby tylko go "naprawić" i wziąć za to ciężką kasę. Nieprawdą jest ,że ceny są nizsze niż w Opolu lub we Wrocławiu. Tam jest konkurencja więc obniżają ceny i podnoszą jakość swoich usług. W Brzegu natomiast doktor SK nie ma konkutencji i robi co chce. Chyba bardzo chce dokończyć budowę nowego domu i kupić kolejne auto bo jest nachalny w swojej autoreklamie i nachodzi gabinety kosmetyczne proponując współpracę a po odmowie jest agresywny, wulgarny i schoidzi do poziomu "deski sedesowej". Oczywiście każda z pań ma prawo wyboru ale czuje się zobowiązana do ostrzeżenia klientek i potencjalnych pacjentek doktora SK. DZIEWCZYNY TRZYMAJCCIE SIĘ JAK NAJDALEJ OD JEGO GABINETU ZARÓWNO W OPOLU JAK I W BRZEGU I GRODKOWIE !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
O Boze..co sie tu dzieje... Chyba faktycznie Panie SK lepiej mailowac niz się tu użerać z różnymi osóbkami...tym bardziej ,że każda osóbka jest bezkarna i wypisuje to co jej ślina na język przyniesie...szkoda ,ze zrobiło się tu tak wrednie... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiii
Ja sobie zrobiłam zabieg botoxem na kurze łapki, jakieś 5 dni temu i jeszcze nie widzę większych rezultatów. Po jakim czasie widziałyście u siebie zmiany? Czy całkowicie zlikwidowały Wam się zmarszczki? Bo u mnie dalej widać lekkie zarysy linie. Czy one pozostają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Gabiii
Niestety musisz uzbroic sie w cierpliwosc, efekty sa po okolo 2 tygodniach, bynajmniej tak bylo w moim przypadku, lekarze tez tak twierdza. Zatem cierpliowsci moja droga :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwiazmarcha
Ja wstrzyknęłam sobie Botoks w lwia zmarszczkę. Oj, była wielka. Dwa razy już to zrobiłam. Ale za pierwszym razem nie rozeszła sie całkowicie. Lekarka uprzedziła mnie o tym, że po pierwszym razie mogę nie być do końca zadowolona. Ale głebokość jej przed pierwszym oceniam na pół centymetra. Po dwóch tygodniach na głebokości zostało pewnie z 1/3, zaproponowała mi 2 wyjścia, albo poczekać i zobaczyć jak będzie po drugim wstrzyknięciu, albo zapełnic zmarche jakims wypełniaczem. Po 4 miesiacach Botoks przestał działać. Wstrzyknęłam sobie drugi raz. Było dużo lepiej, rozprostowałą się prawie, ale nie do końca. Lekarka powiedziała, ze lepiej nie bedzie i wybór nalezy do mnie czy dodatkowo wypełnić ją czymś. I mam wypełnioną jakimś płynnym silikonem. W każdym razie nie ma nawet kreski. Ale Botoks pomógł mi nauczyć się nie marszczyć brwi, a robiłam to od dziecka. Widocznie nie działa zupełnie na głebokie zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiii
A zniknęły Ci również drobne linie pod oczyma? czy botox aż tak nie wygładza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xavier2
ale jestescie glupie. Odstawicie botox i po roku zobaczycie jak wam skora "siadzie". trzeba bylo o siebie dbac cale zycie, to nie mialybyscie zadnych kurzych lapek w wieku 30-35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
xavier2 -> A słyszałeś np. o genach i ich wpływie na to, jak skóra się starzeje? Nie? Ojej, trzeba było jednak skończyć tę podstawówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nożycee
xawier głupi to ty ty jesteś matołk,że takie piedoły wypisujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiii
Popieram Was dziewczynki :) A tak wogóle to po co tu włazisz Xawier skoro tego nie popierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
Do Gabiii Pod oczami mam troszke,to akurat mi nie zniknelo. A teraz cos co sie tyczy tutejszych niektorych forumowiczek...a mianowicie...najbardziej "słabia " mnie te ,ktore guzik wiedza i wypisuja bzdety np ta cala "xavier"...i tu w tym momencie narzuca sie zeby ja zbesztac...ale wystarczy ,ze poklnelam sobie na glos czytajac jej wypowiedz,na forum niestety nie bede uzywac niecenzuralnych zwrotow. Dziewczyny jesli nie chcecie sie tutaj denerwowac i czytac takiego typu brednie jakie wypisuje w/w przeze mnie osoba/xavier/...przejdzcie na inne forum, jest kapitalne,nikt tam podobnych bredni nie wypisuje,moderator dba o to zeby tam takie osoby sie nie pojawialy ,ktore bladego pojecia nie maja o czym mowa!!! Ja juz tu nie bede zagladac, o wiele zdrowsza jest atmosfera na tamtym forum,pozdrawiam wszystkie znajace temat :) Wklejam link do forum,trzeba sie tam zalogowac i przeczytajcie regulamin. Pewnie Ameryki nie odkrylam...i wiekszosc z Was wie o istnieniu tej stronki..zatem skorzystajcie jesli macie ochote. Zycze milej lektury :) http://www.beautywpolsce.com/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!czy ktoras z was korzystala z uslug gabinetu kosmetycznego w KRAKOWIE CONSENSUS ???chodzi mi o botox ...pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha - BOTOX
Co to za klotnie????ja myslalam ze trafilam na forum dla cywilizowanych ludzi ...BOTOX dziala paralizujaco wylacznie na zmarszczki mimiczne tzn na zmarszczki plytkie spowodowane mimika twarzy ktore pojawiaja sie miedzy 20 a 35 rokiem zycia .Nie rozumiem rozczarowania niektorych forumowiczek ze ich zmarszczki po botoxie nie zniknely calkowiecie!!! W jakim GABINECIE ostrzykujecie sie Botoxem i co za LEKARZ czy Kosmetyczka ktora nie potrafi wyjasnic dosadnie ze zmarszcki glebokie usowa sie BOTOXEM oraz Wypelniaczem zeby mialo zadowalajacy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam i jestem zadowolona
gabinet na ul.Marszałkowskiej w Warszawie tel.826 82 19 robią naprawdę super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Agniechy-botox
Przeczytaj najpierw wypowiedz dziewczyny uwazniej,a pozniej sama sie wypowiadaj.Pisze ze ma 31 lat i nie ma glebokich zmarszczek.Proste ze nie rozumiesz rozczarowania forumowiczek bo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem,a sama Ameryki nie odkrylas piszac jak dziala botox,kazdy kto raz go robil jest swetnie zaznajomiony z tym produktem i jego dzialaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
do black_yes bylam na tym formu, kt polecasz, jak jednak znalezc to o botoxie?z gory dziekuje za pomoc, tu klimat faktycznie robi sie dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha - BOTOX
Jak ktoras chce DOLADNIEJ PRZYJZEC SIE SAMEMU ZABIEGOWI POLECAM strone www.youtubecom W WYSZUKIWARCE WPISZCIE BOTOX I POOGLADAJCIE FIMIKI Z ZABIEGOW CZY ktos poleci jakis adresik z KRAKOWA ??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×