Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość martisza
witam ponownie, w tej chwili jestem po kolejnych wizytach u lekarzy i u samego Pana (szefa tak na niego mowia Panie umawiajace mnie na wizyte) ktory aplikowal mi botox. od niego uslyszalam ze przydarzylo im sie to oczywiscie pierwszy raz ale to przejsciowe, na pewno botoks przemiescil sie nerwami i naczyniami krwionosnymi do nerwu wzrokowego, dzwonilam do jednego z lepszych okulistow, on tez mnie uspokoil, powiedzial ze tak niestety dziala botoks i mam znieczulone-porazone nerwy wzrokowe, ale to wszystko odwracalne, tylko teraz kwestia czasu. a ja juz nerwowo nie daje rady!!! widze wszystko jak przez akwarium, totalna masakra, kazdego dnia widze inaczej i co kilka godzin raz jedna raz druga zrenica jest powiekszona, jesli ktoras z was miala kiedys zakraplana atropine do oczu przed badaniem okulistycznym, rozumie o czym pisze... to moj pierwszy zabieg z botoksem i jestem zalamana poniewaz na nie wiem jak dlugo jestem wylaczona z zycia!!!! czekam nadal moze ktos mial podobny przypadek do mojego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatnia
Nie ma takiego objawu przejściowego!!!! Jeśli botoks przemieścił sie to będzie tam tyle i ile w innym miejscu,czyli 3-6 miesięcy!!Aż naturalnie ustąpi.Ten lekarz Ci naopowiadał bzdury,bo sie nie chce przyznać do błędu.Jak Ty będziesz teraz normalnie funkcjonować..?? ja bym nie popuściła!!!! A powiedz,czy Ty sie nie schyliłaś po zabiegu..?? Bo nie każdy lekarz o tym mówi,ze nie wolno sie schylać i kłaść przez 4 godziny po zabiegu i przez 4 dni nie wolno wsiadać do samolotu,ze względu na grawitację. Nie wolno tez wykonywać bezpośrednio po tym innych zabiegów,bo o to też ktoś pytał!! Mikrodermabrazje robi sie najpierw.Nie wolno też sie opalać.Twarz trzeba chronić pod czapeczką i okularami i oczywiście posmarować blokerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartanka
dzieki za odpowiedz ja tez myśle ze ten lekarz popełnił bład i cos zle Ci zaaplikował to jest poprosty nie realne aby na jednych coś działało w 90% a na jedną osobe nie działa- poprostu błąd w sztuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martisza
zgodnie z zaleceniami przez 4 godziny przktycznie siedzialam jak kukla, a ta dziwna sprawa z oczami zaczela sie okolo 4 dobe po wstrzyknieciu. bylam dzisiaj u nastepnego okulisty i dowiedzialam sie tylko tyle ze tak jak pisalam wczesniej botoks przemiescil sie do miesni galek ocznych, ale dzisiaj 11 doba po zabiegu a ja nie moge poruszyc calym czolem doslownie jedna wielka blacha, brwi nieruchome, wiem ze nie ma na to cholerstwo odtrutki, teraz pozostaje mi czekac i sie modlic zeby jak najszybciej sie regenerowaly miesnie. dzwonie od 2 dni do tego fuszera a on nawetnie raczy oddzwonic, w ten sposob sam przyznaje sie do bledu, na szczescie jestem umowiona w piatek na wizyte wiec nie powiniem mi zwiac, mam zamiar zarzadac zwrotu pieniedzy bo to w 100% zle wykonany zabieg. a co do tego dziwnego patrzenia to dla mnie naprawde masakra, zwlaszcza ze jestem nerwowa osoba, ale czlowiek potrafi sie do wszystkiego przyzwyczaic, ja tez juz dzisiaj wstalam z mniejszymi zawrotami glowy, bow podswiadomie juz wiedzialam czego sie lapac, musze tylko ostzrec wszystkie Panie aby omijaly "miejskie farmy pieknosci" nikt tam nie zna sie na niczym i nie ostrzega przed skutkami ubocznymi, tylko biora pieniadze wstrzykuje i zegnam! ewentualne roszczenia sa nieprzyjmowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKI
Beatnia,częściowo masz racje,ale pisałem o efekcie sztucznej twarzy,znam naprawde przypadki,odrazu widać,że coś z tą buzią nie tak,jak porcelanowe lalki,boisz się dotknąć,bo się ''rozleci''.Nie mam nic przeciw,jeśli wygląd jest naturalny,ale to chyba żadkość...A_N_N_A z pomorza jeżdzą na śląsk-żartuje.......Bratowa robiła w Sopocie,ale dokładnie nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex26
Dobrze że znalazłam to forum przed wykonaniem jakiegokolwiek zabiegu! Martisza, szczerze współczuję i życzę szybkiego powrotu do normalności! Ja właśnie poszukuję miejsca w Wawie, gdzie niedrogo i przede wszystkim bez niemiłych niespodzianek wstrzykują kwas hialuronowy. Czy może Ktoś zna takie miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Do zmartwiona40 Po wstrzyknięciu botoksu w kurze łapy i pod oczy, owszem zmarszczki się pięknie wygłądziły ale policzki mi opadły i przez to mocno zarysowała mi się sina "dolina łez, wyglądało to jak dwie proste krechy wybiegające z wewnętrznych kącików oczu. Wcześniej tego nie było...wyglądałam na zmęczoną... Jak przyszłam po 8 dniach do kontroli, to pani doktor odrazu sama zaproponowała ze wstrzyknie mi w te miejsce minimalną!! dawke kwasu hialuronowego zeby zlikwidować te sine krechy. Zapłaciłam 200 zł. Miałam po 2 wkłucia w oba policzki, kwas rozprowdzała promieniście w kierunku wewnętrznego kącika oka i bardzo mocno uciskała i masowała. Efekt był natychmiastowy. Każdy mi daje max 22 lata:D:D:D:D:D Dodam ze nie mam żadnych napuchnietych polików a'la Edzia Górniak;) poprostu dolina łez zniknęła, i szczerze powiem, ze to bardziej odmłodziło moją twarz niż sam botoks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Mam wrażenie ze te wszelkie skutki uboczne po botoksie to sprawka zbyt dużych dawek ;/ Moja pani doktor, zdecydowanie odmawia robienia "blachy", jak ktoś się upiera to poprostu wyprasza z gabinetu... Mi wszelkie zmarszczki zniknęły a mimikę mam zachowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Dzięki Kagavi za odpowiedź. No, ja miałam najpierw botox na samo czoło, bo lekarka nie proponowała pod oczy, a potem kwas w samą dolinę łez. Niestety, kwas przemieścił mi się pod same oczy i mam pod jednym jakby opuchliznę, a pod drugim sznurkowatą wypukłość. A miałam tego kwasu malusieńko (ćwierć ampułki). Nie widziałam nikogo po takim wypełnianiu, więc myślałam, ze to tak musi być, ale niektóre piszą o gładkim licu i super efekcie, co u mnie nie wystąpiło. do Betania Moje zmarszczki były niewidoczne w stanie "spoczynku", ale katastrofalne podczas usmiechu - po prostu pomarszczony obłednie nadmiar skóry pod oczami. Za to nie mam kurzych łapek. W wew kącikach były wgłębienia (rynienki łzowe) i to wlaśnie one były wypełniane. Niestety aż za nadto, sądząc po efekcie wypukłości. Było źle i jest źle, choć z innego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
do zmartwiona40 szczerze Ci współczuje:( Zmień lekarza.Sama tez o tym myślę,choć u mnie nie jest az tak źle.Mam niezadowalającą dysproporcję i głębokie zmarszczkami pod oczami.Mysle,ze problem opuchlizny u Ciebie wynika z użycia za gęstego kwasu:( Moja pani dr też za pierwszym razem popełniła błąd:( Jak mi wypleniała bruzdy nosowo-wargowe wstrzyknęła mi resztki ze strzykawki na zmarszczki palacza.Próbowała to rozmasować,ale sie nie dało.Tu trzeba ten najrzadszy kwas hialuronowy.Teraz mam takie pagórki nad wargą.Dopłaciłam za dodatkowa strzykawkę odpowiedniego kwasu,ale te wcześniejsze wstrzyknięcia nie dały sie zamaskować.I na ironię trzymają sie już cały rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martisza
mojej historii ciag dalszy wyglada tak, ze zostaly zamowione dla mnie specjalne krople z niemiec, ale kiedy dojda to kolejna zagadka...a ja juz troche zaczelam sie nawet przyzwyczajac(jesli mozna sie w ogole przyzwyczaic) do podwojnego i nieostrego widzenia. Natomiast lekarz nadal nie ma czasu i chyba odwagi spojrzec mi w te naruszone przez niego oczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martisza
jeszcze jedno, czytalam na okolo 13 stronie tego forum ze Pani POSZKODOWANA miala identyczny problem do mojego. u niej po 4 tygodniach nie bylo poprawy, i juz sie nie odezwala, moze w koncu ustapilo w 5 tygodniu.?? BARDZO PROSZE O KONTAKT NA GG 9648646.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Do Zmartwiona40 Mi moja lekarka powiedziała, ze jak się za mocno w strone oka wmasuje kwas to się dostaje do oczodołu i robią się od tego podpuchnięte oczy i efekt niezaciekawy. Rok czasu?? nono to faktycznie niezłą bombe Ci lekarz wstrzyknął ;) Betania, chirurgia inwazyjna jak najbardziej tylko... co bedzie jak lekarz coś spartoli? Tu masz pewnosć ze się botoks wchłonie za pół roku, kwas za ok. rok, a mieć coś schrzanione na zawsze, kurcze srednia perpektywa...ja bym się bała chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Czytałam na jakimś innym topiku o doktorze Brzuchańskim z Czech. Ponoć robi właśnie rewelacyjnie plastykę powiek. Na serio o tym myślę, bo te moje wszystkie zabiegi kosztowały już tyle, że miałabym zapłacony zabieg plastyczny. Troche mnie jednak odstrasza czas rekonwalescencji - trzeba się wyłączyć na jakiś czas z życia, a to u mnie trudne... aha, Betania, miałam pod oczy ten najrzadszy kwas - surgiderm 18. Jest możliwe, że rzeczywiscie za blisko oka został wmasowany (może trochę to moja wina, bo sama masowałam w domu) A teraz o lwiej zmarszczce - miałam na nią botox, naprawdę konską dawkę - najpierw 15 jednostek, a potem jeszcze 9, bo podczas kontroli okazało się, że botox nie chwycił. Po poprawce nadal zero efektu! Jak byłam teraz to poprosilam lekarkę o wypełnienie kwasem, no i efekt jest! Zmarszczka prawie znikła, zapłaciłam 1/4 ceny tego co za botox, no i ma trzymać rok, a nie 4 miesiące! Więc metodą prób i błędów doszłam do tego, ze u mnie botox się nie sprawdza, za to kwas hialuronowy - tak. Mimo tej opuchlizny wyglądam lepiej, bo wczesniej miałam doły i one mnie bardziej postarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do zmartwiona40 zastanawiam sie jak może botoks nie chwycić..?? Albo złe miejsce lekarz ostrzyknął,albo jakiś nie taki botoks,może nieświeży,albo rozcieńczony..? A co ceny,to ja też doszłam do wniosku,ze szkoda kasy na te zabiegi.Napisz skąd jesteś,bo u nas we Wrocławiu ponoć jest świetny chirurg nie pamiętam w tej chwili nazwiska Niemczykiewicz chyba.jak będziesz chciała to sie dowiem.Robi podobno świetnie plastykę powiek.ja sie bardzo boje tego zabiegu,bo boje się skalecznia oka,ale myślę,ze jesli powierzymy nasze oczy dobremu doświadczonemu lekarzowi to nie będziemy żałować:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do zmartwiona40 I jeszcze jedno.ja też mam doly pod oczami,takie głębokie zmarszczki jak od okularów,aż sine.Bardzo mnie to postarza:( mój lekarz nie chce mi tam podać kwasu,bo mowi,ze to miejsce jest tak mocno unaczynione,ze wykrwawi sie i będę mieć wielkie since,jak pobita:( Dostałam nieco wyżej kiedyś botoks.Nad oczodołami,fakt wygładziło mi to zmarszczki pięknie jak od żelazka,ale za to zdeformowało dól twarzy:( Nie mogłam sie uśmiechać,jak manekin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
betania, jestem z Raciborza, do Wrocławia nie mam bardzo daleko, ale na razie operację odkładam (może za rok - muszę zebrać fundusze). Moja lekarka sama ma doły pod oczami i mówiła, że chce je zlikwidować. Czekam aż to zrobi i wtedy zobaczę efekt. U mnie efekt wypełnienia ostatecznie oceniam jako zadowalający, choć nie do końca tak to sobie wyobrażałam. A z botoxu na pewno już nie skorzystam. I tak się cieszę, że nie przydarzyło mi się coś takiego jak biednej martiszy! Dzięki za wiadomości, a o tym lekarzu chętnie czegoś się dowiem, będę zbierać informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy to zdziercy
dziewczyny ,bylam u Pani dr.w Warszawie na zabiegu botoksu.Jedna dawka 300 zl.Jak na to miasto to trzeba przyznac bardzo dobra cena za dawke :) Malo tego dostalam gratis wypelnienie "lwiej zmarszczki" tej pionowej miedzy brwiami.Nie spodziewalam sie,ze ktokolwiek moze wypelnic kwasem hialuronowym taka zmarszczke za darmo ( w innym gabinecie zawsze placilam),a tu prosze :) Warto szukac i trafic na takich wspanialych lekarzy czego i wam zycze.Ja jestem ogromnie zadowolona z botoksu i wypelnienia,po bruzdce ani sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Zgadzam się nie wszyscy to zdziercy!! ja zapłaciłam za botoks na czoło (lwia plus zmarszczki poziome) i kurze łapy w Trójmieście 500zł za wszystko, a za wypełnienie "doliny łez" kwasem hialuronowym 200zł. :]:] I jeszcze zabieg kosmetyczny w gratisie do tego... Jak czytam jakie dziewczyny podają czasami ceny to jestem w szoku, ile lekarze sobie na nas przycinają:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do zmartwiona40 Znam już dokładne nazwisko lekarza robiącego plastykę powiek,o którym wspominałam.Nazywa się Paweł Niemkiewicz. Klinika OPTIMUS Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paweł Niemkiewicz ul. Olszewskiego 167 we Wrocławiu (dzielnica BISKUPIN) Jest we Wrocławiu jeszcze jeden chirurg cieszący sie dobrą opinią JACEK JARLIŃSKI AESTETICA - Gabinet Chirurgii Plastycznej Żelazna 54 lokal 2 (róg placu Pereca) 53-429 Wrocław Jeśli ktoś korzystał z usług to napiszcie ,napiszcie proszę swoje wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooooooooala
Ja też poproszę na namiary lekarza z trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
do Betania Dzięki za informacje, już je sobie zapisałam. A czy orientujesz się może jakie są ceny i jak długo trzeba czekać na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do zmartwiona40 Plastyka powiek górnych kosztuje 1500-2000 tys złotych i raczej nie trzeba czekać.zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym .Trwa około 1 godziny,a po 2,3 godzinach idzie sie normalnie do domu.Po 5 dniach ściągają szwy Ja jestem prawie zdecydowana,tylko boje sie,ze lekarz natnie mi oko:( jak pozbędę sie tych obaw to idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olakuca
do Kagavi gdzie w trójmieście robiłaś botox??? jesteś zadowolona ,prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa
Czy Wy naprawdę sądzicie, żę robiąc plastykę powiek pozbędziecie się kurzych zmarszczek? Nic podobnego... Po tej operacji będziecie musiały nadal robić botox na kurze łapki. W gabinecie czekając w kolejce na zabieg z botoxu rozmówiłam się z pewną panią, która po plastyce powiek regularnie robi botox na kurze łapki, bo ten zabieg nie likwiduje tych zmarszczek, tylko worki pod oczami lub opadające górne powieki. Tak samo zresztą jak po liftingu twarzy ta pani robi sobie wypełniacze, żeby wyglądać naturalnie ze wszystkimi wypuklościami na twarzy a nie jak z rozciągnietą na nosie pończochą z dziurkami na oczach. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Oczywiscie, że plastyka powiek nie zlikwiduje kurzych łapek, ktore umiejscowione są bliżej skroni. Robiąc sobie botox czoła miałam nadzieję, że podniosą mi sie brwi i przez to oko sie otworzy. Niektórzy straszyli mnie, że po botoxie moze być efekt wytrzeszczu oczu (takiego wiecznie zdziwionego spojrzenia). Niestety nic takiego nie nastąpiło, powieki i brwi nie drgnęły ani o milimetr, nadal mam opadające powieki. Moja pani doktor powiedziała, że botoxem nie da się podnieść brwi, a w ofercie jednej z firm wrocławskich jest właśnie przy botoxie - uniesienie brwi, podniesienie powiek. Więc już sama nie wiem, czy się da. U mnie nie wyszło. A kurzych zmarszczek nie mam w ogóle, tylko te opadniete powieki i bruzdy pod oczami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do illa i zmartwiona40 Tak jak zmartwiona40 wiem doskonale do czego jest zabieg plastyka powiek.Moja zmorą są również opadające powieki.Kurze łapki też mam,owszem,ale w tym miejscu mogę sobie podać odrobinę botoksu.To nie problem.Problemem jest właśnie czoło i prawidłowe uniesienie botoksem łuków brwiowych,tak aby podnieść powieki i odsłonić oko.Zbyt duże podanie botoksu może spowodować,ze brwi sie opuszczą zamiast unieść,zbyt małe podanie nie pomoże wcale,albi nieznacznie.A my chcemy mieć znowu młode oczy!!:)O to nam chodzi.i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×