Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość darkanna
trulka, ponawiam prośbę o namiary na dobrego lekarza od botoxu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Niestety nie ma tak dobrze, że raz podadzą Ci botox i masz z głowy na zawsze. Może później ta zmarszczka będzie mniejsza i marszczyć będzieszx mniej, ale żeby utrzymac efekt zabiegi trzeba będzie powtarzać. Pobno coraz rzadziej, ale zawsze. Ja jestem właśnie po ponownym podaniu botoxu w lwią zmarszczkę plus podniesienie brwi. Koszt 700 zł. Jest super. Poprzednio robiłam tez kurze łapki, ale juz nie powtórzę, bo usmiech miałam taki nienaturalny. Zresztą kurze łapki mam minimalne, więc narazie daje sobie z nimi spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula 102 ma rację, zabieg trzeba powtarzać ale coraz rzadziej. Jeśli pójdziesz na ten zabieg to poproś lekarza by Ci pokazał co Ci wstrzyknie, bo skoro tylko 250zł, to jest to trochę podejrzane.. nawet mimo że zbiera się kilka osób. A zdarzają się tacy, którzy wstrzykują podróbki botoxu, a potem masakra na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrka
Darkanna pod oczami robia botoxem w CosmetDerm we Wroclawiu cena 120 do 300zl jutro ide robic wlasnie pod oczami i bruzdy okolo nosowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wybrać polecanego lekarza w polecanym instytucie, żeby mieć pewność co do jakości wykonywanego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Do Wrocławia trochę daleko... ale dzięki za sugestie. Zgadzam się, że trzeba wybrać doświadczonego lekarza choć niestety, ten którego ja wybrałam, szczyci się dobrą sławą, wypowiada na łamach pisma i wydawał się być naprawdę godnym zaufania. Myślę więc, że najlepiej wybrać lekarza bezpośrednio polecanego przez osoby, które u niego robiły zabigi i są zadowolone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkanna, zerknij może na tę stronkę: pieknatwarz.com.pl jest tam podane sporo adresów gabinetów lekarzy, którzy mają doświadczenie i stosują oryginalny botox. Nie powinni Ci krzywdy zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrka
musze powiedziec ze pani doktor jest fantastyczna i naprawde zna sie na rzeczy :) balam sie ale wszystko bylo dobrze i jestem bardzo zadowolona.Wczesniej bylam na konsultacji gdzie indziej i wogole nie podobalo mi sie podejscie do pacjenta,zadnego wywiadu no wogole nic,dzisiaj z Cosmetderm wyszlam w pelni usatysfakcjonowana nie tylko profesonalnoscia ale i fantastyczna,mila obsluga.Gabinet jest sprawdzony i polecany i naprawde zasluguje na swoja dobra opinie.Bardzo goraco polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropikal
darkanna, nie mam dla Ciebie dobrych wiadomosci. Botoks robilam 1x w zyciu, pozostały mi po tym wspomniane poduszki. Pisalam na ten temat w tym topiku mniej wiecej w polowie. Botoks mialam 2 lata temu, poduszki sa do tej pory:( Poswiecilam czas i kase na zabiegi, masaze usprawniajace przeplyw limfy, jest lepiej ale nigdy nie bedzie tak jak kiedys. U mnie porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika38
Jarobilam zabieg w Centrum keramed we Wrocawiu. Botoks, wypleniacze i mezoterapia. Szybko fachowo. lekarz ma czas na rozmowe omowienie wszystkich watpliwosci. Naprawde polecam. Maja bezplatne konsultacje i wykonuja tez makojaz permanentny. Jestem 3 tyogdnie p zabiegu twarz gladka......skora napieta. Lwia i kurze lapki zniknely.:):) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Tropikal, powiało grozą... Ja od 4 lekarzy usłyszałam, że to minie ale jak widać, bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrka
Tropikal a gdzie zostaly ci te poduszki?? pod oczami?? ja chcialam wczoraj zrobic pod oczami,ale pani doktor obejrzala najpierw wszystko a poniewaz moje oczy czesto bywaja podpuchniete wiec odrazu stwierdzila ze po wstrzyknieciu botoxu moze zrobic sie poducha i najpierw trzeba zredukowac opuchlizne oczu a dopiero potem mozna go podac,zalezy jak to bedzie wygladalo.Mam teraz jeszcze 4 zabiegi thermoliftu i dopiero po tym jak opuchlizna zejdzie a skora oczu sie ujedrni bedzie mozna pomyslec albo o botoxie albo o wypelnieczu na tzw kanaly lzowe i chyba raczej na to sie zdecyduje.Dobry lekarz wie co robi i powinien ci podac informacje zanim cokolwiek wstrzyknie.Po wczorajszym wypelniniu bruzd kolo nosa i zmarchy kolo ust skora juz jest ladnie wyprasowana,zostaly tylko male slady po wkluciu ale i to schodzi pomalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam lwią zmarszczkę i kurze łapki w Warszawie na ul Wilczej ( To jest gabinet kosmetyczno- fryzjerski przyjezdza tam lekarz na zamówienie. Opiszę co i jak miałam robione i cenę : miałam wstrzyknięty botox między brwiami nad nosem i dodatkowo jakiś centymetr nad samymi brwiami w mięśnie które marszczą brwi po obu stronach (dwa wstrzyknięcia nad jedną i dwa wstrzyknięcia nad drugą brwią.) Dodatkowo troszkę profilaktycznie tak żeby oko było bardziej zrelaksowane w kurze łapki dwa wstrzyknięcia przy jednym oku i dwa wstrzyknięcia przy drugim. Lwią miałam mimo młodego wieku bardzo mocną teraz już jestem 3 tygodnie po jest zupełnie gładko,przy oczach też skóra jest fajnie zrelaksowana. Płaciłam za cały komplet 450 zł ( więc niedrogo !!! ), ale musiałam czekać 2 tygodnie na wizytę bo lekarz dla jednej pacjentki nie przyjeżdza , jak im się uzbiera komplet to wtedy oddzwania i potwierdza datę. Botox był oryginalny bo jeszcze przy mnie było nabierane do strzykawki z małej szklanej buteleczki na którym pisało Botox Allergan, więc tam żadnej ściemy nie robią. Poza tym efekty same za siebie mówią :-) Odnośnie bruzd nosowo wargowych to kosztuje tam 1000 zł za obie bruzdy i mają wszystkie możliwe preparaty do wyboru przez klienta oczywiście lekarz sugeruje który w danym przypadku jest najlepszy .Jeszcze bruzd nie robiłam ale zbieram kase i trochę się tam też poprawię :-) Mam bezpośredni telefon do lekarza jakby ktoś chciał to udostępnię na maila. Nie jestem często na forum dlatego w razie czego podaję mój mail anetka.wozniak7@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropikal
sarrka, tak pod oczami, w zewnetrznej ich czesci, na gornej czesci policzkow. Nie mialam botoksu pod oczy, tylko na zewn kącikach a tak miesnie okrezne zareagowały. Mam słabe miesnie, moze to jest przyczyna- niecwiczone przez kilka miesiecy osłabły. Troche jest juz to wrazanie mniejsze ale zmarszczki inaczej sie ukladaja. Ja nigdy wiecej botoksu, za to jestem bardzo zadowolona z kwasu hialur, zarowna jako mezo jak i wypełnien. To dla mnie. I dla dziewczyn z poduszkami polecam masaz limfatyczny. To najbardziej mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva....
tarkana nie strasz z tymi poduszkami:( 2 lata i nic..... cholera! ale sie boje , zeby mi zeszły..juz minimalnie ruszam czołem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva.....
he he he:) to do Ciebie było tropikal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
nieźle:) z darkanna i tropikal powstało 'tarkana'... no tak. w końcu obie mamy 'poduszki', przy czym u mnie są po wewnętrznej stronie doliny łez... ale z pewnością także urody nie dodają...:( I... obserwacjach z ostatnich dni niestety muszę dodać, że to nie jest jedyny rodzaj 'efektu', jaki mój lekarz uzyskał. Otóż, np dzisiaj obudziłam się z licznymi, róznej maści zmarszczkami. Jedne poprzeczne, inne okalające powieki, .... minął 2-i miesiąc od zabiegu a ja wciąż 'odkrywam jego uroki'.... Przyznam, jestem w szoku, gdyż botox (niestety tym razem był dysport) robię od kilku lat i czegoś takiego na swojej twarzy, nie wiziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiarzyna
chciałam zapytać czy wstrzyknięcie botoksu działa na sparaliżowane części ciała ?? i jak to działa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poduszki po botoxie
Jak to wygląda , czy moze ktos wkleic linka? Gdzie to sie umiejscawia, ja mam cos takiego po kwasie zrobilo mi sie wypukle ale nie po booxie tylko po wylenieniu zmarszczki jakby maly woreczek przy usmiechu to to? Moze ktos to bardziej sprecyzowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
U mnie, tak jak pisałam, poduszki po botoxie to jakby spuchnięte zakończenia policzków na styku z doliną łez. Z powodu zbyt dużej ilości dysportu, limfa nie przepływa jak należy i robi się taka właśnie opuchlizna. Niestety towarzyszą jej także inne atrakcje, o których pisałam, jak linie (zmarszczki) widoczne wokół tego zagłębienia. Trudno to opisać ale mam nadzieję, że nieco mi się to udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline 11
ważne żeby lekarz który wykonuje nam zabieg miał certyfikat akredytowany przez instytucje państwową podpisany przez lekarza. Wtedy mamy pewnośc co do precyzyjności i jakości przechowywania preparatu. A właśnie na tym nam najbardziej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline 11
ważne żeby lekarz który wykonuje nam zabieg miał certyfikat akredytowany przez instytucje państwową podpisany przez lekarza. Wtedy mamy pewnośc co do precyzyjności i jakości przechowywania preparatu. A właśnie na tym nam najbardziej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne żeby lekarz który wykonuje nam zabieg miał certyfikat akredytowany przez instytucje państwową podpisany przez lekarza. Wtedy mamy pewnośc co do precyzyjności i jakości przechowywania preparatu. A właśnie na tym nam najbardziej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne żeby lekarz który wykonuje nam zabieg miał certyfikat akredytowany przez instytucje państwową podpisany przez lekarza. Wtedy mamy pewnośc co do precyzyjności i jakości przechowywania preparatu. A właśnie na tym nam najbardziej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne żeby lekarz który wykonuje nam zabieg miał certyfikat akredytowany przez instytucje państwową podpisany przez lekarza. Wtedy mamy pewnośc co do precyzyjności i jakości przechowywania preparatu. A właśnie na tym nam najbardziej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat z botoxem m
hmm nie wpadlabym na to, ze moze byc lewy botox, wiec, dzieki za rade na przyszlosc bede ostrozniejsza!! chociaz u mojej pani kosmetolog to jest raczej malo realne, moja kosmetolog wspolpracuje raczej z dobrymi lekarzami ( tak mysle) i w ogole mam jakos zaufanie do niej. a jesli chodzi o podejrzanie niska cene? hmm no moze dlatego, ze moje zmarszczki sa male takie dwie okolo 1centymetrowe. i pani wspomniala cos o jakichs 4 jednostkach botoxu? a pozatym klientow napewno bylo wiecej niz ja pewnie z 4,6 ? tak, zeby cala ampulka? botoxu zuzyla sie. ehh ale chyba jednak zabardzo boje sie tego zabiegu, mam tlusta cere z rozszerzonymi porami, i moze jakby mi zniknely te zmrszczki to byc moze i tak byloby widac cos - z podowu zbyt gladniej cery w tych miejscach robienia zabiegu? i dlatego tez pewnie jeszcze nie zdecyduje sie mimo, ze szpeca mnei te zmarszczki , ale za jakies 2? latka moze zdecyduje sie, heh. Hmm fajnie poczytac Wasze opinie rady, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline 11
nie ma się czego bać jak masz zaufanego lekarza. Sam zabieg nie boli a igiełki sa cienkie 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być lewy botox, mogą być lewi lekarze. A co do ampułki, to jako pacjentki zawsze mamy prawo poprosić o otwarcie nowej. No bo przecież czemu mamy dostawać coś, co może długo stać? Płacimy - wymagamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×