Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość DIVA......
DARKANA 1 listopada będzie 2 miesiace jak mam botox, lekarz coś wspominał o 6 miesiacach:( jezeli mam tego dyspota to trzyma długo słyszałam....ze ja nie wiem co mi wstrzyknół he he:) aż mi wstyd zadzwonić i zapytać na umowie pisze BOTOX/DYSPORT a Kręglicka ma 44 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Diva, faktycznie ja też słyszałam że dysport trzyma dłużej niż botox. 2 m-ce to mało na ustąpienie dysportu, z tego co lekarze mi mówili puszcza po 3-4 m-cach i wtedy skutki zaczynają powoli ustępować. musimy niestety uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trulka
Dziewczyny, jesli ktos ma zle zrobiony botox i chce sie go pozbyc - to trzeba pochodzic na ultradzwieki albo na fale radiowe, wybija to botox totalnie a przy okazji poprawi wyglad buzi. Niestety wybija tez i kwas hialuronowy jesli mialyscie wstrzykniety....ale moze mozna uzyc ich tylko na te okolice gdzie byl botox ktory sie wam nie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva....
trulka......pytałam lekarza czy jest cos co zlikwiduje, przyspieszy i niestety powiedział że tylko czas, czyli jakieś pól roku:( darkana ---a Ty juz ile to masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIVA jeśli masz na umowie dysport to na pewno lekarz go wstrzyknął, a nie oryginalny botox, bo im się to opłaca. A pewnie zapłaciłaś jak za botox? Niestety ciężko o uczciwego lekarza. Na tej stronce: http://pieknatwarz.com.pl/gabinety_index.htm są adresy gabinetów lekarzy, którzy na pewno podają botox, a nie dysport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trulka
diva...to dziwne bo ja ostatnio wyprobowywalam fale radiowe na dekoldzie i chcialam na buzie a pani doktor powiedziala ze jesli mam botox lub kwas to niestety fale mi go wybija wiec zebym poczekala lepiej az wszytsko pusci.... to samo bylo z ultradzwiekami u kosmetyczki. dwie rozne osoby....nie wiem jak twoje mozliwosci finansowe ale sprobowac nie zaszkodzi - fale radiowe do tego poprawia ladnie stan buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
diva, u mnie miajają dwa miesiące. ja usłyszałam od lekarza, że to zacznie 'puszczać' po jakichś 3-4 m-cach. ostatnio jednak zaczynam się zastanawiać, co jeszcze może w tym czasie i później się 'objawić', gdyż u mnie sytuacja jest że tak powiem, dynamiczna; każdego ranka sytuacja wygląda nieco inaczej; raz prawa raz lewa powieka dolna jest bardziej zapadnięta; pojawiają się też nowe linie; aż strach pomyśleć, co jeszcze przede mną..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
pozwolę sobie jeszcze raz wystosować 'odezwę' do osób, które mają udane doświadczenia z botoxem, w W-wie; podajcie proszę namiary na dobrych, godnych polecenia lekarzy. to pozwoli uniknąć takich historii jak moja, czy divy... odezwijcie się, pls...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
próbowałam tę stronę otworzyć ale nie udało mi się to. spróbuję jeszcze raz, może tym razem zadziała. przy czym, według mnie, najlepszą gwarancją jest polecenie ze strony osoby, która była i sama sprawdziła. niestety nie wystarczy użyć dobry preparat. trzeba jeszcze wiedzieć, jak to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spróbuj tak: http://pieknatwarz.com.pl i tam znajdź gabinety. Znajoma robiła u kogoś z tej stronki i mówiła że było ok. Ci lekarze mają certyfikat, który z resztą powinien mieć każdy lekarz który się zabiera za botox, więc muszą mieć doświadczenie. Co daje nadzieję że nie speprzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
dzięki. otworzyłam tę stronę. co ciekawe... faktycznie nie ma tam gabinetu, w którym robiłam felerny zabieg. w przyszłym tygodniu idę do gabinetu, który na tej liście jest i chcę zapytać o jakieś możliwości (może mezoterapię), które zniwelują efekty i pozwolą przetrwać czas do ustąpienia działania dysportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
witam, co u Was słychać? u mnie niestety kompletna masakra, zaczynam mocno panikować, bo zamiast poprawy, jest coraz gorzej; moje jeszcze kilka miesięcy temu gładkie powieki, pokrywa coraz większa ilość linii; krótszych i dłuższych, poprzecznych i podłużnych; trochę schodzi opuchlizna ale za to... takie nowości; zaczynam naprawdę się bać że będzie tak już zostanie.... jestem tym załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
zielony_krokodyl, dlaczego uwazasz ze dysport jest gorszy niz botox? ja mialam wstrzykniety botox a pozniej dysport, moj organizm reaguje na botox swietnie (czyt.bardzo dlugo trzyma, nawet do 7-8mcy) a dysport mialam podany prawie rok pozniej i musze wam powiedziec ze dysport jest primo- duzo tanszy, secundo - ma wieksze "pole razenia" niz botox i tertio - trzyma dluzej niz botox. Lekarze niechetnie wstrzykuja oficjalnie dysport poniewaz jako produkt jest duzo tanszy niz botox wiec im sie to po prostu nie oplaca - jedna z dr powiedziala mi wprost "kobiety nasluchaly sie plotek ze dysport dlatego ze ma wieksze czasteczki - dziala gorzej i jest jakas substancja "z odrzutu" - nic bardziej mylnego bo wlasnie dlatego ze ma wieksze czasteczki - poraza wieksze obszary i ja bardzo chetnie wstrzykiwalabym dysport ale chce zarabiac a panie wola botox i nie powiem - jest mi to bardziej na reke "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva...........
witaj darkana:) i nie tylko.....:) ja też sie obawiam że jak mnie to wszystko puśći to bedzie jeszcze godzej niz przed, wkoncu skora co była podpuchnieta opadnie i oczywiste jest to ze nadmiar skóry bedzie wiekszy:( ale oby sie myliłam.....te zmarszczki też mam rózne, na poczatku myslałam ze to od spania porobiły sie, ale jednak nie. Ale nie martw sie jesteśmy bliżej niż dalej od tego dysportu:) musi być dobrze!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
dzięki diva za pocieszenie. obyś się nie myliła...:) może ktoś miał podobne problemy i może podzielić się swoją historią, przede wszystkim tym, jak ta historia się skończyła, czy zmarszczki zniknęły, czy opuchlizny zeszły, itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva....
darkana też jestem ciekawa, czy wszystko bedzie jak przed:( moze jak te sparalizowane mięśnie beda pracować to te beda odpoczywać, a opuchlizna zejdzie oby....własnie nie znalazłam odpowiedzi osób z takimi problemami jak mamy my, która by potwierdziła ze jest wszystko jak przed....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrka
Dziewczyny! prosze powiedzcie czy jest mozliwe zeby botox ''nie chwycil''?? mam zrobione kurze lapki 5 dni temu,z lewej strony jest super bo widze ze dziala ale z prawej jakos nie bardzo :( zwlaszcza widac roznice jak sie usmiecham :( Ponadto mam kwasem hialuronowym wypelnione tzw doliny lez i z jednej strony widac taki jakby walek,opuchniecie,z drugiej tez ale mniej. 5 dni po zabiegu powinno chyba juz byc ok ?? czy ktoras z was tez tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIGIgirl, jest dokładnie tak jak napisałaś. Ale czy to dobrze, że dysport ma większe pole rażenia? Przecież w zabiegach z botoxu chodzi o precyzyjne, dokładne działanie substancji na styku mięśnia i nerwu. A skoro dysport działa szeroko, to zadziała także tam gdzie nie trzeba. Nie tylko tam gdzie zmarszczka. Efekt - twarz blacha albo efekty uboczne jakie ma Darkanna czy inne dziewczyny. Precyzja przede wszystkim. A lepiej chyba wydać te 300zł więcej i mieć pewność, że po zabiegu nie zostaną Ci niepożądane skutki na twarzy. Bo to będzie masakryczne. Co najgorsze czasem lekarze wstrzykują dysport a biorą jak za botox, dlatego zawsze trzeba się przed zabiegiem dowiedzieć co wstrzykuje i czy ma do tego uprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 9876
Czy ktoras z was miala nefretete lift,uslyszalam o tym zabiegu,ale nie wiem jakie efekty podobno podnosi dol twarzy,napiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
zielony_krokodyl, jasne ze tak - precyzja przedewszystkim ale jesli lekarz pracuje tylko na dysporcie od lat jak jedna z moich dr i jesli wstrzykuje go odpowiednio mniej - efekty u mnie byly super.wiadomo tez, ze kazda znas inaczej moze reagowac na rozne substancje, to tez trzeba wziasc pod uwage. Oczywiscie - dziewczyny powinny zawsze pytac o pokazanie ampulki i prosic o to zeby dr otwierala przy nich - maja takie prawo. I znow kilka slow o precyzji - ta dr ktora pracuje tylko na dysporcie - nie wstrzykuje go pod oczy - tam jest miesien okrezny z ktorym nalezy bardzo ostroznie sie "obchodzic" i stad tez dr powiedziala ze ze wzgl. wlasnie na wieksze pole zasiegu - ona wstrzykuje tylko na duze obszary ewent.kurze lapki, druga dr wstrzykuje mi mikro dawki botoxu (nie dysportu!) pod oczy doslownie tuz przy dolnej powiece nawet i efekty sa swietne bo suche linie pod oczami sa jak wyprasowane na drugi dzien.polecam ale u doswiadczonego lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trulka
Majka, ja mialam robione nefretete - to raczej ladnie uwydatnia linie brody i troche przy okazji zmniejsza zmarszczki na szyi przez to ze skora sie troche unosi... Efekt fajny ale dlugo nie trzyma niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
ja robiłam zabieg u ponoć doswiadczonego lekarza, pracującego właśnie z dysportem (zapłaciłam zresztą tyle co za botox...); wygląda na to, że to co pisze GIGIgirl mnie właśnie spotkało. lekarz podał za dużo dysportu pod oczy i stąd, takie fatalne skutki; GIGIgirl u kogo robisz botox? wygląda no to, że Twoja lekarka naprawdę zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIGIgirl, masz jeszcze to szczęście, że trafiłaś na lekarza, który ma świadomość wad dysportu i nie stosuje go tak zupełnie nierozważnie. Ale niestety mnóstwo jest takich, którzy stosują tak jak botox, a potem efekty są opłakane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 9876
Trulko,co jescze robilas botoksem?ja nigdy go nie robilam,chce sobie zrobic lwia zmarszczke ale boje sie opadajacej powieki,czy masz doswiadczenia w tej dziedzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia 1
Mam prośbę. Przeczytałam kilkanaście stron topiku, ale niestety nie mam czasu na więcej. Dlatego proszę o pomoc. Szukam dobrego miejsca na botox i kwas hialuronowy w Krakowie . "Robiłam" sobie kwas jakiś czas temu w "Face&body institute", ale lekarki u której byłam ( pani Stępień) już tam nie ma. No i teraz znowu zaczęłam się bać, czy dobrze trafię. Jeśli któraś z Was ma doświadczenia z Krakowa, to byłabym bardzo wdzięczna za informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena 58
Witam! Znam lekarkę, która przyjeżdża do Myślenic do gabinetu kosmetycznego. Dobrze robi botox . Ja miała robiony w kwietniu i do tej pory sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
witam, dzisiaj byłam na kolejnych konsultacjach w kwestii moich problemów po zabiegu dysportem. spieszę donieść, co usłyszałam. otóż, pani dr powiedziała, że zarówno dysport jak i botox są oficjalnie dopuszczonymi preparatami, choć faktycznie dysport to mniejszcze cząsteczki, w związku z czym, może dojść do przemieszczenie; jeśli przemieszczenie oznacza zablokowanie przestrzeni, przez którą przepływa limfa, może dojść do opuchnięć (jak ja mówię: poduszek); stwierdziła też, że podawanie preparatu pod oczy zawsze wiąże się z ryzykiem, raz może się udać, a raz nie. a teraz najmniej pocieszająca informacja - nie ma cudownego leku na zmarszczki pod oczami, mezoterapia ich nie usunie (jedynie nawilży skórę); radiofale - p. dr w nie nie wierzy; jedynie laser focus uważa za skuteczny, gdyż są medyczne podstawy, by tak stwierdzić. kolejna niemiła wiadomość, 'poduszki' być może nigdy całkiem nie zejdą (różnie bywa...), a preparat przestanie działać po 4 m-cach i dopiero wówczas można myśleć np o mezoterapii. mam nadzieję, że powtórzyłam wszystko. konkluzja - przechlapane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dysport nie ma zarejestrowanego wskazania w medycynie estetycznej, ma za to, tak jak botox w neurologii. Ale nie dziwię się, że Twoja pani doktor mówi inaczej, bo przecież nie przyzna że stosując dysport niejako popełnia przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia 1
Dzięki za wstępną informację. A coś bliżej o tych Myślenicach mogłabyś mi napisać ( dokładnie gdzie i jak się nazywa ) Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×