Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość kasiulek777
Czy ktoś może polecić dobrego lekarza w Szczecinie.Mam 34 lata i chciałabym sobie wstrzyknąć botox lub kwas w zmarszczki na czole i w okolicach nosowo wargowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Jeśli chodzi o moje osobiste doświadczenia to polecam ci 2 lekarzy ze Szczecina do których chodzę: dr.Dmytrzak lub dr. Zawodny.Zawodny bierze kasę od każdego obszaru wypełnienia osobno (dobrze to robi-byłam zadowolona),a u Dmytrzaka zapłacisz 1.200 zł za całą twarz, bez względu ile obszarów chcesz zrobić, więc jeśli sobie policzysz to chyba u Dmytrzaka będzie taniej i w końcu to doświadczony chirurg plastyk. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodgerls
A jeśli idzie o Poznań?, robiłam sobie usta u dr Bielskiego i nie jestem zadowolona, lewą stronę mam lekko większą niż prawą, a on na to że to obrzęk i jak zejdzie to będzie ok, tym czasem minął tydzień i dalej jest krzywo . Muszę iść poprawić, powiedzcie kto w poznaniu robi dobrze usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roooma
Idź do tej nowej Kliniki w Luboniu, ceny mają tak jak wszędzie, a ja jestem zadowolona. W Centru Pajo na I piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam botox i jak najbardziej mogłabym go polecić kobiecie w kazdym wieku. średnio co 8 miesięcy decyduje się na wizytę bo efekty są wspaniałe na drugi dzień nie trzeba brać urlopu. Robiłam botox u wielu lekarzy. Od dłuższego czasu byłam stałą pacjentką dr. Sławomira K. jednak od kilku miesęcy już nie przyjmuje w gabinecie którym wykonywałam te zabiegi. Ponieważ przyzwyczaiłam się do tego miejsca skorzystałam z usług nowego lekarza dr. Wyciszczaka i byłam jeszcze bardziej zadowolona:) Konkretny, precyzyjny i tańszy no i gdyby któreś coś nie pasowało to bez problemu poprawki robi na darmo :) Nie bójcie się bo warto zadbać o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam podać adres Opole ul. Dzierżona 10a nr kontaktowy 77 441 46 52 zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1012
hej dziewczyny,\ Mam pytanko, czy mozna wczesniej sobie pomoc aby zminimalizowac siniaki po zastrzykach??. Moja pani doktor cos tam mi mowila, ale nie pamietam nic....moze to byla witamina B?? Czy ktoras z was wie cokolwiek na ten temat, bardzo prosze o porade, Wybieram sie znowu na kwas i nie chce mi sie chodzi z siniakami pod oczami, tak jak ostatnio. dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy jest LOtion 1000 ten reklamowany do nog on ma duzo heparyny ktora wchlania siniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam botox na czoło i na zmarszczki przy oczach. Do tego kwas hialuronowy żeby trochę "podpompować" usta. Dwa razy w roku funduję sobie taką przyjemność. Jeśli chodzi o kwas to trzeba uważać, żeby trafić do dobrego lekarza, niektórzy ładują go tyle, że ma się usta jak Pamela Anderson. Robiłam u doktor Lorkowskiej w Centrum Malia i jestem zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdulukajka
Wiem juz o co chodzi jak jest sie nezadowoloym z wypełnienia bruzdek. Po prostu za mało kwasu. Wypytała o wszystko dokłądnie lekarkę, u której byłam na zabiegu. Mówiła, ze zdarza się, ze pacjentki mają przeznaczone pieniażki na jedną ampułki a bruzdy są duże i trzeba wiecej kwasu, po prostu jedna ampułka to za mało i trzeba dołozyc do bruzdek. Płatnosc jest za jedną ampułkę a nie za pełne wypełnienie bruzdek. Inaczej jest jak sie wypełnia własnym tłuszczem, wówczas płąci sie za zabieg. Warto wiedziec jak jest, zeby nie zrobic z siebie idiotki. Wcześniej myślałąm, zę jedna ampułka zrobi sie cała twarz a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super okazja
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Warszawa:240 zł zamiast 600 zł na likwidację lwiej zmarszczki - BOTOX w najmodniejszej klinice gwiazd La Perla http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,83332?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marieclare
No dziewczyny z takimi zabiegami nie można pochopnie. Trzeba dobrze sprawdzić gabinet i wcześniej zadzwonić ile czego podają itp. No i warto korzystać ze sprawdzonych miejsc. Moje 4 znajome robią botox w Sferze bo ma stosunkowo tanio jak na W-wę i nie ma takich akcji, że po m-ącu coś znika. To w ogóle jakaś abstrakcja. Poza tym oni mają ciągle jakieś promocje na botox więc to też duży plus. No i tak jak mówiłam, żadnych niespodziewanych rezultatów albo ich braku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroc2010Gosia
ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka - Warszawa ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka Odsprzedam voucher na zabieg w luksusowej klinice gwiazd w Warszawie * Oferta obejmuje botox na lwią zmarszczkę * Oferta nie łączy się z innymi promocjami salonu 240 zł zamiast 600 zł na likwidację lwiej zmarszczki - BOTOX w najmodniejszej klinice gwiazd La Perla Klinika La Perla to ostatnio najmodniejsze miejsce w Polsce. Jak myślicie, kto stoi za niezwykłą metamorfozą Anny Muchy? Dzięki komu Katarzyna Cichopek jest szczuplejsza? Oczywiście pomogła im perła wśród salonów dbających o urodę - La Perla. Klinika do której zabieramy Was na botox jest jedyną w Polsce o tak szerokim spektrum oferowanych usług. To sto procent luksusu, elegancji i profesjonalizmu. Klientami kliniki są znane osoby - Tomasz Jacyków, Małgorzata Socha, Tamara Arciuch i wiele wiele innych gwiazd. Skoro La Perli zaufali celebryci - Wy też możecie! Będziecie pod wrażeniem zarówno w kwestii jakości wykonanego zabiegu jak również obsługi, atmosfery i wnętrza. . Zabieg trwa około 15 minut, BOTOX zaczyna działać po 2-3 dniach od wstrzyknięcia, a pełny efekt leczenia może być widoczny dopiero po 7 dniach. ------------------------------- Cena: 330 zł, istnieje możliwość wystawienia vouchera na aukcji. Uwaga- nie śledze wątku, proszę więc o maila na adres: wroc2010@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroc2010Gosia
ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka Odsprzedam voucher na zabieg w luksusowej klinice gwiazd w Warszawie * Oferta obejmuje botoks na lwią zmarszczkę * Oferta nie łączy się z innymi promocjami salonu 240 zł zamiast 600 zł na likwidację lwiej zmarszczki - BOTOX w najmodniejszej klinice gwiazd La Perla Klinika La Perla to ostatnio najmodniejsze miejsce w Polsce. Jak myślicie, kto stoi za niezwykłą metamorfozą Anny Muchy? Dzięki komu Katarzyna Cichopek jest szczuplejsza? Oczywiście pomogła im perła wśród salonów dbających o urodę - La Perla. Klinika do której zabieramy Was na botox jest jedyną w Polsce o tak szerokim spektrum oferowanych usług. To sto procent luksusu, elegancji i profesjonalizmu. Klientami kliniki są znane osoby - Tomasz Jacyków, Małgorzata Socha, Tamara Arciuch i wiele wiele innych gwiazd. Skoro La Perli zaufali celebryci - Wy też możecie! Będziecie pod wrażeniem zarówno w kwestii jakości wykonanego zabiegu jak również obsługi, atmosfery i wnętrza. . Zabieg trwa około 15 minut, BOTOX zaczyna działać po 2-3 dniach od wstrzyknięcia, a pełny efekt leczenia może być widoczny dopiero po 7 dniach. ------------------------------- Cena: 330 zł, istnieje możliwość wystawienia vouchera na aukcji. Uwaga- nie śledze wątku, proszę więc o maila na adres: wroc2010@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaWoj
Uważam, że kwas hialuronowy jest bezpieczniejszy od botoksu, gdyż ostatnimi czasy ujawniono, że wieloletnie stosowanie botoxu w skrajnych przypadkach może doprowadzić do zaniku mięśni a w przypadkach zastrzyków w głowę nawet do raka mózgu. Botox jest przecież trucizną o nie do końca rozpoznanych skutkach ubocznych. Moja znajoma wstrzyknęła obie botoks na czoło i nie było widać żadnego efektu, po roku czasu zdecydowała się na kwas hialuronowy metodą Injection System i widać ogromną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olea79
Botoks to masakra. Moja koleżanka z pracy zaryzykowała i teraz ma maskę zamiast twarzy, a była naprawdę piękna. Ten kwas hialuronowy to chyba lepsze wyjście - i jakbym miała coś zrobić dla mojej skóry to dostarczyłabym jej własnie kwasu. Bo jego brak to brak spręzystości, skóra jest zdecydowanie mniej nawilzona no i robią się zmarszczki. To naturalny skłądnik , ale niestety ubywa go w skórze z biegiem lat - wiem coś o tym bo moja siostra jest lekarzem i często ją przepytywałam przed egzaminami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
witam wszystkich i zapraszam na forum Beauty Strefa o chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, zdrowiu i urodzie... www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roooma
Tu pozwolę się nie zgodzić, jestem po zabiegach jednym i drugim i z efektu obu jestem bardzo zadowolona. Wszystko to można stosować, ale ważne jest ile, gdzie, i jakie ma umiejętności i wiedzę ten który Ci to wstrzykuje. Naczytałam się o lekarzach bawiących się w medycynę estetyczną po swojej pracy w przychodni (lekarz od medycyny pracy...), który sobie wymyślił ze dorobi sobie na drogich zabiegach. Wydaje się przecież ze to nic trudnego, bo wszystkich lekarzy uczą kłuć, okazuje się że nic bardziej mylnego. Tylko do Kliniki medycyny estetycznej, gdzie lekarz podpisuje kartę co i czym robił, wtedy jest większa pewność i przejrzystość. Klinika nie będzie trzymać lekarza który partoli "robotę", tak więc tylko w konkretnym miejscu moje drogie koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po zawodach
jestem dzisiaj po "nowym" bototoksie w Klinice na Wyrzyskach w Poznaniu u dr Kruka.to azzulare botox-znacznie silniejszy i trzyma dłużej-nie wiem, zobacze. lekarz był delikatny i fachowo go odebrałam. moge polecić-zalecił micynk organiczny bo szybciej wiaze botox według najnowszych badań-ktos cos wie? za całość zapłaciłam 500pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość system9999
Widocznie doktorek to przodownik czołowy w tej dziedzinie medycyny estetyczne ;) No ten elektroniczny system do wstrzykiwania wypełniaczy faktycznie dobra sprawa. Po pierwsze dla lekarzy, którzy w końcu nie muszą się skupiać nad naciskaniem tłoka strzykawki, aplikacja jest bardziej precyzyjna. A dla pacjenta oznacza to mniej bólu i mniejsze opuchlizny czy ewentualne siniaki po zabiegu. W ogóle firma anteis, która produkuje tego pena produkuje również wypełniacze hialuronowe, które są bardzo chwalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankaMa
A przecież coraz częściej słyszy się i widzi w tv o przypadkach kiedy botoks coś uszkodził a twarz wygląda nienaturalnie, jak maska. Botoks jest też w końcu preparatem szkodliwym, trucizną. Co prawdą niewielkie ilości wykorzystuje się w medycynie jako lek. Ja bym osobiście wybrała kwas hialuronowy, on także może być wstrzyknięty w każde miejsce, które utraciło wiotkość a jest przede wszystkim bezpieczniejszy i nieszkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirantak79
Mnie najbardziej dziwi to że te kobiety z niebotycznie ogromnsiatymi wargami myslą że sa ładne. Gdzie one maja oczy, a ich partnerzy, co oni na to. Mój by mnie chyba zabił gdybym się tak oszpeciła. Właśnie przez takie laski musiałam długo go przekonywać że wstrzykniecie kwasu hialuronowego jest bezpieczne i napewno da pozytywne rezultaty. Teraz kiedy jestem po zabiegu (likwidowałam zmarszczki mimiczne wokół ust) przyznał po dokładnych oględzinach że nie miał racji i że faktycznie skóra jets teraz taka głaciutka i spręzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Masz rację.Wszystko trzeba robić z umiarem.Widziałaś np.jak wygląda twarz Edyty Górniak.Piękna kobieta, ale przesadziła z kwasem hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do przedmówczyni
Edzia Górniak to w ogóle nie wygląda - jest nienaturalnie sztuczna, tylko nogi ma naprawdę zgrabne i według mnie to jej największy atut :P Kwas hialuronowy można sobie zapodać, ale do cholery niech robią do kobiety, które mają rzeczywiście wąskie bądź asymetryczne usta, a nie plastikowe dziunie. Prawdę mówiąc laska z napompowanych jak balon ustami wydaje mi się, że jest stworzona tylko do jednego :D...... Ja kwasem hialuronowym miałam wypełniane kurze łapki. Bałam się, bo skóra wokół oczu jest cienka i delikatna. Bałam się po prostu bólu. Jednak w jednym z warszawskich gabinetów mają taki rewelacyjny system do aplikacji tego kwasu, że naprawdę nic, a nic nie bolało - kilka minut i było po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie miałam przyjemności wypełniać zmarszczek botoxem, ale, że jestem osobą dość wesołą to pojawia się u mnie coraz więcej zmarszczek mimicznych. I zastanawiam się nad tym co będzie za 5 czy 10 lat. Przyznam, że nie myślałam nigdy o tym, żeby zrobić sobie botox, ale kiedyś trafiłam na stronę kliniki IQ Medica, poczytałam o tym zabiegu i kto wie kto wie, może kiedyś się zdecyduję na coś takiego:) A wy jesteście zadowolone z zabiegu?? I gdzie sobie robiłyście taki zabieg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Wypełniałaś zmarszczki wokół oczu kwasem hialuronowym? I jaki efekt? Pytam, bo większość lekarzy mówi,że górna częśc twarzy, tj.zmarszczki między brwiami ,koło oczu to tylko botox,a dolna część-kwas hialuronowy (tylko nie piszesz jaki ci wstrzyknął, bo są różne,pewnie ten najrzadsz?y). Też o tym myślała,bo w końcu kwas utrzymuje się znacznie dłużej( w moim przypadku aż 15 miesięcy), więc wtedy tylko raz w roku mamy taki wydatek,a w przypadku botoxu, niestety co 5-6 miesięcy.Byłam właśnie wczoraj u mojego lekarza-dr.Dmytrzaka.Robiłam zarówno box jak i kwas (niedługo zjazd absolwentów, spotkanie po 35 latach, trzeba jakoś wyglądać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRESZCIEeEeEeE
do --- didey Jaki kwas masz wstrzykiwany?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Powiem ci szczerze ,że nie zapytałam.Ufam Dmytrzakowi i wiem,że efekt końcowy będie super.Na wejściu do gabinetu zażartowałam: panie doktorze, mam po 35 latach zjazd absolwentów,proszę mnie zrobić zgodnie z powiedzenem: z tyłu liceum,a z przodu... też liceum:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRESZCIEeEeEeE
:-D:-D:-D dobrze mu powiedzialas. Zapytaj go moze gdyby Ci nie przeszkadzalo. Niezly masz ten kwas skoro trzyma Ci sie 15 m-cy. Pozazdroscic (w dobrym sensie;-) Ile placisz za kwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×