Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Znawca...
Osobiście polecam kwas hialuronowy Juvederm Ultra 2. Tak jak pisałem wcześniej nawet bezpieczniejszym kwasem należy wypełniac pod oczami bardzo precyzyjnie. Zbyt płytko podany pod skórę nabierając wody może spowodowac gródki pod oczami, zbyt głęboko może spotengowac efekt worków pod oczami, bo po prostu chłonie wodę. "Dolina Łez" to najtrudniejszy zabieg z wszystkich tego rodzaju, i musisz miec pewnośc że lekarz na pojęcie. Najlepiej popros o zdjęcia wykonanych zabiegów przed i po i to wielu a nie tylko jednego, czasem pobranego z internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
do Zmarszczka 37 Dysport to francuski odpowiednik amerykańskiego Botoxu firmy Allergan. Z doświadczenia wiemy że jest tańszy od Botoxu no i co ważniejsze utrzymuje swoje działanie króce,j średnio o 1/3 czasu działania Botoxu. To też można przeanalizować serwując sobie botulinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczka37
dziękuję za odpowiedź. Będę pisała co dalej dzieje sie z moją skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza zima zła
"moja" lekarka mówiła,że wstrzykiwanie pod oczami jest niezwykle trudne,a efekt może być nie taki jak powinien,bo to trudno przewidzieć zmarszczka37-czoło masz jeszcze wiotkie,bo pełne działanie botoksu można ocenić po 10-14 dniach-chyba Ci to lekarka powiedziała? lepiej sobie nic nie dostrzykuj,chyba że masz coś spieprzone,moja siostra stwierdziła,że ma za mało i poszła korygować,a pozniej pluła sobie w brodę i chodziła na jakieś rozpędzanie(??) botoksu (co zresztą niewiele dawało) w tym wypadku-lepiej mniej niż więcej a ja byłam dzisiaj na lwiej zmarszczce i mam w niej kwas zamiast botoksu,nie wiedziałam na co sie zdecydowac,ale lekarka powiedziala,ze skoro przestałam juz marszczyc czoło,to może byc kwas,tyle samo zapłacilam,a trzymac będzie rok-przynajmniej mam nadzieję,ze bedzie na razie mam takie małe wałeczki,tak jak wypukłe żyły,widziane pod kątem i w odpowiednim świetle,bo normalnie wygląda,że czoło jest proste-zmarszczki (dwie) wyglądają jak kreski-bez wgłębienia,to znaczy może z minimalnym wgłębieniem,gdy dotykam palcem,to w tym miejscu czuję pofałdowanie,ale jak juz napisałam "normalnie" patrząc nie jest to widoczne nie wiem jeszcze czy dobrze wymyśliłam z tym kwasem,zobaczę za parę dni,bo za dwa ma mi się to czoło uspokoić,mam lekko zaczerwienione no i te zgrubienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Kwas hialuronowy robi się na tzw gotowo, wypełnia się dotąd zmarszczke az osiągniemy najlepszy efekt. Kwas po za delikatnym nabraniu wody co potęguje efekt wypełnienia już nie pracuje pod skóra, w przeciwieństwie do Botoxu, którego zasada działania jest zupełnie inna. Z mojego doświadczenia wynika, iż kwas utrzymuje się dłużej, ale Botox daje bardziej spektakularny efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza zima zła
wiem jaka jest różnica między kwasem a botoksem :-) właśnie nie chciałam,żeby było widać,że jak podnoszę brwi do góry to czoło marszczy mi się tylko po bokach ,nie jestem zwolenniczką tzw. blachy i dlatego gdy zauważyłam,że po trzech botoksach oduczyłam się ściągać brwi (i pogłębiać zmarszczki) pomyślałam o kwasie poza tym tak szybko nie zrezygnuję z upiększania ;-) więc będę miała porównanie,co mi bardziej odpowiada (a w dodatku mogę udawać,że ja taka bezmarszczkowa z natury,bo nikomu się nie chwalę,ze chodzę na zastrzyki :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukamy kobiet, które chciałyby wystąpić w nowym programie TV o tematyce medycznej i poddać się bezpłatnemu zabiegowi BOTOX. Zainteresowane Panie proszę o pilne przesłanie aktualnego zdjęcia i numeru telefonu - m.lokaj@stars-impresariat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukamy kobiet z Warszawy i okolic, które chciałyby wystąpić w nowym programie TV o tematyce medycznej i poddać się bezpłatnemu zabiegowi BOTOX. Zainteresowane Panie proszę o pilne przesłanie aktualnego zdjęcia i numeru telefonu - m.lokaj@stars-impresariat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megident
ojej..nie czytałam oczywiście wszystkiego...ale jak to prawda...to włosy sie jeżą na głowie,że coś takiego można wyprawiać...acha...Despot nie jest tańszy od Botoksu...ma tylko o połowę mniej jednostek i jest relatywnie droższy... myślę,że lepiej zrobić Botox w gabinecie,gdzie robi zabiegi właściciel...przynajmniej sam lekarz wie co wstrzykuje...i za to odpowiada,a nie jakaś paniusia co ma zakład kosmetyczny i zatrudnia lekarzy... a nie tylko dermatolodzy się tym zajmują,moja dentystka robi Botox i kwasy...cena jest naprawdę korzystna,ale pod warunkiem,że w ciągu tygodnia znajdzie się 3 chętne osoby,wtedy otwiera ampułkę,więc trzeba poczekać,albo zapłacić drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
I w tym miejscu się z Tobą nie zgodzę, pracuję z lekarzami różnych specjalizacji już jakiś czas, klinika medycyny estetycznej z którą się między innymi związałem co chwilę zleca ogłoszenie iż zatrudni a potem wyszkoli lekarza z zakresu ostrzykiwania, i którz się zgłasza?, młodzi dwudziesto paro letni lekarze różnych specjalizacji, gdzie dopiero w klinice przechodzą wielotygodniowe szkolenie na żywych pacjentach za plecami lekarza prowadzącego, który po odpowiednim czasie dopuszcza młodego lekarza do twarzy pacjentki. Po kolejnym czasie lekarz zgłasza do szefa kliniki że dany młody lekarz jest gotowy do samodzielnej pracy, otrzymuje certyfikat przeszkolenia oraz lojalkę że jak zerwie kontrakt to zwróci kasę za szkolenie. Właściciel Kliniki nie pozwoli sobie na partaczenie roboty przez niedoświadczonych lekarzy którzy po otrzymaniu prawa do wykonywania zawodu łapią się za strzykawkę a efekty są czasem opłakane. moja konkluzja, TYLKO do Kliniki, z wcześniejszym zapytaniem jak długo dany lekarz pracuje w tym fachu, ile zabiegów wykonał. Jak zwykle jest to tylko subiektywna opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
konkluzja dotyczy oczywiście tego ze jeśli chce się zrobić zmarszczki to idzie się do Kliniki Medycyny Estetycznej a nie do stomatologa, ginekologa, pediatry czy kogokolwiek innego który nie zajmuje się tym docelowo, i wiem oczywiście że nie ma takiej specjalizacji, ale chodzi o to ze w Klinice lekarz otwiera 100 jednostek Botoxu dziennie, i nie musi czekać aż zbierze się 3 klientów na jedną fiolkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Strefa zaprasza
witam wszystkich :) zapraszam Was na sympatyczne forum Beauty Strefa, forum o zdrowiu, urodzie, medycynie eststycznej, chirurgii plastycznej, modzie, dobrym humorze i innych milych tematach. polecam http://beautystrefa.pl/forum zagladnijcie, opowiedzcie swoje historie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią znawcy !!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczka37
Bardzo, bardzo dziękuję wam za odpowiedzi. Dziś mija 3 doba, czoło jest coraz bardziej napięte, po zmarszczkach zostały płytkie kreseczki, które jak rozumiem napną się jeszcze bardziej za kilka kolejnych dni. Wokół oczu: wcześniej, kiedy sie śmiałam robiła mi się na zewnetrznej stronie taka fałdka wiotkiej skóry, teraz jestem trochę podpuchnięta, fałdki nie ma zapewne z powodu tego, ze w tym miejscy zbiera sie limfa a zablokowane mięśnie nie odprowadzają jej dalej, jak sie uśmiecham czuję lekką sztywność, w czole zresztą też ale nadal pracuję wszystkimi mięśniami, na czole widać ze mniej, wokół oczu raczej tak jak wcześniej. Efektu zablokowania nie ma, wszystko się rusza. Denerwuje mnie wciąż skóra wkół oczu, nadal mimo lekkiego podpuchnięcia widoczna jest siateczka drobnych zmarszczek idacych od oka do policzka. Czy to znaczy ze zostało podane za mało preparatu? a moze trzeba ją odżywić jakimś zabiegiem np. mezoterapią igłową. Dodam, że stosuję raczej dobre kremy: vichy, biodroga, clarena. Czy na poniedziałkowej wizycie kontrolnej powinnam się dostrzyknąć jeżeli zaproponuje to lekarz? Jaki powinien być efekt wokół oczu? Mięśnie ruszają się ale skóra jest napięta, czy mimika powinna być jedna trchę ograniczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczka37
Czy mogę już stosować masaż wokół oczu zeby przepchnąć limfę dalej, czy powinnam zaczekać trochę (do tych 14 dni) żeby nie narobić sobie biedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia aisa aiasiaa iaiisi
hej zmarszczka -) ja dzis sobie dostrzyknełam - dobrze robisz ze nie na raz duzo - ja 2 tygodnie poczekałam i to co mi nie złapało za pierwszym razem to dzis jest juz ok - i pod oczami nie rob - ja mialalam raz i to byl koszmar - tak mi sie pod okiem pomarszczylo, ze wygldalam na 80 lat -) ale na szczescie pusscilo i juz jest ok - moja pani doktor juz wie ze tam nie robimy i jest ok - robie tylko na kurze lapki, 3 rok i odpukac jest ok, musisz wyczuc swoja dawke potem jest ok, pozdrawiam -))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkalulka,,,,
miałam botox pod oczy już 2 raz , na szczescie jest ok. Choc na poczatku miałam podpuchniete powieki dolne ale po 2 tyg schodzi opuchlizna. Z ta limfa sie zgodze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkalulka,,,,
znawca a skąd jesteś? Może polecisz jakiegoś dobrego specjialiste od botoxu:)? Jest tu dużo Pań z różnych miejscowosci , napewno sie przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BooSk
Wtrzykelm btox 1,5 roku temu, trzy lnie miedzy brwiami i linie usmiechu, (byly bardzo glebokie) jestem zadowolona.Do dzis wszystko trzyma sie swietnie.Teraz zamierzam zrobic oczy i kacki ust. Drogie Panie i Panowie nie tylko odmlodzicie sie, ale poczujecie sie mlodziej. Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Wiecie jak tu jest, jak się powie ze ktoś dobrze robi to zaraz bedą wpisy ze autoreklama. Widziałem wpisy pozytywne tutaj o tej klinice, wiec raz tylko napisze, to ta w Luboniu koło Poznania,'a jeszcze Wam dodam ze powstaje nowa w Galerii Malta w Niku Fitnes, o nazwie Botokstudio, 25 listopada otwarcie i jakieś super promocje przedswiateczne, wiec kto zainteresowany niech sobie odwiedzi Centrum Pajo w Luboniu, albo Galerie Malta po 25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Wiecie jak tu jest, jak się powie ze ktoś dobrze robi to zaraz bedą wpisy ze autoreklama. Widziałem wpisy pozytywne tutaj o tej klinice, wiec raz tylko napisze, to ta w Luboniu koło Poznania,'a jeszcze Wam dodam ze powstaje nowa w Galerii Malta w Niku Fitnes, o nazwie Botokstudio, 25 listopada otwarcie i jakieś super promocje przedswiateczne, wiec kto zainteresowany niech sobie odwiedzi Centrum Pajo w Luboniu, albo Galerie Malta po 25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoshi
ja sobie wstrzykuje juz drugi raz .. i powiem tak: najważniejsza jest obiektywna oraz wiarygodna konsultacja lekarska. Długi nie mogłam się zdecydowac na botox (a mam juz 38l) bo nie miałam zaufania do tego co oferuja rózne gabinety. Teraz mam - chodze do jednego lekarza, do którego mam zaufanie -- gdyz taka wizyta to jak wizyta u ginekologa ;-) Według mnie uczciwe doradzenie co POWINNO a CZEGO NIE jest najwazniejsze. Z całą pewnościa moge polecic dr Macieja Rogalę z Miejskiej Farmy Piekności (www.mfp24.pl) Może ktoś tam chodzi równiez ? ;-) chętnie się zapoznam :) i wymienie opinie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoks lublin
Do emoliza! W Lublinie tylko doktor Łętowska - przyjmuje w Primie w Olimpie! Robię u niej botoks i wypełnienia bruzd około nsowych od 2 lat. Moja siostra tez. Wczesniej chodziłam do dr Szoringer, ale byłam rozczarowana. Teraz mieszkam w Krakowie i mam problem, bo nie wiem gdzie pojść. A do Lublina prawie nie zagladam, z braku czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialubon....
znawca jestem z Lubonia i chętnie wybiorez koleżanką do polecanej kliniki, oczywiscie zdam relacje:) A odpowiedz mi na pytanie, bo duzo dziewczyn narzeka na skutki uboczne opadniete powieki i worki pod oczami? Dla czego tak sie dzieje? Co można zrobić żeby uniknąć efektu opuchnietych dolnych powiek i opadnietych powiek? NIe ukrywam że wole tego uniknąć iż bedzie to mój pierwszy botox. Najgorzej mam własnie pod oczami, dużo drobnych zmarszczek gdzie kwas raczej nie wskazany z tego co wyczytałam słuzy on do głebszych zmarszczek. Ale mam nadzieje że lekarz mi doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę o dokładny adres klinki w Luboniu, bo zamierzam wybrać się tam w najbliższym czasie. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
A wiec Kasiu z Lubonia, pisałem już wcześniej na temat mojej wiedzy o zabiegu pod oczami tzw dolinie łez, i to samo krótko powtórzę, te drobne zmarszczki pod oczami jest naprawdę trudno wygladzic, przy mnie dwa takie zabiegi wykonane kwasem hialuronowym, i z efektów obu nie byliśmy zadowoleni. Jesli się wybierzecie z koleżanka to zapytajcie o takiego młodego lekarza Rosjanina Konstantego, lub dr Jałowską oboje dobrze radzą sobie zBotoxem na kwas polecam dr Juskę. Żeby nie opadła powieka lub cała brew należy podać Botox na odpowiedniej wysokości, taki niepozadany efekt da rownież zbyt duża ilośc jednostek podanych w jedno miejsce. Są to podstawowe błędy w sztuce których tam na pewno uniekniecie, pamiętajcie jednak zawsze ze nigdy do końca nie da się przewidzieć efektów z uwagi na nie możliwe do odgadniecia reakcje organizmu co zdążą się zadko i w każdej specjalizacji medycznej. Zawsze wyraźnie mówcie lekarzowi czego oczekujecie i czego się obawiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Lubon, Centrum Pajo I piętro paw. 14 Żabikowska 66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za szybką wiadomość. Przyznaje boję się takich zabiegów, nigdy nic sobie nie poprawiałam,ale chyba zaryzykuje,bo chce poprawić tylko czoło i ten Luboń do mnie przemawia choć boje się strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Chce Cie troche uspokoić, czoło i kurze łapki to najbardziej wdzięczne obszary do robienia, efekty są najwyrazniejsze. Twój strach przed nieznanym jest całkowicie zasadny, ale wiec tez ze 90 % dziewczyn wraca po udanym pierwszym Botoksie, i to nie jest żadne uzależnienie bo i takie rzeczy juz słyszałem a poprostu powrotna chęć uzyskania poprawy swojego wyglądu. Powodzenia i czekamy na opinię po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×