Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Znawca...
Jeśli w czoło to ja wolałbym Botox...ale zacznij od konsultacji, posłuchaj co Ci powie lekarz, i przekaż swoje wszystkie obawy, pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Znawcy... Mam mnóstwo obaw,boję się efektów ubocznych w postaci opuchnięć i nie darowałabym sobie gdyby coś takiego miało miejsce ze mną... A z domu trzeba wyjść i normalnie funkcjonować. Jak tu czytam co dziewczyny przechodzą to odechciewa się wszystkiego!!! Na sobote umówiłam się na konsultacje w Luboniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczka37
Witam wszystkich, dziś minął tydzień od wstrzyknięcia botoxu. Czoło - gladkie ale nie ma efektu maski, ruszam trochę srodkiem, mocniej bokami. Okolica oczu -zmiany minimalne, wciąż lekkie podpuchnięcie ale wygładzenia zmarszczek niestety nie widać. Wieczorem mam wizytę kontrolną i ewentualne dostrzykniecie (również pod okiem na wysokosci źrenicy - z tego miejsca raczej zrezygnuję, nadal nie jestem przekonana). Proszę forumowiczki, które robiły botoxem okolice oczu o informację, jakich efektów powinnam sie spodziewać, jak miałyście/liscie kłóte okolice oczu, ile razy, w jakich miejscach. Prosze o odpowiedź, POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gładkie czółko
Ja robiłam sobie botoxem czoło i bruzdę miedzy oczami, na okolice oczu dopiero zbieram pieniążki:) Z efektów jestem zadowolona, nie miałam problemu z jakimiś opuchnięciami, były prawie niewidoczne, ani niczym innym wiec spokojnie 3 dni później poszłam do pracy - bojąc się efektów ubocznych na wszelki wypadek wzięłam 3 dni wolego ;D Nie moge doczekac sie na zrobienie oczu... Mogę polecić i metodę i gabinet ale w Warszawce , bo tam robiłam I dołączam się do pytania poprzedniczki- jak jest z oczami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się na Poznań,gdyż jestem z okolic Zielonej Góry i najwygodniej dojechać mi do Poznania.Gdyby było inaczej to na pewno zdecydowałabym się na Warszawe. Mimo tego strach ma wielkie oczy... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Po podaniu Botoxu, szczególnie w płaskie powierzchnie takie jak czoło nie ma większych śladów opuchniec, takie skutki mogą się zdążyć jesli występują jakieś przeciwskazania do zabiegu, jak choćby choroby tarczycowe. 1 na 10 przypadków to trafienie igłą w naczynko krwionosne co spowoduje małe zasinienie, co nie jest żadnym dramatem, wystarczy masc lioton 1000 i po dwóch dniach nie ma śladu. Także tak jak napisałas strach ma wielkie oczy, a to nie jest nic strasznie skomplikowanego. Pamiętaj jeszcze ze wiecej opni na takich forach to te negatywne ponieważ osoby zadowolone rzadziej się nimi nie dzielą. Nawet gdzieś kiedyś widziałem statystykę z której wynikało ze jest to średnio stosunek 1/12 co oznacza ze na jedna niepozytywna opinie przypada 12 dobrych ale raczej nie ujawnionych, dlatego trzeba z dużą rezerwą podchodzić do takich forów i używać swojej głowy a nie opini innych te maja tylko pomoc ale nie mogą być miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znawco... Skąd u Ciebie tak ogromna wiedza? Śledze od pewnego czasu ten wątek,ale chyba przeoczyłam moment gdy się pojawiłeś. Przepraszam,jeśli pytanie jest zbyt wścipskie,ale jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Tak jak wcześniej pisałem współpracuję i uczestniczę czasem przy zabiegach w Klinice medycyny estetycznej, do tego czytam trochę w necie, trochę na forach aby konfrontować sobie to co widzę, z tym co słyszę. Jest oczywistym że mój pseudonim nie ma za wiele wspólnego z prawdą do końca, lekarze którzy są w tym fachu od lat są na pewno znawcami, chociaż z tego co wiem od nich samych bardzo łatwo popadają w rutynę, i nie chce im się już tak przykładać jak wcześniej. Takie opinie słyszałem o bodaj najsłynniejszym nazwisku w Poznaniu a konkretnie w Swarzędzu dr Kolasińskim, ale czy to do końca prawda, pewnie jak zwykle po środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak,to może polecisz mi dobrą klinike w Poznaiu lub okolicy,bo na pewno znasz takie. Podpowiedz proszę o co konkretnie pytać i zwracać uwagę będąc tam. Będę wdzięczna za każdą wskazówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Więcej szczegółów przekażę ale już indywidualnie... factory@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazlubonia,...
masafi-daj znać jakie efekty po botoxie? Jestem ciekawa jak tam robią. I również zbieram pieniązki na zabieg. Co do dr. Kolaśinskiego to nie zgodze sie z żadna negatywną opinią , jest on bardzo cenionym fachowcem i mam dużo znajomych które są jego stałymi od lat i wiernymi pacjentkami. Czesto jest to konkurencja wypisająca bzdury! Sama bym sie tam wybrała do Swarzedza ale mam za daleko no i ceny tam są od 1700zł za botox, troche za drogo:( A w Luboniu znów 399zł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazlubonia,...
gdzie mój post? wczesniejszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiazlubonia...jesteś z Poznania? Ja mam do Poznania prawie 200km,ale mam nadzieje, że nie stchórze do soboty. Co polecasz jeszcze w tych okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy na www.feelbeauty.eu ,gdzie znajdziecie wszystko co dotyczy medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia_wa
do yoshi .... Ja też chodzę do Miejskiej Farmy Piekności w Warszawie... faktycznie opieka jest świetna, zabiegi profesjonlane i co najwazniejsze bezpieczne. Z tego co wiem, to dr Rogala jest znaną i cenioną postacią - było gościem w programie Pytanie na śniadanie. Moge smialo polecic ten gabinet ! A wracając do botoksu - zabiegi z botoksu wspomagam kwasem hialuronowym, do tego zrobiłam serię (4 zabiegi) .. i jest fajnie 1 :) jestem zadowolona i czuję się fantastycznie .. ;-) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazpoznania....
Jeżeli chodzi o Poznań to wygląda to tak:) 1. dr Kolasinski (Swarzedz) bardzo dobry ale drogi. 2.dr.Jankowiak , ponocz dobry ale nie sprawdziłam.mam zamiar:) 3,dr Osadowska , nie miła ale wpadne bo robi botox pod oczy co mi pasuje, za nie wile również 299zł pod oczy tak jest na stronie int. hmmmm, dalej nie wiem. Chce wybrać sie jescze do dr. Jankowiaka oraz Klinika Piekna na ul Grunwaldzkiej, i oczywiscie Luboń w pierwszej kolejnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazpoznania....
A mieszkam na początku Lubonia i końcu Poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg1981
witam przeczytałam wszystko co jest tutaj napisane mam botoks w poniedziałek 15 w szpitalu bródnowskim jestem po nie wyleczonym porażeniu nerwu twarzowego zabieg bedzie na kase chorych jak to się odbywa czy botoks boli a może ktoś też z powodów zdrowotnych ostrzykiwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaazlubonia...
teraz mnie jeszcze trzyma botox robiony w luboniu rowniez ale nie znam nazwiska lekarza, bo byłam jako 3 dziewczyna do ampułki, placiłam 800zl za całosc. Botox trzyma mnie 2 miesiace poczym ide połtórzyć:) i po kolei chce odwiedzić wszystkich po czym zdecyduje którego doktora zostane stała pacjentka na lata , bo ja kocham botox!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz,że byłaś w collagenie i jesteś zadowolona, a ja mam stracha bo to pierwszy raz,więc sama rozumiesz... Wolałabym kwas,ale że to czoło to wskazany jest botox-sama nie wiem.. Jabyś miała czas i ochote to możemy popisać na gg,bo mam troche pytań. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoshi
do ggg1980.. botoks nie boli - zapewniam ! ;-)) jesli jesteś wyjątkowo wrażliwa możesz poczuć lekkie ukłucie igły .. i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia zpoznaniar...
Nie byłam jeszcze w collagenie ale zapewne tam odwiedze ich napewno. Bardzo miły Pan właściciel, wszystko wyjasni widać że sie stara i zależy im :) A to ważne. Wiec nie bój sie bo bedziesz w dobrych rekach. Wiem że oni sa tam od niedawna wiec zalezy im na dobrej renomie a nie na spieszeniu sobie opinii. Ja nie wiem jak Was nie boli? :) musze przyznać ze mnie boli jak czuje igle wbijajaca sie w czoło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma jest lekarzem i wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, potrzebujemy 1/2 osob na zabieg z botoxu (kurze lapki, lwia bruzda badz czolo co kto woli..). Lekarka zrobi to dla nas po bardzo niskiej cenie, ale pottrzebujemy jescze kogos do zakupu fiolki botuliny. cena ok 400 zl, warszawa pozdrawiam zainteresowane prosze o kontakt na dziuubek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa aska;;;
Też miałam botox pod oczy ale i w czoło, kurze łapki itd. Pytanie do znawcy? Czoło mi sie nie rusza zresztą nic:( pod oczami mam takie poduchy opuchniete. Czy ten efekt minie ? błagam o pomoc. Nigdy w życiu botoxu pod oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
do warszawa aska;;; Pytanie podstawowe ile jednostek Botoxu Ci podano? Pisałem wcześniej że uzyska się super efekt szczególnie na czole i kurzych łapkach pakując sobie z 60 jednostek Botoxu jednorazowo, niestety taka dawka mocno unieruchomi mimikę tych części twarzy na jakiś czas, myślę ze ok 4 miesięcy, później efekt powinien ustępować. Z oczami to trudniejsza sprawa, ten objaw który opisałaś jest typowy kiedy Botox pójdzie pod same oczy, dlatego tak sceptycznie się do tego odnosiłem. Wiem że pokusa poprawienia sobie tych oczu jest duża, ale naprawdę ryzykowna, i jeśli ktoś to ryzyko kalkuluje to ja tylko kwasem hialuronowym, nie polecił bym Botoxu, chociaż czytałem też o pozytywnych reakcjach, dlatego nie chcę się tu wymądrzać że tego się nie robi, po prostu ja nie zalecam. Ten efekt powinien ustąpić po jakimś czasie, niestety nie da się stwierdzić kiedy, to jest bardzo indywidualne. Możesz spróbować kupić sobie w aptece maść Alantan, i choć przeznaczony jest bardziej do niwelowania obrzęków to troszkę nie zaszkodzi, obserwuj efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do znawcy: a co mi doradzisz na podpuchnięcie zlokalizowane ok. 1 cm pod prawym okiem. Botoks niestety nie likwiduje tego, a kremy na opuchnięcia niewiele działają .. czy jest w ogóle jakaś metoda na to... może jakieś inne wypełniacze lekarz mi powiedział, że to może być efekt hormonów, bądż nagłego schudnięcia - tkanka tłuszczowa się przesuwa ... strasznie mnie to denerwuje, bo nawet makijaż tego nie tuszuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
Zgadzam sie ze znawca... w zupelnosci. Nigdy wiecej nie zastosuje botoxu w okolice oczu. Mialam tam jakies zmarszczki bo i mam wiek do tego (40 lat) ale jak botox zszedl to moje oczy sa po prostu "zwiedniete". Jestem w 100% pewna, ze to botox bo nie wierze zeby w przeciagu 1 roku skora w okolicach oczu tak sie zniszczyla. Jaki kwas hialuronowy najlepiej podawac w okolice oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×