Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Zapomniałam jeszcze dodać, że wysokiej klasy wypełniacze mogą trzymać efekt nawet do dwóch lat. Natomiast zaleca się ich powtarzanie co 12-18 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
Żebyy nie marnować czasu osób, które szukają na forum konkretnych odpowiedzi, nie będę wdawała się z Panią w dyskusję, bo poziom gdy zaklada Pani co miałam na myśli, czy wyzywania od "naciągaczy" zdecydowanie mi nie odpowiada. Ustalmy, że jeśli ktoś ma ochotę słuchać kosmetologa reklamujacego gabinet, którego jest managerem, ma pełne prawo wierzyć w Pani odpowiedzi i wyliczenia. Tak samo ja, jako lekarz z doświadczeniem, który udziela się na takich forach, żeby zapewnić rzetelną informację, a nie reklamę, mam prawo odpowiadać na pytania zgodnie z MOIM doświadczeniem, wynikającym z WYKONYWANIA zabiegów, a nie obserwowania ich efektów. Pozdrawiam i życzę dużego ruchu w interesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednym tylko się zgodzę - to nie miejsce na kłótnie - bo chodzi o dobro pacjentów. Z całą reszta niekoniecznie. Jeżeli ktoś atakuje drugą osobę musi być świadomy otrzymania riposty. W tym co Pani pisze jest zdecydowanie zarozumiała. Jeżeli przeczytała Pani jakiekolwiek moje posty zwłaszcza dotyczące zabiegów to okazuje się, że poza reklamą - jest dużo ważnych informacji pokazujących pacjentkom alternatywne zabiegi. Oczywiście zapraszam do obejrzenia galerii i to wybór każdej z czytelniczek czy wybierze mój gabinet czy inny. Moim skromnym zdaniem potencjalne pacjentki mają prawo poznać plusy i minusy zabiegów. Z wyliczeń również otrzymujemy fakty - dotyczące tego, że nie jesteśmy naciągaczami - o co Pani Nas oskarżała. Kalkulacja wskazała przeciwnie. Z całym szacunkiem dla wielu wspaniałych lekarzy - ciągłe wywyższanie się, że skończyło się medycynę jest lekko płytkie. Osoby z klasą nie muszą tego powtarzać. I nie zamierzam z Panią dłużej dyskutować. Pani DOKTOR niech robi co chce i jak chce, bo ma do tego prawo. Podobnie jak ja mam prawo pokazywać kobietą, że powinny być traktowane wyjątkowo - każda jest inna. Nie można szufladkować wszystkich ze względu np. na wiek. Jest wiele zmiennych i zawsze należy brać to pod uwagę. Ale to tylko moje zdanie... mgr kosmetologii, który widział setki zabiegów... tylko... ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renner71
UWAGA!!! do osob pokrzywdzonych przez KATARZYNA TURCZYŃSKA- lekarza medycyny pracy ogłaszającego się jako dermatolog, lekarz medycyny estetycznej itd Jesli chcecie uzyskac odszkodowanie to napiszcie.juz kilka spraw jest prowadzonych przeciwko pani Turczynskiej. Ma ograniczenie wykonywania zawodu w związku z tym ze uszkodzila wielu osoba ciało. Ma postawione również zarzuty przez okręgowego rzecznika odpowiedzialnosci zawodowej. Kontakt renner71@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
śmieszna jest ta dyskusja osoba która nie ma uprawnień do podawania wypełniaczy ani botuliny wypowiada się jako ekspert w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola_
Do _PO 40-tce Ja jestem z Torunia i na zabiegi botoksu jeżdzę do Grudziądza do dra Modrzyńskiego. Jestem bardzo zadowolona a robiłam botoks już 3 razy. Co do Dra Markowskiego, słyszałam o nim niepochlebne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam bohaterek do programu tv o zabiegach pielęgnacyjnych. Osoby chcące podzielić się swoim doświadczeniem po wykonanym zabiegu - zarówno pozytywnym jak i negatywnym-, proszę o kontakt k.otwinowska@onet.eu karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mariola A powiedz mi ile płacisz u dr Modrzewskiego za botoks? i tylko botoks robisz, czy kwas też? może byśmy razem zrobiły w G-dzu, np.połową ampułki kwasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona40
ja się piszę na te połówki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola_
Witam, dr za całość chciał 1200 zł. Ja jednak nie chciałam lwiej zmarszczki i zaplaciłam 1000 zł. Chętnie bym się umówiła by razem pojechać ale będę robić dopiero za jakieś pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola_
Tylko botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
Drogie Panie moim skromnym zdaniem lepszy efekt po botox-ie otrzymacie jeżeli decyzję ile i gdzie podać podejmie lekarz z doświadczeniem w tej dziedzinie. U mnie za czoło , lwie , kurze i poprzeczne podstawy nosa przeciętnie pacjentka płaci 650 PLN. Za podanie 1 amp. 1ml kwasu hialuronowego 650 PLN. i odpowiednio 2 amp. 1100 PLN. 3 amp. 1600 PLN. Jeżeli pacjentka chce zrobić coś co moim zdaniem nie ma sensu wtedy odstępuje od wykonania zabiegu i polecam inny gabinet. Warszawa 22.07.2012 lek.spec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
czy jest tu ktoś ze śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggik
Witajcie, przeczytałam 92 strony wątku i już nie mogę... Nurtuje mnie pytanie czy po botoxie (podniesienie brwi) mogę korzystać z lasera i mezoterapii? Czy powinnam omijać rejony z botoxem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
Po toksynie przez pierwsze kilka dni (5-7) nie powinno się rozgrzewać okolicy, gdzie była podana toksyna. Potem możesz korzystać ze wszystkich zabiegów na jakie masz ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa363
Czy ktoś robił sobie zabieg z użyciem botoksu w Dentis AF Studio w Poznaniu? Kto wykonuje tam zabiegi medycyny estetycznej? Czy lekarz/lekarze tam pracujący posiadają odpowiednie kwalifikacje? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
Ja z kolei skusiłam się na likwidację gummy smile za pomocą botoksu. Podano mi 1,5 ampułki, ale... jakoś nie widzę efektu. Nadmieniam, iż preparat został podany w okolice bruzd nosowo - wargowych, jednakże słyszałam, że podaje się też botoks nad górną wargą w tym samym celu. I teraz mam dylemat czy zostało podane za mało czy może nie w to miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
do tie_girl 1,5 ampułki??? Nie bardzo to sobie wyobrażam. W celu likwidacji uśmiechu dziąsłowego podajesię baaardzo niewielkie ilości toksyny. Maxymalnie 2j. na stronę. A w ampułce- w zalezności od preparatu jest od 50-100 jednostek...A co do braku efektu- podawanie toksyny w tej okolicy wymaga dużej wiedzy i doświadczenia- w ogóle operowanie toksyną w dolnej połowie twarzy jest dość trudne. Zgłoś się na kontrolę- powinni Ci zrobić korektę. Najczęstszym powikłaniem toksyny wtej okolicy jest właśnie nadmierny efekt (czyli brak możliwości uśmiechu górną wargą) a nie jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
Możliwe, że źle napisałam ;) zapewne 1,5 jednostki ;) Miałam to zrobione "gratisowo" a był to pierwszy raz kiedy użyłam botoksu... Zastanawiam się nad tą drugą metodą - podanie botoksu nad górną wargę, ale zobaczę jeszcze ;) Dziękuję oczywiście za informacje i... sprostowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 43
Miałam botox kilka razy u tej samej dr i za każdym razem trzyma coraz mniej.Pierwszy raz rok,ostatnio 2m-ce czy to normalne? może powinnam zmienić lekarza bo podaje mi mniej.Trzy dwa ukucia na kurze efekt marny a po2 tyg.nie ma śladu kasa w błoto.Dostaję deprechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
prawidłowo wykonany zabieg powinien wystarczyć na 4 do 6 miesięcy. Jeżeli zabiegi wykonujesz regularnie to po 3 latach , możesz wykonywać zabiegi co 6-9 miesięcy ponieważ twoim sprzymierzeńcem będzie mechanizm tzw. mózgowej pamięci zmarszczki , mechanizm ten polega na tym , że mózg uczy się stanu rozluźnienia mięśnia pod zmarszczką i potem wysyła znacznie mniej impulsów do niego a więc słabiej go napina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy122
Mam 34 lata i zdecydowalam sie na botox ( czolo , kurze lapki ) i kwas hialuronowy ( bruzda nosowo-wargowa) i efekt przeszedl moje oczekiwania.Wszystko sie wygladzilo , POLECAM ! Pamietajcie aby zabieg wykonywal TYLKO lekarz dermatolog , nigdy kosmetyczka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Ja robie Botox u dr.Kęcki w Opolu od 4lat i zawsze mam ten sam dobry efekt.Polecam.Nie mam sensu turystyka botoksowa.Jak ktoś jest z Opola i okolic to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajca46
a ja polecam dr Widerkiewicza chodziałm do różnych lekarzy ale ten jest najlepszy !! kiedyś na jakis czas wymysliłąm sobie że znajde tańszego ,ale tańszy nie równa się dobry jednak nie ma co oszczedzac na twarzy pozdrawiam wszsytkich którzy korzystają z jego usług naprawde jest swietny tym bardziej ze nie naciaga na dodatkowe zabiegi dzieki p.doktorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuąca
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etttnaaa
Ja robiłam teraz lwią zmarszczkę w Bona Dea u dr. Małgorzaty Ornatowskiej. I długo się zastanawiałam nad botoksem, rozważałam kwas zamiennie, ale powiem szczerze że niepotrzebnie, bo efekt jest rewelacyjny. Żaden krem by sobie nie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xwiktoria
Cześć Potrzebuję pomocy,mieszkałam w Warszawie teraz w szczecinie , który lekarz medycyny estetycznej jest wart tu uwagi , chodzi mi o botoks i powiększanie ust. W gazetach piszą o wszystkich miastach poza tym :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×