Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość anitaa
czy jest tu ktoś ze śląska kto zna jakies fajne godne polecenia i tanie gabinety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_1354
Wiesz co Sandrine... Mozesz miec racje w kwestii nieznacznego opadniecia brwi, poniewaz mam przedluzane rzesy, wiec wiem do ktorego miejsca zawsze je czulam otwierajac oko, a teraz jest inaczej. Po prostu czuje rzesy caly czas na otwartym oku, ze dotykaja mi skory pod brwiami. Czego wczesniej nie bylo. Kontrol mam za pare dni, z "urzedu" ustalona od razu przy zabiegu, ale nie wiem czy dam namowic sie na jakakolwiek jeszcze korekte, bo po prostu boje sie, ze cos znow bedzie nie tak. Nie tak w rozumieniu oczywiscie czuciowym, bo do wizualnego nie mam zadnych zastrzezen, jest perfekcyjnie. Czy z Twojego doswiadczenia jestes w stanie mi odpowiedziec, czy bez zadnej korekty, ten moj dyskomfort sam minie, w zwiazku z uplywem czasu i slabnieciem dzialania botoxu? W ogole bardzo dziekuje Ci za odpowiedzi, jest mi bardzo milo, ze znalazl sie Ktos kto racjonalnie i rzeczowo potrafi zajac stanowisko w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kohelet1
według mnie: 1. większośc lekarzy nie wiesza dyplomów na ścianach :-) , przeważnie o ukończonych kursach itp jest napisane na stronie internetowej. 2. ale jesli sie spytasz to lekarz powinien ci powiedziec jakie ma uprawnienia do wykonaywania np botoxu itp. 3. "jako klientka chcę mieć podany do ręki preparat a po wykorzystaniu opróżniona ampułka winna mi być wręczona albo do wyrzucenia albo na pamiatkę" - raczej nigdzie nie jest to praktykowane. Przed zabiegiem powinnaś wiedzieć jakim preparatem bedzie robiony, zawsze możesz dodatkowo (jesli nie wierzysz na słowo) poprosic o pokazanie opakowania - a poza tym w każdym gabinecie jest (lub powinna byc) karta pacjenta w której lekarz wpisuje co miałas podane, jaka ilosc i wkleja nalepkę z preparatu. Zawsze mozesz ilś do gabinetu, poprosic o swoja kartę i sprawdzic co było robione. a jesli chodzi o botox to lekarz nie może dać ci apmułki bo 1 ampułka jest dla kilku pacjentów - chyba na 4 albo 5 okolic. 4. jak jestes nie zadowolona z zabiegów to powinnaś złożyc reklamację. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrine ;-)
Monisia_1234 Odnośnie tego to czasem warto zaufać lekarzowi, to on zna anatomie perfekcyjnie i napewno jak opowiesz mu o co Ci chodzi to albo dostrzyknie botox w innym miejscu, albo poprostu będziesz musiała odczekać, aż znów mięśnie zaczną funkcjonować, bądź poprostu najzwyczajniej się przyzwyczaisz ;-) Ja nie chce się wypowiadać nie widząc efektu, ale jak chcesz to prześlij fotkę na promocje@biogenica.pl - skonsultuje to dodatkowo z moim lekarzem - będziesz miała dwie opinie - swojego na kontroli i mojego i wyciągniesz średnia ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakitty
Witam! Czy cena 600 zł za wstrzyknięcie botoxu w tzw lwią zmarszczkę jest ok? I przy okazji: czy ktoś korzystał z usług pani dr Paczek - Skupień? Byłam u niej na pierwszej konsultacji i wszystko wydawało się super, ale mimo wszystko zastanawiam się czy nie jestem za młoda i czy wszystko będzie dobrze wyglądac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrine ;-)
Ceny zazwyczaj zależą od miejsca i lekarza. Nie wiem z jakiego miasta ale w Warszawie ta cena chyba jest standardowa. Można tak samo powiedzieć o Łodzi, Krakowie, Szczecinie, Trójmieście, etc. Ja pracuje w gabinecie pod Poznaniem i u Nas ceny przedstawiają się następująco: - poprzeczne zmarszczki na czole 450 zł -"lwia zmarszczka" 450 zł - "królicza zmarszczka" - 200 zł - "kurze łapki" - 450 zł - "zmarszczki palacza" - 250 zł - podnoszenie haczykowatego nosa - 250 zł - zmarszczka na brodzie - 300 zł Zapraszam www.biogenica.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Ania
do MałaKitty Ja nie byłabym pewna w odpowiedzi co do ceny. Tą zawsze kalkuluje się w zależności od ilości preparatu. U młodej osoby dawka potrzebna do uzyskania efektu jest często nawet połowę mniejsza od tej potrzebnej u osoby starszej. Jeśli zmarszczka przeszkadza, to nie jesteś "za młoda". Uważam, że lepiej zapobiegać powstaniu bardoz głębokiej zmarszcczki niż leczyć ją potem toksyną i wypełniaczami. P.S. Moja najmłodsza pacjenta ma 20 lat i ogromną tendencję do "groźnego czoła". Szczególnie w lecie- w ten sposób marszczy czoło w reakcji na słońce. Co kilka miesięcy podaję jej niewielką dawke toksyny żeby osłabić mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondor
Podaję się zabiegom redukcji zmarszczek regularnie od 2 lat, nie ma skuteczniejszej metody, zawsze jestem zadowolona z efektu, nigdy nie miałam skutków ubocznych..pewnie dlatego, że zabieg wykonuje doświadczony lekarz, polecam specjalistów z Alma-Medica w Zabierzowie, dr Glanowskiego i dr Resia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21a
Witam, na Grouponie Szczecin jest oferta na botx,1 partia za 299 w gabinecie TRT Medycyna urody w Szczecinie. Widzialam juz chyba z 2 razy w ciagu kilku mcy ,że sprzedają usługę. Czy jest moze ktoś ze Szczecina i korzystał już. Mozna prosić o opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja botox i kwas wstrzykiwałam na czoło lwia zmarszczki palacza okolice oczu i zm nosowo wargowe jestem zadowolona zero bólu mam 37 lat a teraz 10 lat mniej w Krakowie robie te zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina 1605
Witam jestem po zabiegu botoxem dokladnie dzisiaj wiec oczekiwanie na efekty przede mna :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina 1605
Anitaa jesli jestes zaintersowana dobrym lekarzem ktory wykonuje takie zabiegi to ja bardzo polecam moja pania doktor w Katowicach u ktorej od roku jestem pod stala opieka ..Jesli twoje pytanie jest aktualnie to podaj jakies namiary na siebie ..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa i pilnie potrzebuję Waszej rady.Czy znacie Gabinet DentisAFStudio w Poznaniu,które m.in.zajmuje się medycyną estetyczną?Obecnie ma ciekawą promocję tj.10 jednostek botoxu za 100 zł.Chciałabym wygładzić sobie poziome zmarszczki ma czole,mam 34 lata,ale po tym co tutaj przeczytałam zastanawiam się czy to nie za mało i czy to Studio ma jakąś renomę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa i pilnie potrzebuję Waszej rady.Czy znacie Gabinet DentisAFStudio w Poznaniu,które m.in.zajmuje się medycyną estetyczną?Obecnie ma ciekawą promocję tj.10 jednostek botoxu za 100 zł.Chciałabym wygładzić sobie poziome zmarszczki ma czole,mam 34 lata,ale po tym co tutaj przeczytałam zastanawiam się czy to nie za mało i czy to Studio ma jakąś renomę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa i pilnie potrzebuję Waszej rady.Czy znacie Gabinet DentisAFStudio w Poznaniu,które m.in.zajmuje się medycyną estetyczną?Obecnie ma ciekawą promocję tj.10 jednostek botoxu za 100 zł.Chciałabym wygładzić sobie poziome zmarszczki ma czole,mam 34 lata,ale po tym co tutaj przeczytałam zastanawiam się czy to nie za mało i czy to Studio ma jakąś renomę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakitty
Dziękuję za odpowiedzi sandrine:) W końcu zdecydowałam się na dr Paczek, przyjmuje w Vanilla Sky Sun & Spa i w jeszcze kilku miejscach.Poszłam się tylko zapisać, a ona odpowiedziała na wszystkie moje, nawet głupie pytania. Wcześniej strasznie panikowałam i się bałam ale teraz jestem spokojna. Napiszę jak efekty, bo jutro zabieg. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki. MałaKitty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1605
Ja jestem dzien po ale poki co nic nie widze zeby zaszly jakies zmiany , narazie cierpliwie czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
namiar na mnie to adres mail myszka001@vp.pl napisz proszę co i jak, czy ceny przystępne itd. telefonu tu nie napiszę ale jak wyslesz mi nr na maila to zadzwonie do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
szukam cały czas ale kiepsko mi idzie bo nie znam nikogo kto robi sobie botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1605
Moja lekarka jest super ,jak wczesniej wspomnialam jestem pod jej opieka juz od roku i kazdy zabieg byl udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1605
Anitaa napisalam ci @ jesli tylko masz chec sie wiecej dowiedziec mozesz zadzwonic ,numer tez ci podalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajeczynka
ja jeszcze jestem przed takim zabiegiem, ale na stronie Polmedic doczytałam się, że Botx to nie tylko usuwanie zmarszczek, ale też można tak leczyć nadmierną potliwość, czy któraś z was może poddawała się temu zabiegowi?? I jeśli tak to warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do megi flower
jedna fiolka Botoxu 100 jd kosztuje w aptece ok 900 zł, więc 99 zł za 10 jd to bardzo podejrzana cena no chyba że lekarz robi te zabiegi hobbystycznie...:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamila
Do Monia_1354, ja też po wyjściu z gabinetu tak się czulam! Miałam wczoraj wstrzyknięte azzalure i jak wyszlam to miałam takie uczucie jakby kolatania serca, duszności i takiego drżenia, jakby ataku paniki. Potem mi to przeszło a dzś obudzilam się z okropnym bólem głowy, i znowu to wróciło! Teraz boli mnie głowa ale jest lepiej i też mam takie uczcucie opaski na głowie. Jak zaglądasz jeszcze na forum to napisz czy tobie to przeszło od razu czy trzymało dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_1354
Jestem caly czas i czytam co pisza dziewczyny. kasiamila... Mialas dokladnie to samo co ja. Takie samopoczucie, z bolem glowy lacznie mialam chyba z 4 dni! Co do preparatu to rowniez Azzalure... Nie bylam jeszcze u lekarza do kontroli na wyznaczonym terminie, bo przeziebilam sie bardzo i nie mialam sil/ochoty zeby isc, natomiast kolejny termin mam prawie za 2 tygodnie. Co do uczucia opaski na czole nic sie nie zmienilo... Poza pewnym przyzwyczajeniem juz. Ale pojawilo sie za to cos, czego wczesniej nie mialam - lwia zmarszczka, czyli ta poprzeczna pomiedzy brwiami! Wyczytalam gdzies wczesniej, nie pamietam juz dokladnie czy na forum, czy w jakims artykule, ze podanie toksyny botulinowej w jedne miejsce, powoduje, ze mimika twarzy i tak pracuje, ale pracuja wowczas inne grupy miesni i tworza sie nowe zmarszczki, w innym miejscu. Nie chcialo mi sie zbytnio w to wierzyc, biorac po prostu to jako argument kogos kto jest anty takim zabiegom. Ale musze przyznac, ze cos w tym jest, bo takiej zmarszczki nigdy wczesniej nie mialam, stad tez decyzja tylko o liniach poziomych na czole. A tu taka mala "niespodzianka". Z ktorej oczywiscie nie jestem zadowolona... Myslalam juz o tym, zeby na wizycie kontrolnej dostrzyknac ta lwia zmarszczke, ale... ja sie po prostu boje, ze znow sie bede tak czuc. Moze moj organizm nie toleruje tego preparatu? Moze to byla jakas reakcja "alerginczna" na azzalure? Nie wiem, na to powinien udzielic mi odpowiedzi lekarz. I jak bede juz po konsultacji na pewno napisze o tym tutaj, gdyz sama ciekawa jestem co powie... Ale po Twoim poscie zaczynam podejrzewac, ze tak moze byc. Wiec nie mam zamiaru sama za wlasne pieniadze fundowac sobie czegos takiego. Ten zabieg mial przyniesc przyjemny efekt a nie tyle stresu i strachu dla mnie. Przyznam wprost, ze gdybym wiedziala wczesniej, ze tak sie bede czuc i po zabiegu i teraz, nie zdecydowalabym sie na niego. Mimo ze efekt wizualny jest naprawde wspanialy. Ale ja sie zle czuje we wlasnej skorze, doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1605
Kasiamila i Monia Ja 3 dni temu wstrzyknelam sobie Botox i mialam lekki bol glowy ktory po zazyciu Apapu minal . Pani doktor do ktorej chodze powiedziala mi ze ona uzywa czystego botoxu ktory nazywa sie poprostu BOTOX ,uzywany byl juz 2o lat temu i pozostawia najmniej skutkow ubocznych ,wymienila mi nazwy wszystkich innych prepratow ale nie miala o nich dobrego zdania .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamila
Czyli jednak to ma związek z azzalure. Bo ja już miałam 3 razy botox i nic kompletnie mi nie było. Spokojnie sobie czekalam na efekty, żadnych objawów ubocznych, po około tygodniu czoło się wyprostowało. A teraz to była makabra. Ja w ogóle mam skłonności do migren i miałam wrażenie że poprzednio po botoxie miałam je rzadziej. A wczorajszy dzień to mam wyjęty życiorysu. Być może połączyła się moja sklonność do migren z tym środkiem. To było takie okropne uczucie, nawet myślałam że mam jakiś zawał serca, takie jakby neurologiczne zaburzenia, ból głowy, osłabienie, takie wewnętrze drżenie, mdłości i suchość w gardle. Cały czas ssałam cukierki, bo to mi jakby pomagało. Na siłę zwlekłam się z łóżka i poszłam na długi spacer. Było zimno i padało i to mi pomogło. Wzięłam ibuprom i wieczór bylo ok. Dzisiaj jest dużo lepiej, głowa mnie nie boli ale jeszcze mam takie lekkie jakby drżenie mięsni. Dzięki Monia za odpowiedż i pocieszenie że za 4 dni to mija. Ja tak jak ty stwierdziłam,że sobie już nic nie wstrzyknę. Jak mam się tak męczyć to dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro tydzień jak jestem po botoxsie a dwa jak po kwasie efekt dobry po świętach dostrzykne botoxsu jak któraś chce namiar na Kraków na super lekarza to prosze pisać na aleksandra17aleksandra@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×