Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Mieszkam w Płońsku, ale bywam też w okolicach Olsztyna, więc gdyby któraś z Was podrzuciła mi jakiś adres specjalisty z okolic Warszawy, Płocka, Olsztyna byłabym ogromnie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaL
Ja jestem z okolic Wrocławia i od kilku lat już robię botox w salonie dr Kulczyckiej. Mam 55 lat a dzięki tym zabiegom stan mojej skóry znacznie sie poprawił. Jeżeli ktoś nie jest zdecydowany to polecam najpierw konsultacje z lekarzem, który rozwieje wasze wątpliwości. Ja przed zabiegiem kilka razy konsultowałam się z Panią dr i dokładnie przestudiowałam informację na stronie http://kulczycka.pl/pl/usuwanie-zmarszczek-botox/ . Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frida799
ja również wstrzyknęłam sobie botox. Uważam jednak, że jest to zabieg przeznaczony dla kobiet w odpowiednim wieku. We wrześniu skończyłam 33 lata i uznałam, że mogę co nieco naprawić :) Skorzystałam z kliniki Derma Solutions z Poznaniu i zapłaciłam za jeden zabieg 550 zł. Czy ktoś z was słyszał o tej klinice? Byłam tam pierwszy raz i właściwie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do....
Czy któraś z Was zauważyła u siebie podobne efekty? Po czterokrotnym wstrzyknięciu botoksu w czoło i lwią oraz dwukrotnym w kurze łapki moje powieki stały się wiotkie, pomarszczone i bardzo mi opadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 37
Witam wszystkie forum - owiczki :-) Proszę o adresy zaufanych, sprawdzonych i godnych polecenia miejsc gdzie moge zrobić botox i wypełniacze zmarszczek nosowo-wargowych. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Samotna 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 37
Witam wszystkie forum - owiczki :-) Proszę o adresy zaufanych, sprawdzonych i godnych polecenia miejsc gdzie moge zrobić botox i wypełniacze zmarszczek nosowo-wargowych w Krakowie lub okolicy. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Samotna 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
do samotna 37 tylko w którym miejscy czy regionie kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba sie było uczyć
botoks słyszałam , że paraliżuje także trzeba uwazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamanka_a
Frida >> ja chodzę do Derma Solutions w Poznaniu. Teraz kiedy się przenieśli mam ich bliżej domu :) Pan Doktor to specjalista i ceny też są ok, więc możesz być pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paraprawnik
Dziewczyny, jeśli macie jakieś zastrzeżenia to koniecznie skorzystajcie z waszych praw. Przysługują Wam wszystkie roszczenia jak przy niezgodności towaru z umową http://prawowalgorytmach.blogspot.com/2012/09/rekojmia-gwarancja-i-inne-konsumenckie.html Wystarczy że zrobicie sobie algorytm (jak w testach psychologicznych z gazet) i będziecie wiedziały czy macie prawo do poprawek czy zwrotu kasy. Na tym schemacie dużym to będą zielone diagramy. Nawet się nie krępujcie tylko dźwoncie do zakladu że należą się wam poprawki. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie prawniku to wszystko zależy jak kto ma podpisaną zgodę na zabieg i co tam jest zawarte - więc warto czytać. Mimo wszystko zabieg lekarski nie może być traktowany jak każdy inny, a iniekcje z toksyną botulinową są trochę kłopotliwym tematem, bo póki rząd pobiera 23% Vat to mogą go robić nawet kosmetyczki. Jestem ciekawa w jaki sposób odpowiada np. onkolog, który nie wyleczył pacjenta i ten mimowolnie umarł. Czy rodzina ma prawo żądać bezpośrednio od lekarza odszkodowania? Albo inaczej - czy prawnik, który przegrał sprawę musi zwrócić honorarium? Myślę, że ogólnie jest to ciężki temat i może dobrze, że został poruszony. Natomiast wracając do iniekcji toksyną - to tak naprawdę jest to zabieg off label. Jedyne miejsce do stosowania to lwia zmarszczka (czyli ta pomiędzy brwiami). Reszta okolic jak: kurze łapki (wokół oczu), zmarszczki poprzeczne na czole, królicza zmarszczka (na nosie), zmarszczki palacza (wokół ust), opadający nos, silny mięsień brodkowy, etc. nie są oficjalnie zarejstrowane, gdyż badania trwają zbyt długo i są zbyt kosztowne by firmy farmaceutyczne się o to pokusiły. Natomiast w gabinetach wykonuje się setki takich zabiegów i nic się nie dzieję. 1. W przypadku kiedy np. z jednej strony botoks złapał mocniej - bo niestety nie jesteśmy symetryczni i siła mięśni odpowiadających za zmarszczki mimiczne jest różna i otrzymujemy asymetrię - pacjent ma prawo wrócić do gabinetu i otrzymać dodatkowe iniekcje wyrównujące tą przypadłość. 2. Jeżeli przykładowo toskyna wogóle nie chwyciła a minęły dwa tygodnie pacjent ma prawo żądać reklamacji i ponownego zabiegu - nie musi być to wówczas wina lekarza - czasami toksyna traci swe właściwości jak jest źle przechowywana np. w aptece, albo ogrzeje się podczas transportu. 3. Odnośnie opadających powiek to czasami jest to subiektywne doznanie, gdyż mięśnie, które nie zostały porażone nadal walczą i przy próbie popatrzenie np. na sufit jedne stanowią opór a drugie starają się podciągnąć czoło. Wówczas można mieć takie wrażenie. Natomiast w tym przypadku nawet jeśli powieki opadły nie da się odwrócić działania toksyny i trzeba poczekać od 3-6 miesięcy aż mimika sama wróci do porządku. Wówczas nie da się tego reklamować, chociażby z tego względu, że pacjent nie jest w stanie udowodnić, że dotrzymał zaleceń pozabiegowych. A opadające powieki niestety zazwyczaj są tego powodem. Chociaż oczywiście nie wykluczam, że gdzieś zabieg mógł być źle wykonany, bo nie odpowiadam zaumiejętności wszystkich, którzy podejmują się ostrzykiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 37
Witam wszystkie forum - owiczki Proszę o adresy zaufanych, sprawdzonych i godnych polecenia miejsc gdzie moge zrobić botox i wypełniacze zmarszczek nosowo-wargowych w Krakowie lub okolicy. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Samotna 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti29
Do Samotna 39 Witam. Sprawdzilam kilka klinik i kilku lekarzy , ale jedynym godnym polecenia jest dr. Anna Grodecka ktora przyjmuje w Klinice MEDestetis na ulicy Odrowaza tj. przecznica od ulicy Wroclawskiej. nr tel 502 728 225 lub 12 430 54 09. Moge szczerze polecic ta Pania dr. Sama ja oswiedzam co kilka miesiecy jak tylko przyjezdzam do Polski. Doradzi co jest potrzebne, nigdy nie naciaga na niepotrzebne zabiegi i maja zawsze fajne promocje. Jest mloda lekarka ale ma bardzo duze i bardzo dobre doswiadczenie. Pozdrawiam .Beti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Pana Pawła Surowiaka u którego w klinice DermaMed robiłam zabieg. Idealnie ukształtował moje usteczka tak, że wyglądają bardzi naturalnie i pasują do mojej buzi ;) Pan Paweł ma bardzo indywisualne podejście, wszystko jasno wytłumaczył i zabieg wykonał rewelacyjnie. Jestem bardzo zadowolona ;) P.S.Nie ma się czego bać. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze polecam
W Warszawie szczerze moge polecić mojego lekarza dr R. Prończuka z Kliniki Medi - Derm, do którego chodzę od wielu lat głównie na zabiegi botox i kwas hialuronowy. Ma bardzo dobra rękę, miłe usposobienie i co najważniejsze jest profesjonalistą. Można jemu zaufać. Dlatego z czystym sumieniem polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
to prawda , jeżeli obniżymy napięcie mięśniowe w jednym miejscu to przewagę uzyskują inne sąsiednie mięśnie , które będą pociągały skórę leżącą nad mięśniami wyłączonymi BOTOXEM , ten efekt wykorzystuje się np. do podnoszenia brwi , nie musisz się obawiać prawidłowo wykonany zabieg nie spowoduje pojawienia się mzmarszczek w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparawnik
sandrine - nie masz racji, że nasze roszczenia zależą od zgody jaką podpiszemy przed zabiegiem Żadne pismo nie może wyłączyć odpowiedzialności lekarza za niestaranność. Oczywiście, tak jak tutaj podnosicie biegły może orzec, że takie czy inne powikłania nie były obiektywnie przewidywalne lub są naturalne. Tak czy inaczej, jeśli ma się wątpliwość czy nasza zniekształcona twarz to naturalny efekt zabiegu czy błąd w sztuce lekarskiej to posiłkujmy się niezgodnością towaru z umową http://prawowalgorytmach.blogspot.com/2012/09/rekojmia-gwarancja-i-inne-konsumenckie.html lub próbujmy korzystać z prawa karnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Niektóre z Was pytały o lekarza lub klinikę, gdzie można zrobić botox w Poznaniu. Ja polecam klinikę pana Gromadzińskiego. Myślę, że przy każdym zabiegu warto wiedzieć na czym dany zabieg polega, jakie są efekty itd. U pana Gromadzińskiego mogłam się wszystkiego dowiedzieć przed zabiegiem, a efekty (które były widoczne po 3 dniach) są świetne, kolejny zabieg za ok 6 miesięcy. a dyskutującym na temat botoxu polecam poczytać np. tutaj http://www.chirurgia-gromadzinski.pl/uslugi/medycyna_estetyczna/botox/fakty_i_mity/ jakie są fakty i mity o botoxie, co trzeba robić przed i po zabiegu, np. nie można robić zabiegu częściej niż co 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprawnik Ok... ktoś się do Ciebie zgłosi, złożysz wniosek. Za nim powołają biegłego i rozprawa się odbędzie to toksyna przestanie działać. Czy nie jest to wówczas naciągactwo? Oczywiście jak najbardziej jestem za tym, aby karać osoby, które zabiegi lekarskie traktują jako dodatkowe dwa grosze do chleba i robią to niestarannie bądź eksperymentują - ucząc się jednocześnie na pacjentach. Ale staram się być uczciwą realistką. Jak udowodnić coś, co minęło? Myślę, że prawnicy powinni zająć się przede wszystkim normalizacjami prawnymi dotyczącymi zabiegów jak np. nie dawać kosmetyczkom botoxu i wypełniaczy ani laserów o dużych mocach, specjalizacji lekarzy uprawnionych do wykonywania tych zabiegów, etc. a wówczas nie będzie trzeba zajmować się niefachowo wykonanymi zabiegami, bo porządne kliniki zawsze będą się starały aby pacjent był jak najbardziej zadowolony i dokładają wszystkich sił, by tak było. Bo opinia pacjenta jest najcenniejszą strategią marketingową.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
zdjęcie może być dowodem w sprawie nawet po kilku miesiącach od zabiegu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zastanawiające i do przemyślenia Panie. lec.spec. chociaż znając prawo w Polsce nie chce mi się za bardzo wierzyć, aby którakolwiek z poszkodowanych w ten sposób osób wygrała. Aczkolwiek każdemu tego życzę. Chociaż zdjęcie wydaje mi się małym dowodem - w końcu ktoś może celowo na nich przymknąć oko? Jak udowodnić, że tak nie było? Temat rzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam na polsacie program o nieudanych operacjach plastycznych . pokazywali kobietę , która po wstrzyknięciu botoksu dostała chyba uczulenia, musieli jej zdzierać skórę. Dokładnie nie pamiętam ale wygladała tragicznie!Ja po moim nosie powiedziałam stop zabiegom poprawiajacym urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
zdjęcie plus świadek potwierdzający stan ze zdjęcia /np. koleżanka/ i pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luddkowska2
Widzieliscie mega dobre ceny w Boan Dea w Krakowie, oto niektóre z nich BOTOX/ AZZALURE/BOCOUTURE DAY Koszt BOTOXU w tym dniu będzie wynosił 25 zł/j. Koszt BOCOUTURE w tym dniu będzie wynosił 25 zł/j. Koszt AZZALURE w tym dniu będzie wynosił 75 zł / 10 j. - 06.11.2012 (wtorek) - 20.11.2012 (wtorek) - 27.11.2012 (wtorek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabellka
A który z nich jest najlepszy? To od czegoś zależy którego się używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Forumowiczki i Forumowiczów też ;-) Jestem lekarzem dentystą, wykonuję również zabiegi medycyny estetycznej. Przyglądam się od dawna wypowiedziom na forum, chętnie odpowiem na pytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabellka
a jakim botoskem ostrzykujesz? Nikt nie odpisze, który jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dentessy
co, klientów brakuje, ze reklamujesz się po forach? Może zajmij się tym na czym się znasz, a nie wchodzisz tam gdzie nie trzeba. Jeszcze kilka lat a dentysta będzie operował nasze noski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie i odpowiadam na "zarzut" poprzednika ;-) Dziękuję za troskę, pacjentów (a nie klientów) mi nie brakuje. Dentysta to mój zawód wyuczony, a medycyna estetyczna to od paru lat moja pasja. Stomatolog jest typowym lekarzem - zabiegowcem i igły mu nieobce :-) Przypomnę tylko, że zabiegi medycyny estetycznej może wykonywać każdy lekarz, bez względu na specjalizację, trzeba mieć tylko do tego smykałkę i zdolności manualne. Ale bez obaw, nosów operować nie będę :-))) Co do toksyny botulinowej...która najlepsza? Jest to rzecz bardzo względna i trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Niektórym lepiej służy Botox, innym Azzalure itp. Ważne, żeby zabieg przeprowadzony był fachowo, a preparat odpowiednio przechowywany i przygotowany. Ja pracuję głównie na preparatach Botox i Vistabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×