Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość to.ja.67
Witam ,drogie Panie..mam pytanie? czy któras z Was ma namiar na dobrego lekarza w okolicach Katowic?bardzo prosze o informacje..Pozdrawiam i zycze meg efektów w wygładzaniu .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to.ja.67
Witam..kobitki macie moze namiar na jakiegoś dobrego lekarza w okolicy katowic? jak tak to bede wdzieczna za informacje..Pozdrawiam serdecznie i zycze mega efektów w wygładzaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
Witam Dziękuję Maczka za odp.to miłe że tak sobie możemy poradzić.Rozmawiałam z panią dr i środa lub wtorek idę na kwas pani dr sprawdzi na kturego dnia zbierze kąplet.Miała iść znajoma ze mną ale się rozmyśliła więc ruszam sama,chyba, że ania42 ma jeszcze ochotę i czas? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
No dobra Karolcia, Dobra ..juz daję spokój..tak mam ogólnie taką jakby podciągnietą..może to faktycznie ze szcześcia!!!! Niestety Ja robiłam w Poznaniu- z Katowic nie znam nikogo -pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania42
Do Ala43. Ja już jestem umówiona. Jadę do Sulęcina. Daj znac jak było- szczegółowo! Pozdrawiam i trzymam kciuki. Bądź dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina katowice
Ktoś pytał o botox w Katowicach,więc moge polecicCLINIK ZIĘBA ,robilam tam 2 razy botox i 1 raz kwas.Ceny przyzwoite,a pani doktor zapewne jest fachowcem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
jasne dam znać Aniu42 ,ty także napisz czy warto było.Boję się bardzo tak jakoś sama, ale pokusa wielka.Kiedy ty jedziesz?napisz o wszystkim i o cenie jak itd.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie na płocie
A czego Ty się Alu boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
wszystkiego że nie będzie oczekiwanego efektu ,albo będzie gorzej niż jest i tak jakoś nie wiem sama ,że pierwszy raz,nie znam i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
wszystkiego że nie będzie oczekiwanego efektu ,albo będzie gorzej niż jest i tak jakoś nie wiem sama ,że pierwszy raz,nie znam i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie na płocie
Możesz bać się tylko, że jak bardzo się spodoba, to będziesz od tego uzależniona ( -:. Powodzenia, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po botoxie dostalam dodatkowe
zmarszczki na policzkach az. Nie polecam. Ten narkotyk dziala 3 miesiace a pozniej z przerazeniem patrzysz na nowe zmarszczki na twarzy. Terz musze cos z tym zroibic.zaczne od mezoterapii iglowej moze skóra sie poprawi. A pózniej wypelnie bruzdy, najgorsze ze lekarze w te male zmarszczki krótkie nie chca apilkowac restylane. Bo tzreba się bawic ,ide juz do 3 lekarza zeby mi zrobil a ci tylko botox zeby sie nie bawic , juz botoxowi podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Zacznij się leczyć wreszcie a nie pisać te bzdury-bo i tak nikt Cie tu nie słucha..co za matoł!!!!! Bez Odbioru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 35
Do Maczka35 z tymi zmarszczkami gdzie indziej to nie jest tak do końca,ze nie. Jesli ktoś ma bardzo mocną mimikę a do tego cieniutką skórę, szczególnie chodzi mi o kolice oczu, to jesli dawka będzie za mocna i niezbyt zorientowany lekarz to masz jak w banku tę siateczke w innym miejscu, a dokładnie bliżej wewnętrznego kącika oka. Ale nikt nie wstrzykuje wypełniaczy w kurze łapki! Bo to bez sensu jest! Bo wypełniacze nie są na zmarszczki mimiczne tylko na widoczne, głebsze, które widać przy rozluźnionej twarzy. Dziewczyny jakbyście coś słyszały o podciaganiu bródki równie nieinwazyjną i spektakularną metodą jak prasowanie zmarchów botoxem to dajcie znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolino 35 nie masz racji
ani skóra ani mimika nie sa odpowiedzialne za powstawanie nowych zmarszczek na twarzy. To skutek miesni, ktore na twarzy są. I jezeli nie pracują pracują za nie inne. botox równiez wstrzykuje sie po bokach oczu czyli kurze lapki. Ale czy w lwią zmarszczke czy w kurze lapki efekt jest ten sam. Mam wiecej zmarszczek na czole lub tak jak moja kolezanka ma na policzkach..... Leczy sie przyczyne powstawania zmarszczek nie skutek. Przyczyna to utrata kolagenu i innych substancji którez z wiekeim zanikaja nalezy je uzupelniac a nie wstrzykiwac jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karoliny 35
wypelniacze wstrzykuje sie w zmarszczki pod oczami jak najbardziej , nie wstrzykuje sie botoxu , ale ty jako kosmetyczka i zona drZ powinnas to wiedziec prawada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karoliny 35
wypelniacze wstrzykuje sie w zmarszczki pod oczami jak najbardziej , nie wstrzykuje sie botoxu , ale ty jako kosmetyczka i zona drZ powinnas to wiedziec prawada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 35
Cholewcia jasna no! Tyle lat ciężkich studiów a skończyłam jako kosmetyczka ;) ! Chociaż żona doktora... no no to by nie było najgorsze :D A! I zaraz zaraz czy mimika to nie jest przypadkiem praca mięśni twarzy? :D :D :D Jesli można prosić, to jesli ktoś chce ze mną nawiązać polemikę (choć generalnie to nie miejsce na to)to niech przeczyta moje wcześniejsze wypowiedzi, bo takie pisanie "od czapy" jest mocno irytujące. Maczka 35 jak tam ciągnięcie twarzy? A "zgniotło " Ci się już trochę czółko czy nadal blaszka ;) ? A ja już niedługo :) :) Dałabyś namiary na tą swoję doktor Maczka35 może zrobię u niej rekonesans co do tej brody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczka 35 ty zes najwiekszy
matoł poczytaj sobie swoje wypociny stara glupia babo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikako
witajcie- bardzo prosze o odpowiedzi osób, które juz sobie robiły zabieg z botoxu w czoło wczoraj o 17 byłam w gab. Ireny eris w W-wie, 600zł zapłaciłam za ostrzyknięcie czoła, mija właśnie 24h i ja nie widzę kompletnie żadnego efektu :-((( czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 35
Do kikako Poczytaj droga moja coś więcej niż ostatnią stronę :) Gwarantuję,że znajdiesz odpowiedź na wszystkie pytania :) A tak swoją drogą to lekarz Ci nie mówił nic o efektach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikako
dzięki:) tak delikatnie podczytuję, ale wyrywkowo, bo czasu aż tak nei mam by przysiąść i cały wontek prześledzić natomiast pani dermatolog powiedziala, ze efekt będzie po 2-3 dniach do tygodnia, po 2 żebym się pokazała. pozostaje mi ufać, ze zrobiła mi dobrze. wiele lat temu robiłam i zapomniałam juz jak to było z tym czekaniem, pamiętam proste czółko jedynie... i tego sie trzymam, że i tym razem takie niebawem będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikako
dzięki:) tak delikatnie podczytuję, ale wyrywkowo, bo czasu aż tak nei mam by przysiąść i cały wontek prześledzić natomiast pani dermatolog powiedziala, ze efekt będzie po 2-3 dniach do tygodnia, po 2 żebym się pokazała. pozostaje mi ufać, ze zrobiła mi dobrze. wiele lat temu robiłam i zapomniałam juz jak to było z tym czekaniem, pamiętam proste czółko jedynie... i tego sie trzymam, że i tym razem takie niebawem będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikako
dzięki:) tak delikatnie podczytuję, ale wyrywkowo, bo czasu aż tak nei mam by przysiąść i cały wontek prześledzić natomiast pani dermatolog powiedziala, ze efekt będzie po 2-3 dniach do tygodnia, po 2 żebym się pokazała. pozostaje mi ufać, ze zrobiła mi dobrze. wiele lat temu robiłam i zapomniałam juz jak to było z tym czekaniem, pamiętam proste czółko jedynie... i tego sie trzymam, że i tym razem takie niebawem będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do kikako No widzisz :) Cierpliwości... U mnie dopoiero po tygodniu coś się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Maczka 35
Miło Ciebie poczytać, też chętnie skorzystałabym z porad. Ja po botoksie czoło mam rewelacyjne, ale na kurze lapki trochę się obawiam. Wolałabym volume, ale tu cena trochę , przynajmniej w tej chwili nie dla mnie.Co mogę jeszcze zrobić?, Zaryzykować botoks.? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikako
dziękuję :-), dzis znow patrze w lustro mijają 2 dni i nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikako
dziękuję :-), dzis znow patrze w lustro mijają 2 dni i nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikako
i oczywiście nie wiem czemu moje odpowiedzi sie dublują :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katya5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×