Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Witam ponownie kobiety. Jestem juz ponad tydzień po ostrzyknięciu botoxem. Lwia zmarcha wyszła super, ale pan doktor uparł sie również na kurze łapy, i efekt jest okropny. W sensie takim, że jak sie uśmiecham, to całe policzki pokrywają mi się pionowymi zmarchami, jest ich mnóstwo, cieniutkie, grubsze itd. BEZNADZIEJA :/ Nie pozostaje mi nic innego, jak nie śmiać sie przez pół roku, bo wstyd normalnie... :/ No, ale efekt w pewnym sensie został osiągnięty, bo kurzych łap nie ma... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Hej Ola, Nocoś Ty -powaznie?? Ja miałam dostrzykniete w kurze i jest naprawde suuper, a gdzie Ty robiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadona
skład mam od lekarki z opakowania ampułki - kompletnie się na tym nie znam ;)) mezoterapia bardzo dobrze mi służy - botox będę powtarzać za miesiąc ale tylko w lwia zmarchę i czoło - to jednak uzależnia - a mezoterapia co dwa tygodnie w moim przypadku zapobiega powstawaniu tych pionowych zmarch.Ata mezoterapia jest tania bo częsta ;) i nie jest to ta głęboka ze znieczuleniem gdy podaje sie kwas :) Strasznie się uzależniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poważnie Maczka. Może troche przesadzam z ilością, ale dla mnie efekt nie jest taki jakiego oczekiwałam. Trudno, teraz wiem, że lwią moge robić botoxem i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadonna dzieki
To znaczy ze tę mezeoterapie c robisz to nie ma kwasu hialugnorowego? Ponoc on swietnie daje sobie rade z zmarszczkami tkaz siateczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do ola001 na kurzych to się nie znam ale coś którś niedawno pisała, że to po dwoch tygodniach znika. tzn. te pomarszczone poliki od botoxu w kurzych. Tak na logike to może bo przecież zawsze tak do miesiaca jest po zabiuegu utrzymuje się taka mocna blaszka a potem to puszcza. Nie wiem, ja bym się bała pod oczy, choć pewnie kiedyś nie będę miała wyjścia. Daj znać jak się to rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina123456
CzescWamkocani.mam pytanie.wczoraj wstrzyknelam sobie botoks na kocie lapki, nie widze zbytnich efektow. boje sie ze dala mi za malo. czy wiecie moze czy 4 jednostki( tyle mi dala lekarz) wystarcza na male kurze lapki. Boje sie ze nie wystarczajacco. Blagam odpiszcie. bo troche sie martwie ze pieniadze wywalilo sie w bloto. lekarka powiedziala mi ze poniewaz to pierwszy raz nie wcisnie mi bardzo duzo by nie bylo sztucznie i nastepnym razem powiem jej czy chce wiecej czy mniej. zaznacze ze mam 26 lat srednie kurze lapki i zaplacilam 500 zlotych. trzy wstrzykniecia w kaRZDE oko. 4 jednostki powiedziala. boje sie ze nie bedzie efektu. zabieg mialam wczoraj, 5 min i malo bolesny. ugryzienie komara lub oski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Witajcie Botoks można podać pod oko,( pięknie wygładza siateczkę pod okiem i napina policzki)ale tylko bliżej zewnętrznej części oka.To likwiduje też zmarszczki na policzku i pieknie wygladza.Tzn.nie będzie na nich pionowych zmarszczek o jakich piszecie.Nie wolno tylko podawać botoksu w okolice oczodołu,bo to jest niebezpieczne.Robie botoks od dwóch lat,ale nigdy nie miałam pionowych zmarszczek,ani też pomarszczonej skory.Być może,a raczej na pewno,lekarz podał wam botoks w dużej dawce w dwoch blisko położonych miejscach i w ten sposob zamiast skore napiąć to ja po poprostu zablokował i unieruchomił i zmarszczka zamiast sie rozprostować to sie utrwaliła.Jeśli sie poda dużo botoksu w kurze łapki i tyle samo w czoło,to efekt będzie odwrotny od zamierzonego.Mogą opaść z przeciążenia i brwi i powieki Nie szukajcie dziewczyny tanich usług,bo szkoda pieniędzy i potem zmartwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina123456
a co ile wstrzykasz sobie botoks? chodzi mi co ile miesiecy. i wiesz moze ile jednostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, małe sprostowanie, ja nie mam tych zmarszczek wciąż. One pojawiają się podczas uśmiechania się. Napisze Wam coś jeszcze, ku przestrodze, czyli szczególnie do Maczki (nie czuj sie urażona, bo nie taki mam zamiar). Widziałam na \"żywo\" twarz kobiety, która zdecydowanie przesadziła (w moim odczuciu) z botoxem i wypełniaczami. Siedziała obok mnie, asystowała lekarzowi, wierzycie mi lub nie, ale wyglądała jak wymalowany balon wypełniony wodą !!!! Coś strasznego !!! W każdym razie ona zdecydowanie nie powinna robić reklamy bo mnie autentycznie wystraszyła... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Olu, dlaczego miałabym sie czuć urażona -no coś Ty;-) Wiadomo, przesadzic nie można, ja mam bardzo delikatnie, tak, że kurze zostały ale są mniej widoczne i to mi pasuje-nie chce się robic na manekina, a i tak podoba mi się najbardziej to czółko. Zastanawiam się tylko jak to długo potrwa u mnie? Kupiłam sobie krem skóra musnięta słońcem ;-) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do balbina123456 Przeczytaj choć trzy ostatnie strony wątku a napewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytania. Przeczytaj tez uważnie co betania napisała bo mądrze napisała dziewczyna :D ale Ty chba miałaś szczęście bo do rozsądnego lekarza trafiłaś. Do Maczka35 Mogę tylko dodać wiadomość,że u mnie za drugim razem miesiąc dłużej trzymało i zmarszczka taka jakby płytsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
to Hura.......dobra wiadomosć dla mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do Maczka 35 Dobrze,ze kupiłaś sobie samoopalacz,bo słonko źle wpływa na botoks.Należy unikać bezpośredniego kontaktu:okularki,czapeczka na głowę i wtedy dłużej sie utrzyma.I koniecznie przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu zero solarium,ale to pewnie lekarz mówił..? Pytałaś ile czasu sie utrzyma,to chyba sparwa indywidualna.ja zrobilam teraz po 7 miesiącach,ale tak z ręka na sercu to jeszcze nie musiałam.Sa święta,wiec chciałam byc piękniejsza:) Za każdym kolejnym razem botoks utrzymuje sie dłużej.ktoś tu kiedyś pisal,ze robi raz w roku.ja pewnie też bym tak mogła;) Pozdrawiam wszystkie fanki botoksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Hej, Ja o solarium na twarz zapomniałam juz do końca życia!!\ Ja mam w czołko i botox i kwas więc mam nadzieję że do wakacji mi potrzyma;-) oby... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beacia_y
Ja wstrzyknelam sobie botox (czolo i okolice oczu ). Zabieg nie boli (tylko piksy igly ) , robila to w niemczech , koszta 230 euro. Efekt super , tylko u mnie nie dlugo trzymal (2 miesiace ), ale slyszalam ze za pierwszym razem to jest normalne . Z mojej strony polecam kazdemu . Aha i mam 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina123456
czy po 5 dniach a dwoch tygodniach widac duza roznice? dzis jest mojpiaty dzien, jest fajnie nturalnie. le mysle ze bedzie jeszcze lepiej, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taniu
Ja zamierzam - może was to zdziwi i wyszydzicie (?) , ale mam 16 lat i jestem chłopakiem :] Za jakis tydzień czeka mnie botoks - wszystko przez ( jak to na razie lekarz stwierdził drogą emailowa) nadkurczliwość mięśni podbródkowych. Co o tym sądzicie ? Moja broda szpeci mnie dość mocno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneri58
Jestem tydzień po zabiegu - czoło i kurze łapki rozprostowały się. Podobno jeszcze lepszy efekt będzie po dwóch tygodniach. Polecam lekarza u którego robiłam zabieg. Fachowy i niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala09
W Gdyni,można zrobić botox u profesora Placka na Batalionów Chłopskich,polecam równiez na problemy skórne ,super specjalista.Ja jutro mam botox na kurze łapki ale w Słupsku u jego uczenicy,poprostu niechce mi sie jechac do Gdyni.Po zabiegu opiszę jakie efekty.Sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania1997
Robiłam botoks na kurze łapki w Szczecinie w Laser Medica u Sylwii Farfał. Efekt minął szybko , a skutki - trwałe , b. szpecące dodatkowe zmarszczki, które nigdy by nie powstały gdyby nie podany botoks pod oczy. (Dodałam sobie wiele lat) Szkoda, że wczesniej nie weszłam na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
dziewczyny miałam wypełniacz w bruzdy nosowo wargowe za tydzień byłam na kontroli płatnej zresztą.Efekt mniejszy niż oczekiwany.Czuję się naciągnięta 1200zł.Ainiu może brak wam do kąmpletu jednej do Sulęcina zmary pod oczętami bym wygładziła a razem rażniej.Lub proszę o namiary na dobrego lekarza w okolicach warszawy. pozdrawiam wszstkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do ala43 Poszukaj dr Ignaciuk ale nie wiem gdzie przyjmuje, poszperaj w google. Doktra na oczy nie widziałam ale efekty pracy widziałam, kurze łapki i bruzdy. No i nie bierze za i wizytę kontrolną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mani 1997 bo tak jest
w jednym miejscu botox dziala a w drugim nasila sie mimika ja nigdy nie mialam zmarszczek na czole a wlasnie dostałam po botoxie .. Teraz kombinuje z mezoterapia beziglowa alebo wstrzykne w te miejsca kwas zmarszczki sa bardzo plytkie, ide na konsultacje zobaczymy co lekarz zaleci. botoxu nigdy w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna35
witajcie dziewczyny, wczoraj wstrzyknelam sobie botox w czolo i kurze lapki. wczesniej robilam tylko lwia zmarszczke na czole a tym razem po raz pierwszy kazalam sobie zrobic zmarszczki poziome na czole. nie dosc, ze tym razem uklucia byly bardzo bolesne, to pojawily mi sie na czole w miejscach ukluc brzydkie guzy:( czy ktoras z was miala podobny problem? podejrzewam ze mi zejda, tylko po jakim czasie? no ale szczerze powiedziawszy troche sie martwie ze tak to zostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETANIA
Do jagna35 Nie zostanie!! Prawdopodobnie źle wbiła Ci igle,albo za dużą miała i porobiły ci sie krwiaczki podskórne.Zejdą do dwóch tygodni.Nie martw sie tym. Nie sa to na pewno zgrubienia botoksu,o to bądż spokojna.Z kwasu to guzki mogą zostać jak jest nie wymasowany.Ale botoks lekarz podaje minimalnie i natychmiast ostrzykiwane miejsca dociska,żeby botks sie wchłonął i nie przemieścił.Bedzie dobrze-:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!! dajcie mi prosze namiary na dr Simka z Pszczyny. Z tego co wyczytałam to jest rewelka. Napiszcie prosze jakie ma ceny, liczy od jednostki czy od obszaru? Mam do zrobienia lwią i kurze, no i może nosowe? to sie zobaczy. Trzeba umawiać się z nim na wizytę? no i czy wcześniej musi byc jakaś konsultacja, czy tak prosto z mostu przyjmuje? A może jest jeszce ktoś dobry ze Śląska? znacie kogoś? dzięki z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno pytanko, czy doktorek operuje również innymi wypełniaczami jak Surgiderm itd na bruzdy nosowe czy tylko botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wreszczie jest alternatywa
dla botoxu. jestem po pierwszym zabiegu. Niby i wypleniacz i powoduje odbudowe wlasnego kolagenu. No i mozna wstrzyknac pod oczami. Na razie jestem w siniakach. Ponoc jakas nowosc.. Relacje czy cos widac zdam pózniej bo jestem w sincach i nic nie widac. To jest to;http://www.aesthetic.com.pl/restylane_vital_i_restylane_vital_white.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×