Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość naciągnięta
ostrzegam przed salonem on i ona w Płocku efekty marne kasa w błoto wywalona.Krulikiem doświadczalnym być i płacić za to wielką kasę.Naciąganie nauka na klientach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka pierwsza
Czy polecacie kogoś w Poznaniu, chce sobie zrobic botox na czoło, pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr mister
Ech kobietki. Wstrzykacie ten botoks i po jaką cholerę.Kochamy was my faceci jakie jesteście bez tego gówna.Potem nawet pośmiać się z wami nie można bo wam jakaś zmarszczka wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietra
mam bruzdy palacza-choc nie palę-czym to usunąc,mam 37 lat?okolice radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania42
Witam! Byłam w Sulęcinie. Bardzo miło, gabinet skromny, ale wszystko jest co trzeba. Pani Kasia bardzo miła i młoda, a podobno ma dorosłą córkę... Zrobiłam: bruzdy nosowo wargowe, policzki, podniosłam kąciki ust. Botox na lwią, czoło, kurze łapki i pod oczy (tu minimum i dr pytała czy mi oczy nie puchną) Koszt 2400 zł. Trochę bolało. W gabinecie dziki tłum ludzi, ale ja byłam umówiona na konkretna godzinę, więc nie czekałam. Efekt? Wyglądam na wypoczętą. Czyli OK. pozdrawiam PS. Jestem bardzo zdziwiona tyloma postami na tym forum osób których to nie dotyczy. Jakoś nie przychodzi mi do głowy, żeby szukać forów dyskusyjnych np. kulturystów, tylko po to, zeby im powiedzieć że to brzydkie i nizbyt zdrowe. Albo forów wielbicieli zycia mrówek, że mają głupie hobby i marnują czas. Tylko mi Was żal, bo świadczy to o tym, że nie macie nic ciekawszego do roboty. Nudzi Wam sie po prostu... no żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
No Bravo Ania 42-masz słuszną rację , sie usmiałam!! Polecam w Poznaniu Sebastiana Kuczyńskiego , ul Strugarka 8 Pozdrawiam z Doliny młodości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś33
Do ewa38, Jestem z okolic W-wy, czy możesz mi napisać ile zapłaciłaś za zabiegi i czy tym wspaniałym lekarzem był dr. Dariusz ? P.S. Byłam na botoxie na filtrowej i czoło jest w porządku ale po ostrzyknięciu zmarszczek pod okiem przy uśmiechu mam dodatkowe zmarszczki:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawka
popieram - epi-centrum natomiast nie polecam punktu w zlotych tarasach. w czasach botoxu bylam tam i tam ale epi jest bardziej profi a zlote tarasy to chyba sa nastawione naduzy przemiał. tyle ze ostatni botox robilam rok temu -teraz zrobilam elosa i chyba bardzo mi sie podoba - to sie moglo pozmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa38
Co do epi-centrum to polecam dr.Iwonę -jest bardzo profesjonalna i sympatyczna. Jeśli chodzi o ceny to czoło - 700 zł i kurze łapki tak samo. Po pierwszym zabiegu trzeba przyjść na wizytę kontrolną za 2 tyg. i wtedy pani doktor dostrzykuje w razie potrzeby , ale za ten zabieg już się nie płaci. Usta robiłam kwasem ( tzn. korygowałam asymetrię i jednocześnie powiększałam górną wargę bo była prawie płaska) i taki zabieg kosztuje 1200 zł. Natomiast jeśli chodzi o złote tarasy to tam urzęduje firma Colagena -to po prostu jakaś pomyłka, rozcieńczają tam botox dwu i trzykrotnie i dlatego nie widać efektów.O warunkach higienicznych nie wspomnę. Ja po zabiegach jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pójdę do niego więćej
do Kuczyńskiego i nie polecajcie go, bo ja miałam na ustach kalafiora hialuronowego zamiast ust. Musiałam iść do ineego leklarza, żeby mi to usunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzela1002
Do ani42 Aniu mam pytanie ponieważ mam ten sam problem - opadające kąciki ust. Czym je podnosiłaś? Mi lekarz zaproponował botox w okolicach brody pod kącikami - ale boję się, że będę odczuwała z tego powodu dyskomfort np przy uśmiechaniu. Dodatkowo piszesz, że doktor wstrzyknęła botox pod oczy? Czy można? S lyszałam, że nie - ja mam kurze łapki w okolicach oczu oraz pod oczami, lekarz powiedział, że botox nic tu nie zdziała. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda oliwka
Z Poznania do Swarzędza przeniósł się dr Staniak, jest dentystą i lekarzem medycyny. Polecam jest bardzo delikatny, robiłam botox i usta. Jestem zadowolona i dotego nic nie bolało bo usta mi znieczulił zastrzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaB
Dziewczyny mam pytanie czy ktoras slyszala cos o zabiegu mezolift.Jesli tak i jakie sa efekty.Ponoc trzeba zrobic conajmniej 3-4 no i koszt nie maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietra
a czy któś może z radomia?robił u dr.Jurczakowej,ktoś przyjeżdża do niej z warszawy tylko w soboty ,chcę się zapisać na zrobienie bruzdy wokółł ust,ile to może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 42
Do Andzela 1002. Chyba Ci nie pomogę. Wizyta przebiegła nastepująco: pani dr po ogledzinach i dyskusji na temat moich oczekiwań opowiedziała mi co zrobi, ale nie mówiła co konkretnie jaką metodą. Mówiła o efektach. Potem zniczuliła mi dolną połowe twarzy a następnie zastrzyki. Ale gdzie konkretnie kwas a gdzie botox... chyba nie do końca wiem. Wydaje mi się, że uzyskała efekt podniesienia kącików przy pomocy kwasu. Pod oczy to był na 80% botox- bo mniej boli niz kwas a tam nie miałam znieczulenia. Hm, ja tez słyszałam, że pod oczy nie daje sie botoxu (na tym forum zresztą), ale pani dr mnie nie pytała o zgodę, po prostu zrobiła zastrzyk. Nie widzę nic niepojącego- wyglada super. No to chyba mozna, tylko po prostu umiejętnie. I wiesz co Ci jeszcze powiem? Jak juz jest po wszystkim to widzę, że to nie jest nic wielkiego. Nie wiem po co tyle myslałam i tyle szukałam i tyle studiowałam przed podjęciem decyzji. Nie było to nic aż tak wielkiego. Ot krótka wizyta, cos jak dentysta (statystycznie rzezc biorąc dająca mnie powikłań niz po dentystach) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Ja tam polecam Kuczyńskiego -bo jestem superzadowolona- jak u niego byłam to kolejka -czekałam 3 godziny! Cena też rewelacja, Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa38
do Maczka 35 - to chyba jakaś ściema ten Twój lekarz. Sugerujesz że wyznacznikiem jakości usług jest czas oczekiwania na zabieg ? ! W porządnym gabinecie jak umawiasz się na konkretną godzinę to nie czekasz dłużej niż 10 min.na swoją kolejkę . Trzy godziny oczekiwania to absurd ,bałagan jakiś tam mają widocznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina B
Ponawiam swoje pytanie zadane wyzej .Wielkie dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
A dlaczego niby ściema?? Ze czekałam -no i co z tego?/ Jestem zadowolona bo po pierwsze facet ma dobre podejście do klienta-indywidualne, dla mnie to bardzo ważne, robi dobrze-odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości , po 2 tyg poszłam na kontrolę -bez problemu-weszłam od razu, no i cena-za to co zrobił -rwewla !!! -mozna się dogadać. Zanim do niego trafiłam rozmawiałąm z jego pacjentkami,-wszystkie były zadowolone A co -wyznacznikiem ma byc niby to że punktualnie przyjmuje??- no chyba tez nie ??? Dla mnie jest ok, i tyle Nie sztuka jest wywalić wielką forsę , ale za rozsądną cenę zrobic dobrze i to dotyczy każdej dziedziny o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
No tak Ewo-teraz doczytałam że jesteś z Warszawy- to wiele mi wyjaśnia..tam to dopiero macie bałagan..brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do Maczka35 nie bądź złośliwa bo... złość piękności szkodzi :D A jak tam buźka małolaty ;) ? Ja tak się wahalam, zastanawiałam nad czołem a tu jeden dzień w totalnym słońcu i już nie mam wątpliwości!!! Robie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ani i Andzeli pisząc o botoxie pod oczy sugerujecie sie zapewne moimi wypowiedziami chyba musze dodatkowo wyjasnic, ze ja rowniez mialam botox na kurze lapki z boku oraz pod oczy ale tylko do 1/3 - tak, że podzialalo na kurze lapki i leciutko na opuchlizne natommiast nie do konca na cale worki pod oczami, jak juz pisalam calkowicie pod oko podobno nie mozna wstrzykiwac ze wzgledu na paraliż miesni byc moze lekarka Ani mowiac \"pod oczy\" miala na mysli wlasnie tę odleglosc 1/3... nie wiem... natomiast na pewno pod oczy robi sie kwas hialuronowy, z tym ze po nim są siniaczki przez kilka dni, dlatego ja sie nie zdecydowalam, musialam isc na drugi dzien do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaB
Witam serdecznie dziewczyny!!! Pisalam wyzej ale echo,to moze zapytam inaczej co poradzicie kochane kobiecie 57 lat.Tez wygladam ponoc mlodziej ale ja widze co innego wiec moze kobietki poradzicie co dla mnie moze byc skuteczne.Pochodze z okolic Cieszyna jest tu centrum dermatologii estetycznej EsteDerm moze cos ktos szepnie na temat tego gabinetu o ile cos slyszalyscie.Dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczka ty chyba pyra z poznani
poznania jestes nie doswc ze to skąpi ludzie do tego glupi i prostattcy. jestes z poznania ? tna taka mi wygladasz , glupia baba z ciebie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemik masz
A ty krowo chyba z Warszawy albo z Łodzi ? Problemik z dojrzałością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega długi
Kobiety na cholerę te gówna wstrzykujecie ? Lepszy jest kremik na twarz z naszych pytonów :-) od razu rewelacyjne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Do Karola 35 -no czółko super, miałam jeszcze dostrzykniete w kurze tak więc tam też rewelacja-na razie nic nie puszcza.. No wiem , trochę złośliwa faktycznie -niepotrzebnie ;-) Do Ewy, Oj Ewuniu , Ewuniu jak widac po wypowiedziach Twojej i mojej ...zastanowiła bym się od kogo zawiało prostactwem ?? odpowiedź nasuwa się sama;-) i się nie denerwuj bo Ci botoxik puści --hahhaha. Pozdrawiam z pięknego Poznania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa38
Do Maczka 35..... sorki ale te docinki o pyrach i tym podobnych to nie ja. Nie zniżam się do tego poziomu. Widocznie to forum czyta masa ludzi i nie wszyscy są w stanie wypowiedzieć się na temat. Zastanawia mnie po co ktoś taki wogóle zabiera głos skoro nie ma nic istotnego do napisania, a tylko skupia się na obrażaniu innych i wywoływaniu fermentu. Czy to ważne w jakim mieście mieszkamy ? Po co zaraz się obrażać i wyszydzać ? A profesjonalni lekarze i naciągacze są wszędzie.... pozdrawiam cieplutko wszystki forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
No faktycznie ;-) Nie jest istotne z jakiego miasta jesteśmy ;-) Pozdrawiam również ;-)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ani42 Nie wierzę, że za tyle zabiegów na twarz zapłaciłas tylko 2400. Ja robiłam mniej i zapłaciłam więcej. Równo po dwóch miesiącach botoks na czole puścił. Szkoda na niego pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×