Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wycinek z gazety

Katarzyna Skrzynecka

Polecane posty

Gość wycinek z gazety

i co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to gdzieś...
Kilka lat wstecz była z niej niezła laska... Teraz nadużywanie solarium i udział w Tańcu z Gwiazdami bardzo ją posunęły . Zrobiła się jakaś sucha i pomarszczona - schudła dość mocno, a to niestety odbiło się na urodzie, ale w sumie na tle innych porąbanych "gwiazd" jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi jej bo wygląda na o 10
lat starszą niż jest. Czy ona tego nie widzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kogo obchodzi jakaś tam Skrzynecka?? Nie macie kogo osądzać to osądzajcie się sami. Co za ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaw
ja nie wiem czy wyglada na 10 lat starsza,bo nie wiem ile ma lat ale widac ze naduzywa solarium :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkodyl
nie lubię jej, za hasło "nie mogę mieć dziecka,żeby sobie nie zakłócać sylwetki" moja przyjaciółka zna ją osobiście od dzieciństwa.... i mówi że ostatnio jest w porządku... wiem, że na prawdę, ciężko pracuje nad figurą... a jej mama szafa tzrydrzwiowa :( i dziedziczenia sylwetki się boi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
kiedys myslałam ze jest zadufana w sobie ale ona ma dystans do siebie, patrzcie jakby nie było- poznała miłośc , wyszła za mąz ma męza, nie ma o niej plotek, nie zdradzają się i poraz kolejny prowadziła taniec z gwaizdami czyli jest wzięta, jest wesoła, smieszka taka, spoko babka......mysle ze do niej nie bede się specjalnie przyczepiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
męża ma fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
jakbys poczekała z żeniaczką tak jak ona czekała to tez byś miała fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
mój błąd:) nie poczekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
a ja poczekałam i bede miała jeszcze lepszego od niej męza;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
fajny jest, ale znowu bez przesady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
delong tez fajny ale przelizany przez wiele babek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
deląg kiedys był fajny, ale sie brzydko zestarzał , to samo ma górniak bardzooo zbrzydła niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetyka.
Gorniak właśnie, że wyładniała. Przytyła po ciąży, potem schudła i teraz zrobiła się z niej taka sama laska jak kilka lat temu. Skrzynecka jest taka w miarę, zadbana, fajnie umalowana i dobrze ubrana, ale rysy jej twarzy, wygląd nie powalają z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
moim zdanie górniak bardzo zbrzydła jest jakas opuchnieta po twarzy jakby non stop ryczała, ale cyganki juz tak maja, szbko sie starzeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
Górniak ma sztuczny biust i usta . Przez to jest słodka i sexi, jest po 30stce więc wiecie, róznie z figura bywa, tymbardziej ze po ciązy. Tylko steczkowska pod wóch ciązach oraz Minge po 3 ciązach wygląda jak osa, dzięki wycięciu żeber. To tak jak u modelek, usuwa się na samymdole dwa zebra, sa elastyczne i nie ma uszczerbku na zdrowiu, to nie jest kośc więc aby linia była jak u modelek to się usuwa i Minge napewno to zrobiła. Co do Steczki to potwierdza się ze tylko pupe i cycki zrobiła i podstawowe przedłuzenie:D włosów jak kazda. Każdą umalowac to jest ładna:D, co Do Skrzyneckiej, ona ma długie rzęsy i okragłe orzechowe oczka.To dodaje uroku jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
skrzynecka nie jest taka zła, tylko ze latka lecą a z tym sie nie umie pogodzić i wygląda groteskowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
jakbym za młodu była taka ładna tez bym nie umiała się pogodzić z tym ze się starzeję , a jak ktos jest brzydki za młodu to nie ma takiego zalu ze sie na starośc brzydnie. Mi tez zal mojej urody aczkolwiek ładna az taka nie jestem jak skrzynka. No ale widac róznice, te zmarszczki które lada chwila się przebiją, i skóra juz mniej jędrna, i nieco w boczki juz idzie i nie ma się wpływu juz na te hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera1980
Ja je nie lubie, nie cenie jej jako aktorki, piosenkarki, chociaz uwaza sie za artystke. Gra zazwyczaj male epizody w serialach a o filmach z jej udzialem jakos nigdy nie słyszałam, płyty z kolei nieodbijaja sie wiekszym echem. Co do jej wyglądu też mam sporo zastrzeżeń, brak jej własnego stylu, ubiera się nieodpowiednio do swej figury, lat itp. W ogóle jest taka "plastikowa", kiczowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
a niby jak ma się ubierac? widziałas ją na ulicy?tylko na scenie i fakt ubieraja ja tam w dekoldy kiecki odsłaniające ramiona dośc tłuste, noa le to scena. Boze dajcie na luz , co jak co ale do niej nie trzeba ise czepiac, pozatym po tańcu z gwaizdami schudła:) a to ze znów przytuła to inna sprawa, generalnie babka jest wesoła miła i w deche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
bo taka z niej i aktorka i piosenkarka i nie wiadomo co. powinna troche mniej solarium uzywac to wyglada żałosnie. opalenizna postarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera1980
Uważam że w "Tańcu z gwiazdami " odpowiednio się ubiarała a to zapewne dlatego, że sama o tym nie decydowała. Jak dla mnie ubiera się jak nastolatka, nie ma wyczucia gustu. A ta jej opalenizna nie dodaje jej urody wręcz ją postarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
jak nastolatka się ubiera pani po 30stce a pani przed 30stka ubiera się jak dziewczynka 5 letnia. mam na mysli panią frytkę:D moze taka moda jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem LASKA z POLSKI
Skrzynecka mozna nazwac juz dzizipiernik, choc nie jest stara 20 lat tez juz nie ma ale robi sie na młodke. Jezeli ktos sie z ta opinia nie zgadza napewno przyzna mi racje ze jest solargirl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
ale przynajmniej szczęsliwa w małżeństwie i to jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie jest szczęśliwa w małżeństwie- mąż puścił ją kantem z klientką, która prowadzi jakiś program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×