Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
taka tam jedna...

po prostu o sobie,z potrzeby serca...

Polecane posty

Mam ogromnego doła. Muszę się wygadać,nie mam teraz komu,więc po prostu napiszę. Tu i teraz,może mi ulży.... Jestem młodą osobą,a wierzcie,że czuję się jak staruszka...Tyle przeżyłam w tym marnym,nędznym żywocie. Mam dość szarej rzeczywistości!!! Trapi mnie przeszłość,żyję nią i czuję niedosyt wiedzy o tym,co było kiedyś. Mój tata zmarł ładnych parę lat temu. Aż wstyd się przyznać - nie pamiętam go zbyt dokładnie.....:( Zawsze,to znaczy do tej pory,uważałam go za zacnego człowieka,kochającego ponad wszystko... ale on był alkoholikiem. Tak,teraz mogę to wyznać,mój ojciec był alkoholikiem. Siedzę teraz i staram sobie przypomnieć dobre chwile z dzieciństwa....są...jest ich zaledwie kilka.... Boże,prktycznie nie mam radosnych wspomnień z tamtego okresu!!!! Dlaczego??? Pamiętam za to dokładnie awantury,krzyk,płacz i ból.... Boże,jakie to upokarzające i straszne! Widzę te oczy pełne nienawiści i złości. To straszne,aż boję się własnych wspomnień. A teraz? Teraz chodzę na mogiłe taty i zapalam znicz. Moja mama,najbardziej poszkodowana w tym wszystkim,stara się wspominać te dobre chwile. Choć w małżeństwie nie miała ich zbyt wiele.... Podziwiam t kobietę,moją matkę,najwspanialszą kobietę na świecie! Boże,dzięki Ci za nią!!! Wszystko miałam jakoś poukładane w głowie do wczoraj,do momentu,gdy nie znalazłam starych dokumentów i zdjęć. Robiłam porządki w szafce i odkrywałam na nowo życie mojego taty. Poznałam szkoły,do których chodził,miejsca jego pracy. Był wspaniały,wtedy.Miał marzenia,cele. Więc dlaczego zamienił się w tyrana???!!! Cała tą wczorajszą sytuację poznawania przeszłości,zmącił jeden papier...Już pod koniec oglądania znalazłam wynik obdukcji mamy.... Boże,dlaczego???To nie było raz...nie dwa...to akurat pamiętam....Boże,pozwól mi zrozumieć dlaczego.Będę wdzięczna...Tylko tyle chcę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×