Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elleke

Wlasnie przyszedl moj facet.....juz jestem mokra..

Polecane posty

jestem mokra od samego myslenia o gtym, co zaraz z nim zrobie...:) on jeszcze o tym nie wie, ale zaraz zaczne sie dobierac do jego spodni, wyciagne jego duza palke i zaczne ssac i lizac tak, ze bedzie caly sliski i mokry. on bedzie stal a ja bede przed nim kleczec, on bedzie moim panem, wlascicielem, a ja jego kurewka... a potem wezmie mnie od tylu i przerznie mnie na stole w kuchni, jedna reka trzymajac i sciskajac moje piersi, a druga jezdzac mokrym palcem po mojej lechtaczce.... no a potem bede mogla znowu normalnie funkcjonowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bo teraz to widać nie za dobrze funkcjonujesz. Zamiast do komputera rzuciłabyś się na chłopaka, więc podejrzewam że to są twoje fantazje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nowina
i musisz az o tym pisac tak zbereznie napewno to tylko twoja fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze:P i wcale nie fantazjuje, bo nie musze! a tak na marginesie- kochalismy sie na fotelu. Ja sidzialam na nim, ale tylem (to chyba jedna z ulubionych pozycji facetow , prawda?) uwielbiam to uczucie jak jest we mnie i powoli porusza sie-do srodka i na zewnatrz, i zachwile pcha go mocno:) milego dnia wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa. Bujać to my, a nie nas! :P Zaraz ma przyjść do Ciebie chłopak, to ty myk do komputera, ledwo co skończyliście uprawiać seks, to Ty znowu do komputera. I mamy w to uwierzyć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że to był fotel, na którym się kochałaś i w tym czasie pisałaś sobie na komputerze. Żenujące. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z ciebie detektyw hahaha jak przyszedl to gadal przez telefon:P sex trwal 10 min :P a teraz juz go nie ma:P takie nieprawdopodobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whatever, a pozatym nie bede sie z toba klocic, bo nie zalezy mi na tym, zeby ci cokolwiek udowadniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, takie płytkie, prymitywne i żenujące. Naprawdę nie ma się czym \"chwalić\" (na forum). Seks 10-minutowy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - on przyszedł do Ciebie, ale gadał przez telefon, więc Ty w tym czasie myk do kompa. A potem, ledwo co wyszedł, znowu do komputera i piszesz. Pomyśl o swoim zachowaniu, to może zrozumiesz, do czego \"piję\". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie bylo. czy to takie niemozliwe ze nagle do kogos dzwoni telefon? tak i wlasnie juz go nie ma. hahahaha a wiecie co to jest szybki numer? chyba nie wiecie? a tak wogole w waszych nikach tkwi kwintesencja waszych seksualnych frustracji:D Casanova i przedluzacz orgazmow- marzyciele! buhehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie twierdzę, że Ci nie wierzę, tylko że to jest mało prawdopodobne - szczególnie chwalić się CZYMŚ TAKIM (żeby była jasność - nic szczególnego, nawet żalośnie wygląda). Ale może Ty masz 18 lat i takie coś Cię rajcuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty: 11:19 przyszedł, 11:25 dobrała się do niego, 11:30 zrobiła mu dobrze, 11:40 potem wziął ją od tyłu, 11:50 ogarnął się 11:55 wyszedł... dokładnie realizując jej fantazje :D 11:58 doszła do siebie 12:01 i zdążyła napisać jeszcze posta :) może i realne ale jakoś mało ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kiedy poród
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, co dał autorce ten numerek? Czy o innych ekscesach też tak się chwali na forum, czy to był tylko ten jeden raz (zaćmienie umysłu)?. O infantylności jej zachowania świadczy to, że \"przed\" i \"po\" leci do kompa by zdać relację. Kto tak postępuje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może czuła potrzebę podzielenia się swoimi przeżyciami. Obnażenia swojej intymności o ile taki seks może być intymny. Tak też można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×