Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paraja

podobni inteligentnych ludzi nie chcą zatrudniać, no bo..

Polecane posty

Gość paraja

bo taki to sie jeszcze szefowi zbuntuje, okaże sie od niego bystrzejszy i wyjdz ze szef jest debilem..czytałam artkuł o tym, że osobą inteligentnym trudniej utrzymać etat, bo albo same rezygnuja szczegolnie w polskich warunkach ze wzgledy na marne wynagrodzenie, albo po prostu najzwyklej jak to inteligentni nudzą sie w robocie, jeśli jest monotonna i głupia.. cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaps
masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my i wy
głupic łatwiej urobic i manipulowac, a najczesniej ejszcze t głupole sie chwala ze maja etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
jak mialam staz to mieli jedna z 3 zostawic i zostala najglupsza:) taka co to zle adresowala koperty bo zamiast krystyna pisala krystian. teraz sie nie dziwie ze jak zajde do urzedu to nic nie mozna zalatwic bo nic panie nie wiedza, po tym co widzilam to niewiele mnie juz zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dp paraja
Widać jako debil pracujesz w debilnej firmie:) Uważasz się za inteligenta???:D Wiesz, osobą, to jesteś ty... I to głupią w dodatku:) A pracę to jest trudno znaleźć osobOM. I to właśnie tak głupim jak ktos, kto zakłada takie topiki- jeżeli masz zamiar być cieciem, albo sprzątaczką, to wiadomo, że nie zatrudnią cię, jak jakimś cudem masz licencjat albo magisterkę...:o Ale w porządnej firmie, gdzie nie ma kolesiostwa, pracuja setki ludzi, każdy wie, co ma robić, przyjmują do pracy TYLKO ludzi inteligentnych, do tego wykształconych, a magisterka to absolutne minimum. Do tego potrzebny jest np. drugi kiedrunek- jakaś prywatna uczelnia, najlepiej zawodowa, która od razu przygotowuje do konkretnego zawodu, praktyki, staż, podyplomówka, dwa języki i różne szkolenia. Także nie łudź się, że nie możesz znaleźć pracy, bo jesteś taką inteligentką:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paraja
do paraja a ja widze ze te firmy zatrudniaja ludzi wyjatkow wrednych i małostkowych wiesz, jesli uwazasz sie za lepszą oki chciałas udowdnic sowja inteligencje wytykajac mi błąd ortograficzny, naprawde gratulacje, nie wiesz, ze nie ktorzy maja dysortografia..i dyslekcje?ale pewnie nie wiesz co to!!To, ze masz prace nie znaczy, ze musisz sie wywyższac, widac, że pieniądze uderzyły Ci do głowy, odbił tez udział w wyscigu szczurów znacz dziesiec jezykow, masz 34 kierunki pokonczone a charakter nadal wredny, a podejscie do człowieka z góry.. sa dwa rodzaje inteligentnych ludzi..tacy co "dobrze wykorzystuja swoj potencjał" i tacy co źle i przeciwko innym wykorzystuja swoja inteligencje i Ci sa najgorsi, bo ineligencje wykorzystuja dla niecnych celow..a za pieniadze sa w stanie zrobic wszystko bez wgledu na zasady Jeden bład ortograficzny nie czyni, ze mnie "głupka". tak samo Twoja kariera zawodowa w super firmie nie czyni Cie inteligentem conajwyzej gorliwą karierowiczką..A TAKIE MAłE KILKA SłóWEK DLA CIEBIE to "tylko głupiec , zna odpowiedź na wszystko i nigdy sie nie myli" A .France pozdrawiam wypbraz sobie, ze nie kazdy marzy o pracy w wielkiej korporacji , ja marze całkiem innej pracy:)mozna powiedziec bardziej oryginalnej..ale co bede pisała to moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abdakadabra k
alleeee pierdolicie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahaha
paraja- dobre!!!!:d Jeden błąd!:D Nie pogrążaj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem bo cie znam
paraja rulez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paraja żałośniarko
!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak z mężczyznami atrakcyjnymi i inteligentnymi. Po prostu ich nie chcą zatrudniać ze względu na prymitywną rywalizację u samic. Nawet u kobiety ciężko dostać pracę, bo jak brzydka jakaś, to będzie zapewne czegoś oczekiwać. Najłatwiej mają ludzie "prości", niezbyt oczytani, brzydcy lub średni. Wyższa klasa ludzi ma najtrudniej od chyba ostatnich 50 lat na rynku pracy. Perfidnie są spychani na margines tak aby skończyć na śmietniku lub pod mostem albo w tak, by większa ich część nie zbudowała życia a została kryminalistami. Później widać jak taki byle kto jeździ ekstra autem a ten lepszy chodzi jak bezdomny lub jeździ tramwajem czy autobusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos sie obudzil po 10 latach!!! :-) ciekawe co slychac u autorki tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×