Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca chusteczek

Jakich używacie chusteczek nawilżających?

Polecane posty

Gość enteraaaa
BOBINI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak koleżanka wyżej (poprzednia strona)używam teraz dla malutkiej tych duzych wacików dla niemowlat.Do tego ciepła woda i pupa czysta.Mokrych chusteczek używam tylko poza domem.Położna mi doradziła przy pierwszym dziecku,że te nawilżane to sama chemia i nadaja sie,ale do starszej pupy.Nie są dobre dla noworodków i niemowlaków. I też tak robie.Ciepła woda i waciki.Mała jest zadowolona,bo w pupę ciepło.A przy nawilżanych w pupę jest maluszkowi zimno.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od poczatku używałam Bambino - lubię tę markę - zapach kojarzy mi się z własnym dzieciństwem. Potem zaczęłam używać Pampers i też byłam zadowolona, poza oczywiście ceną :O Teraz, jak mała jest już duża (ma 21 m-cy) uzywam \"co podleci\" - dzidziuś, jakieś z Polo marketu, bambino... Po Nivea mała miała uczulenie, jak zresztą po innych kosmetykach tej firmy. A co do mycia wacikami i wodą - oczywiście wierzę, że jest to bardzo dobry i naturalny sposób, bez chemii, nasączającej chusteczki. Moja mama była niemalże zbulwersowana, że wydaję pieniądze na jakieś takie dyrdymały, zamiast wsadzić pupę pod kran ;) Ale wierzcie - było mi tak po prostu dużo wygodniej, zwłaszcza, że nie było żadnych kłopotów ze skórą na pupie. Przetrze się chusteczkami, zużyte chusteczki z pieluchą do kosza i po kłopocie... Podziwiam Mamy, które za każdym razem myją wodą pupki dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam bambino. Są świetne. Nie są za mokre, ani za suche. Bardzo dobrze wchłaniają nieczystości. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×