Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca chusteczek

Jakich używacie chusteczek nawilżających?

Polecane posty

Gość poszukująca chusteczek

No właśnie jakich używacie? Co prawda chusteczki to tylko chusteczki jak pewnie ktoś napisze ale czy oprócz Pampers są jakieś które ładnie pachną ? Używałam DADA ale zapach okropny więc odpadają teraz mam bambino ale zapach jest tak intensywny, że aż duszący więc jak zwykle wróce do chusteczek Pampers. Chyba, że Wy macie jakieś sprawdzone ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskulapik
Jak dla mnie pampersy sa beznadziejnie nawilzone.W drodze poszukiwan znalazlam w Lidlu Cien niebieskie-slicznie pachna,sa tansze i super mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bratowa używa chusteczek z Rossmana. Jakiś takich za grosze. Ale chyba będzie chciala też wyprobować jakieś z Carrefoura :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca chusteczek
Nie używałam chusteczek dzidziuś. Czy ładnie pachną? Jak do tej pory używałam Pampers i jak napisałam raz Dade i teraz bambino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam te \"dzidziusie\" ale nie wiem jakie sa bo jeszcze nie otwarte. maluch ma sie urodzic za 3 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam obecnie \"Dzidzus\" :) Zaczynalam od \"Pampers\" ale szukalam tanszego odpowiednika ( bo jak wiadomo sa to chusteczki do pupci , wiec warto przyoszczedzic ) przeszlam przez \"Bambino\"...sa ok .... spróbowalam \"Dada\" ale mi nie podchodzą .... \"Dzidzus\"sa naprawde dobre , pachna slodkim zapachem Dziecka:) Kosztują 4,99 zł za 72 szt....firma Cleanic ....wiec tez nie taka byle jaka . Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pampersów ... Tylko orgynalne \" Pampers\" inne moim zdaniem beznadzieja ... ( chodzi mi o podrobki typu Biedronka , Lidl ...Rosmanowe ) \"Dada\"Biedronkowe nawet ok ale miedzy nimi a orgynalnymi \"Pampers\" niewielka roznica cenowa .... Mam zamiar uzywac orgynalnych \"Pampersów\"caly czas ...sa ok i sa sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poczatku tez uzywalam pampers, potem dada(faktycznie maja nieciekawy zapach), cleanic (te akurat mnie denerwuja bo sa ulozone w dziwny sposob i jest problem po wlozeniu ich do pudelka). teraz uzywan naprzemiennie chusteczek z leader price albo z kauflanda sanosan , kosztuja 5 zlotych za paczke i sa dobrze nawilzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca chusteczek
No własnie a jakie są Nivea ? Wszystki kosmetyki dla maluszka mam Nivea ale jeszcze do chusteczek nie dotarłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze \'dzidziusie\" u nas tez sie sprawdza. A odnosnie pudelek-chcialam kupic jakies chusteczki w pudeleczku, ale nigdzie nie bylo:O czy ja mam pecha czy naprawde tak ciezko je kupic???? a moze da sie kupic osobno taki pojemniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Ja też używałam chusteczek pampers, nivea baby, bambino, penaten. Wszystkie super. Zawsze biorę te, które są w promocji. A odnośnie pudełek, to widziałam huggies (z obrazkiem z Kubusia puchatka) duże i małe na spacer, do tego paczka chusteczek huggies za 19, 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! Jeśli chodzi o dzidziusie to moj synek miał po nich zaczerwienioną pupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie Nivea są najlepsze.Pampers,babmino,dzidziuś ok.Dada też mogą być,ale nie sensitive,bo one śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pampers są dla mnie najlepsze - sensetive z rumiankiem. Kiedyś kupiłam Dzidziuś bo innych nie było i są paskudne, szorstkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiniczka
chsteczki "Dzidzius " sa szorstkie ? :) nie pomylilas ich z inna nazwą ? Daffodlie ma racje minus "dzidziusia" to brak pudeleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nas super Rossmannowskie Baby Dream. Jest tez wersja Sensitive. Polecam też oliwkę Baby Dream. Jest bardzo wydajna i bardzo tania (około 6zł). Dzidzusia tez uzywałam i tez było ok. Dady nie polecam, faktycznie dziwnie pachną:o Pieluchy z Rossmanna tez polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamulinka
a ja biore jakie mi wpadna w rece bo i tak uzywam ich tylko do oczyszczenia z najwiekszej kupki a potem odrazu fruuu pod kran z woda :) nie ma to jak umyta pupka, nawet jak jestem w gosciach to myje pupcie mojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mama to inna opinia:) trzeba bedzie wyprobowac samemu co sie najlepiej sprawdzi:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja Wam zazdroszcze ... moja mala nie moze uzywac prawie rzadnych tych chusteczek swego czasu nie uczulały ja tylko nivea a teraz wszytskie uzywalismy bambino, pampers, johnson ale mam zamiar wypróbowac te z cleanic i pampers sensitive zobaczymy no a haggisy czy sa tez delikatne mała jest alergikiem wiec boje sie ost po uzyciu nivea aż robiły jej sie bąble na tyłeczku jak po ukuciu komara uzywamy ciepłej wody i wacikiów wiekszych z belii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam dzidziuś i jestem zadowolona są super nawilżone:)używałam nivea ładnie pachną ale śą suche;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie najlepsze sa bambino (polecimy mi je polozne) slicznie pacha i super nawilzone, jak sie scisnie to az taka pianka poleci pampers hmm nie polecam, suche w dodatku smierdza , tak samo jak dzidziusia mialam jeszcze happy i tez takie suche polecici jeszcze moge chusteczki nivea baby :) ladnie pachan i super nawilzone, ale tez cena (w zwyklym sklepie) u nas przewie 13 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusRomek i Atomek
Pampersy to jak dla mnie niewypal,sa suche,trudno wytrzec pupke,Nivea ladnie pachna ale tez suche.Osobiscie polecam Bambino lub Penaten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam chusteczki nawilzone z pampersa i z bambino.Na poczatek bede uzywala z pampersa a potem bambino bo sa tansze i i wogole mam kosmetyki z bambino one tak ladnie pachna .A pampersy mam z pampersa na poczatek ale pewnie z czasem tez je zmienie na tansze,Ja mam termin za 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadada
moim zdaniem dada są dobrze nawilżone i pachną ładnie ale tylko te zielone bo te białe to feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehie
a ja uwazam, ze wszystkie są do dupy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_o_r_a
Nivea. Są bezkonkrencyjne. Kupuję je zwylke na allegro. Są dużo tańsze. www.allegro.pl/item120105749_nivea_chusteczki_dla_niemowlat_70szt_soft_creme.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My prawie od początku uzywałysmy ciepłej wody i wacików-na chusteczki córeczka miała uczulenie. Po wodzie zaś pupcia ładniutka, gładziutka i bez żadnych zaczerwienień. jednak od jakiegoś miesiąca, z racji wieku córci( 9 mieś) stosuję chusteczki (leniwa się zrobilam-za każdym razem lecieć po ciepłą wodę) Pampersa i wszystko jest ok:) wczorak kupilam różnież chusteczki Dzidziuś sensitive ale jeszcze nie wypróbowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×