Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WIOOOLA

Tabletki anty mogą być prezentem dla chłopaka na urodziny?

Polecane posty

Mój chłopak chce, żebym brała tabletki antykoncepcyjne, ja oczywiście też bardzo bym chciała je brać, ale mam obawy, boję się o moje zdrowie, bezpieczeństwo itd... Mam dopiero 18 lat i nie jestem do końca tego pewna, ale mam juz dość ciągle kochać się z prezerwatywą. Mój chłopak będzie miał niedługo urodziny, myślę czy zrobić mu taki prezent, że pójdę sama do ginekologa, nic mu nie powiem o tym, postaram się o przepisanie mi tabletek, zrobię romantyczny wieczór na jego urodziy i gdy zaczniemy się pieścić i on wyciągnie prezerwatywę, ja mu powiem, że możemy się kochać bez niej, on chyba bardzo by się ucieszył, jak będzie mógł się we mnie spóścić. ja też bardzo chcę poznać to uczucie. myślicie, że to będzie dobry prezent????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111
daj mu je, niech sam łyka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze : spuścić a nie spóścić :P po drugie : wg mnie to beznadziejny prezent no chyba, że dla Twojego faceta liczy się tylko seks i nic więcej po trzecie : jeśli te urodziny mają być niedługo to obawiam się że nie zdążysz :P ---> tabletki zaczyna się pierwszego dnia okresu i lekarze zalecają przez pierwszy miesiąc uważać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeannine
Jeśli to nie prowokacja, to poprostu głupi pomysł:/ Chciałabys, żeby Twój facet kupił Ci np. hurtową ilosć gumek, albo żel nawilżający? Sama biorę pigułki, to nie jest wcale takie straszne, ani drogie. Zaczynałam od Harmonetu (38 zł), teraz biorę Cilest (17,5 zł). Ceny nie są takie tragiczne, więc pewnie starczy Ci też na prezent. Pozostaje też to, czy zdązysz zaczać je brać. Tabletkę trzeba wziać w pierwszym dniu cyklu, czyli w dzień, w którym dostaniesz okres. Jeśli masz regularne cykle i potrafisz dokładnie określić, to może "wbijesz" się w termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myślę że to niedobry pomysł. porównanie z żelem jest tu chyba odpowiednie. możesz mu zrobić taka niespodziankę bez okazji. to też bedzie miłe....a co do tabletek to te nowej generacji ze śladową(no może trochę przesadzam:P) ilością hormonów nie sa prawie wcale szkodliwe dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
fajny prezent nawet jak on sam ich nie bedzie łykał ;) zawsze bezpieczniej ... i ten komfort psychiczny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha to tak ma byc
a jeszcze jedno...kiedy pojdziesz do ginekologa to nie licz ze przepisze ci pigulki bez badan, dobry lekarz skieruje na cytologie i inne badania, potem czekasz na pierwszy dzien okresu. dlugo to moze potrwac a zreszta to taki sobie prezent ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
zapomniałem... kochaniu się w gumkach "... mówimy stanowcze NIE!" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam badania:o wg mnie możesz spokonie liczyć że każdy lekarz wypisze Ci je od ręki. chyba że bedziesz miała pecha...ale wtedy skaczesz do nastęnego i po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego urodziny są za miesiąc, ja nie chcę, żeby to był jedyny prezent dla niego, tego nawet nie można nazwać do końca prezentem, oczywiście kupię mu \"normalny \" prezent. chciałam zrobić mu niespodziankę, żeby zapamiętał tę noc i te urodziny na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu
widać, że masz 18 lat i niewiele rozumku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam uwazam
ze prezent czemu nie. przeciez tu nie chodzi o same pigulki tylko romantyczny wieczor, swobodne pieszczoty itp. zalezy co sie komu podoba. pewnie "wpisani powyzej" woleliby drogie i nie wiadomo jakie prezenty! ja juz pigulek nie biore i nie uwazam zeby byly obojetne dla organizmu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam uwazam
mysle ze wielu facetow marzy o swojej kobiecie przewiazanej "wstazka" lub wstazka - Ona jako prezent a dlaczego nie na urodziny?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ok:) w takim razie jako dodatek do prezentu pomysł niezły:) tylko tak jak piszą Ci dziewczyny załatw to jak najszybciej i po siódmej tabletce juz możesz bez problemu dać się ponieśc:) ja zaczęłam po pierwszej więc bez obaw - metoda sprawdzona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale myślicie, że postąpię dobrze, kiedy mu przed urodzinami nie powiem, że chcę już zdecydować się na tabletki. czy to będzie ok załatwiać takie sprawy bez niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział żebyś takie sprawy załatwiała z facetem? naparwde bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK:) JEŚLI MASZ TYLE ODWAGI ŻEBY ISĆ SAMEJ DO GINEKOLOGA TO ZRÓB TO I NIE MÓW O NICZYM, BEDZIE MU NAPEWNO MIŁO I DOCENI TO:) FAJNY POMYSL ALE JAKO DODATEK DO PREZENTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, weź ty książkę poczytaj jakąś... pieprzenie ci w głowie... :O Pomijając orty, mówi się PERFUMY skończona d... Perfuma pumy :O Tak, najpierw się perfumą wypryska, a potem przeleci bez gumki. Zajebisty prezent :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czepiaj się szczegółów
głupi buraku i nie psuj rozmowy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha to tak ma byc
no tak bierz bez badan co tam i stostuj jak cukierki toffi :) dobrze mowili ze 18 wiek zycie to glupi wiek :) zycze ci szczescia, bo moja kumpela miala przez caly miesiac zazywania lekkie plamienia a to wykluczalo wspolzycie, moze u ciebie bedzie inaczej i nie zmienisz pigulek na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do buraka, ta nazwa na serio pasuje do ciebie, bo jesteś chamski. nie przyłanczaj się do rozmowy, skoro nie masz nic inteligentnego do napisania i nie czepiaj sie mnie, ponieważ mnie nie znasz, a jak za mało ci wiedzy, to ty poczytaj książkę, a nie kogoś innego do tego zachęcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeannine
Perfuma.... dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcale nie napisałam, że chcę brać bez badań, nawet o tym nie myślałam. oczywiście, nawet jeżeli ginekolog mi ich nie zaleci, to ja go o nie poproszę, bo sądzę, że badania to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska ma 18 lat. trzeba być wyrozumiałym:) założe się że wy w tym wieku chcieliście być czarodziejką z księżyca...nie wspominając już o jęzkowych błędach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko i w dodatku pustak bez cienia wiedzy ortograficznej --> tyczy się autorki tego dupnego topiku rzecz jasna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zachęcać do czytania nie trzeba. A Ciebie to widze wołami do książek nie zaciągną :P No chyba, żeby Ci Twój kutasek jaką kazał czytać, tak samo jak każe Ci brać tabsy. Pisze się przyłĄczać :P Podnoszę denna d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeannine
teoria---- chyba pomyślałysmy o tym samym w tym samym czasie, bo jak pisałam swój post, to Twojego jeszcze nie było :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×