Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WIOOOLA

Tabletki anty mogą być prezentem dla chłopaka na urodziny?

Polecane posty

Gość 1111111111111111
przyłączasz, a nie przyłanczasz ograniczona 18stko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam uwazam
glupi nie zauwazy, madry nic nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj--> wredni, powiadasz?:P Poziom tej dziewczynki to pustota bębna Rolling Stones\'ów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. ale pytanie nie brzmialo ,,sprawdźcie mi błędy ortograficzne\" tylko powiedzcie co myślicie na ten temat.... a czasem to nie jest ,,pustota\" tylko zwykla pomyłka na klawiaturze:) a wy zbesztacie jak ostatniego śmiecia... pytanie bylo cal kiem normalne, jak ktoś pyta ,,ile razy dziennie sracie \" to to jest mądre??? a nie lecą obelgi tylko wszyscy wpisują jak idioci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ortografia to podstawa
A pomysł uważam za świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfuma
hahaha. czy można załatwiac takie sprawy bez jego wiedzy. A co, niewolnictwo wróciło? jak miałam 18 lat, to nie trułam się tabletkami, nie uprawiałam seksu, czytałam dużo książek i nie robiłam ortografów. Więc bez przesady z tą giertychowską tolerancją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc o pustocie nie miałam bynajmniej na myśli znajomości ortografii autorki:P Będąc w jej wieku miałam inne problemy i priorytety, ale wnioskując po tym, co ona pisze, z pewnością nawet nie będzie wiedziała, o co chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfuma
jojoj, no faktycznie, może w twoim środowisku nalezy się wstydzić tego, że się czyta ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
ja uważam, że dziewczyna ma jednak dobre wyczucie męskiej "psyche" dobry prezent, a tej perfumy nawet nie kupuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz kolejny. Wczoraj nie miałam czasu czytać waszych wszystkich odpowiedzi, dlatego jak to dzisiaj zobaczyłam, to na prawdę nie wiem, o co wam chodzi? Otóż, przyznaję się, że zrobiłam kilka błędów ortograficznych, ale to nie jest wyznacznikiem tego, czy jestem mądra, czy też nie. Mogę być mądrą i inteligentną dziewczyną mimo, iż zrobiłam jakieś błędy ortograficzne. Kolejna sprawa, jaką chcę poruszyć, to jest moja decyzja o podjęciu współżycia z chłopakiem. Nie możecie mnie przez to oceniać, ani wnioskować, że jestem durna, beż żadnych priorytetów. To, że kocham się ze swoim chłopakiem, nie wyklucza tego, że również czytam książki, dobrze radzę sobie w liceum ogólnokształcącym i mam inne zainteresowania. Jak wy w moim wieku nie myśleliście o seksie, to nie znaczy, że ja mam też taka być. Prosiłam was jedynie o poradę w sprawie tych tabletek, a nie o osąd nad moją osobą i poziomem intelektualnym. Dziękuję tym, którzy wyrazili swoje zdanie na zadane pytanie, natomiast tym, którzy się ze mnie wyśmiali jedynie mogę współczuć z powodu braku kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna kwestia, którą chcę poruszyć... gdybym skłamała, że mam 20 lat, a nie 18, to wszystko byłoby ok, bo najbardziej się czepiacie mojego wieku. Myślałam, że na tym forum każdy może poprosić o pomoc, nawet nastolatka, ale widzę, że takie osoby są wyśmiewane i nie traktowane poważnie. Nie oplaca się być szczerym i pisać o swoim wieku, bo starsze osoby zamiast ci pomóc, od razu komentują twój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh maj godddd
jestescie fatalni :) az sie smiac chce :) nie wiem czy jest drugi taki naród na Ziemi :) żałosne.... złośliwość paruje uszami :) zawisc, zloślwość, uszczypliwość, upierdliwość i doszukiwanie sie błędów i wad :) masakra :) a teraz jesli chodzi o temat..... uważam,że to bardzo fajny prezencik:) twój chlopak na pewno sie ucieszy :) tylo zrob to z pomysłem, moze np zapakuj pudełko od tabsów i ładnie przewiaz wstazeczka, jak zaczniecie przerwij mu na chwile i niech rozpakuje. sa rózne opcje :) i dodam od razu, że mam 24 lata, jestem studentką, odpowiedzialną pracownicą i narzeczoną:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do oh maj godddd, dzięki, że ty potraktowałaś mój temat normalnie. Co do tej wstążeczki, to jest całkiem dobry pomysł. Jeżeli zdołam zrealizować mój pomysł, to na pewno urozmaicę cały wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no moim zdaniem glupota z ta wstazeczka! co ma byc prezentem-opakowanie tabletek czy wlasnie romantyczny wieczor i seks bez stresu i bez gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×