Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia_k_

jak oczyszczac migdalki?

Polecane posty

Gość cipakowska
dlatego nie mozemy dopuszczac by nam ktos to powiedział bądz odsuwał się ze skrzywioną miną bądz tez proponował tik-taka:D.......więc jak juz wszesiej sobie wyciskam i nikt nie odsuwa się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdałki
azulan kupisz w aptece, mieszasz z wodą i płuczesz gardło... No to wstydliwe jest bo niestety mocno czuć z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdałki
Ja kupuje takie długie wykałaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
ten azulan mozna dostac bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
kiedys wreszcie---> mozna go dostac bez recepty w aptece? tzn ten roztwor gyncjany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
i jak dlugo czasu minelo zanim sie wyleczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipakowska
cytat: więc żadna ropna angina, żadne czopy ropne, tylko tak jak ktoś wcześniej napisał resztki nagromadzonego śluzu.. więc co ? kupa? nie napisałas co.To jest własnie to tylko wyjałowiła ci i musisz to co jakis czas ponownie robić. Nie pic ziemnego tez. To normalna rzecz, jednym wychodza często innym bardzo często a innym bardzo rzadko, ale to jest własnie nagromadzony pokarm, sluz, slina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipakowska -- ty to chyba czytac nie umiesz :O pisze dziewczyna jak wol: \"tylko tak jak ktoś wcześniej napisał resztki nagromadzonego śluzu..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
oj juz nie badzmy uszczypliwi, mi tez czasem sie zdarza nie doczytac dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś wreszcie
tak :) tę gencjanę można kupić bez recepty, tylko ma być na WODZIE ja już nie mam z tym kłopotów żadnych, nie potrafię powiedzieć ile czasu z tym walczyłam, przeszło niezauważalnie. A jak się dojdzie do wprawy to nie ma z tym problemu, lekko przyciskasz mgdał i samo wyskakuje. Bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
dzieki dziewczyny, choc nie wyobrazam sibie wyciskania tego, bede jednak smarowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś wreszcie
nagromadzony śluz, to co spływa z zatok, resztki jedzenia zalegające w tych dziurach po pewnym czasie po prostu zaczynają śmierdzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś wreszcie
"tak :)" nie było do Migdałki, tylko do osób wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdałki
o.k. nieważne- mi lekarz powiedział co innego- najważniejsze, że śmierdzi i że trzeba się tego wreszcie pozbyć. Ale powiem Wam, że mialam długą przerwę, ze 2 lata nic nie musiałam oczyszczać. No i znowu się zaczęło. Swoją drogą to nie każdy ma taką dolegliwość...ja faktycznie jako dziecko dużo chorowałam. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
wlasnei wrocuilam z apteki :D kupilam Gencjane ale roztwor 1% bo innego nie mieli :o , mam nadziej,ze to tez pomoze,Jak bylam mala to prawie w ogole nie chorowalam, teraz tez malo kiedy, jak raz na rok choruje to jest cud :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś wreszcie
to świetnie, za każdym razem jak zrobi się to świństwo, potraktuj je gencjaną i zobaczysz, ze coraz rzadziej będzie dochodziło do takich incydentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
aha a to sie nie smaruje kilka razy dziennie czy cos? tylko wtedy gdy to wyczuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś wreszcie
jak"posmarujesz" to gencjana rozleje się po migdałach, wypełni te wszystkie dziurki (w nasączonym waciku będzie sporo tego płynu), naciśnij trochę, to wyjdą czopy. Gencjana wysmaruje Ci na fioletowo buzię, ale to się zmyje samo, przy okazji wydezynfekuje wszystko. Powtarzaj w razie potrzeby/czopów. W międzyczasie płucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
czy ten fioletowy kolor dlugo sie utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
ile ta gencjana kosztuje? ja mam ten sam problem :0 z tym, że mnie te grudki wyskakują bardzo często. najgorzej jak sobie siedze z facetem a tu cos z gardła wyskoczy :0 dziś spróbuje akcji z wykałaczką ;) a jutro pedze po gencjane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś wreszcie
no następnego dnia już prawie nie będzie widać, i rób to raczej wieczorem, nie przed pracą. I przecież nie codziennie, nie ma takiej potrzeby. Mogłaś kupić zwykłą watę, chyba tańsza, bierzesz odrobinę. Stopniowo będzie coraz lepiej i coraz rzadziej będziesz robić ten "zabieg". A czy nie powodowało to u ciebie kaszlu, bo mnie drażniło i czasem wykasływałam te obrzydliwe grudki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś wreszcie
wykałaczka wydaje mi się niebezpieczna, już chyba lepszy ten ołówek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megus
A ja mam już wycięte wszystkie 3 migdałki i czuję się o niebo lepiej. Nie choruję tak często, nic mi się nie zbiera i pozbyłam się wraz z nimi gronkowca z gardła. A płukać to radzę wodą z solą lub rumiankiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość du du du du
ja czesto mam problemy w zimie z gardłem ( głownie przez zatoki) w styczniu lekarz zwrocil mi uwage na cos na moim migdałku (ale to zostawilismy) dzisaj dalej to mam - taka krostka, pryszcz , czop? biały- nie boli nie czuje go itd. próbowałmm wczoraj wasze metody ale mam daleko migdałka i mam wrazenie ze ta ropa jest za jakąś błonka która trzeba by jakby przebic? i co macie tez tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
filotel sie stosuje bozzze na choroby powazne a nie na czopy , ludzie mam to od lat i zadnym fioletem nie robiłam, własnie wczoraj wieczorem kredka do oka wycisnełam grudki i mam czysto. jama ustna jak jest zagrzybiona czy zabakteriowana to fioletem się tam robi,a czopki ropki sa normalne a nie jakies chorobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość du du du du
no i jeszcze ten migdalek z tą krostka jest powiekszony? myslicie że to jest to co wy macie? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
no mi to pomoze chyba , bo mialam problem z nalotem i nadzerka jezyka, wiec jakeis bakterie tam na pewno sa.Poza tym owszem czasem mi wylaza te grudki, ale nie ma mowy o tym bym sama wycisnela cos, zwyczajnie jak naciskam nic nie wychodzi, jednak gdy dotkne moigdalek to czuje ten zapach.Zobaczymy,Co do smarowania to niestety ,ale za ponzo, posmarowalam przed wyjsciem do pracy :D, ale pewnie do popoludnia mi zejdzie. dzisiaj ide do lekarza tzn laryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
ja nie mam powiekszonych migdalkow, nic mi nie jest , nigdy nie choruje specjalnie, tylko ten smak dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
nie mam powiekszonych migdalkow i nie mam krosty, jak wroce odlekarza to dam znac, jednak dopiero chyba w poniedzialek sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_k_
wrocilam, mam zapalenie przewlekle migdalkow, mam samrowac gencjana ;) pani doktor mi pogrtulowala wyboru leku , bo przed mojaj wizyta wlasnie zapisala to pacjentce :D (chociaz samemu nie powinno sie eksperymentowc :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×