Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pulchniutka20

czy przez to ze jestemprzy kosci to nikt mnie nie pokocha?

Polecane posty

Gość a jak ja mam
170 cm i waże 60 kg to jestem za gruba czy mam nadwage??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulchniutka zebys miala idealną wage to musisz schudnąc 10kg,więc jakos to zleci,nie przejmuj sie tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Jak to dobrze, że jestem facetem. Kobiety właściwie widzą problemy tam gdzie ich nie ma. Przeciez nie każdy musi wyglądać jak modelka. Mężczyzna nawet jak ma 120 kg to czuje się świetnie ze swoim ciałem a kobieta będąc zupełnie proporcjonalną wmawia sobie nieatrakcyjny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
a jako facet umówil bys sie z taka jak ja? teoretycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbryjka
Byc moze porady dotyczace diety, uprawiania sportu, zmiany garderoby wydadza ci sie oklepane ale wedlug mnie to jedyny sposob ktory pomoze ci zmniejszyc wage, a co najwazniejsze zwiekszyc twoja samoocene. Poniewaz wedlug mnie przyczyna tego ze ty czujesz sie niekochana , nie jest twoja waga a twoj stan myslenia. znalam kiedys dziewczyne o dosc sporej tuszy a ktora miala bardzo przystojnego chlopaka i zapatrzonego w nia jak w obrazek. zreszta tej dziewczyny nie dalo sie nie lubiec: wesola, skora do pomocy, majaca swoj styl. przy niej wydawalo sie ze jej duze okroglosci sa zaleta co do walki z defektami urody pisze z wlasnego doswiadczenia. w moim przypadku nie chodzilo o wage ale o tradzik (pisalam o tym w temacie czy podobacie sie sobie?) walka z krostami trwala latami, ilez ja sie wykosztowalam na wszelkie wizyty, wszystkie nowinki kosmetyczne, potem musialam calkowicie zmienic diete. walka byla dluga i zmudna, ale udalo sie. po wielu latach udalo mi sie miec wreszcie ladna sore , choc musze caly czas uwazac na to co jem. ale przede wszystkim wazna jest radosc z zycia, pasja, to jest cos co przyciaga ludzi i tak samo bylo w moim przypadku, dopiero zmiana mego stanu myslenia pozwolila mi na zdobycie wielu znajomych i w koncu na spotkanie tego jedynego. pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie,moze masz proporcjonalną sylwetke i nie musisz sie odchudzac?w koncu odchudzanie jeszcze bardziej spowolni metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Jeżeli było to do mnie (o umówienie). 85kg i 180cm to jak mówiłem normalna figura i mi by nie przeszkadzało, właściwie bym tego nie zauważył. Jeżeli reszta była by ok tzn. twarz i ogólnie figura oraz intelekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchnutka20
to szkoda ze nie ma wicej takich facetow jak ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Przecież większość facetów nie lubi za chudych kobiet. Dziewczyna musi mieć trochę ciała a nie tylko kości - oczywiście w pewnych granicach. A kiedy waga oscyluje w granicach +10/- 15 kg od wzrostu to jest wszystko ok (przy 180cm 65-90kg) i do zaakceptowania, dużo jeszcze zależy od budowy układu kostnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
niby tak... ehh nie wiem mmozeiedys znajde kogos fajnego bo tylko dziadki stare sie oglaaja za mna i to tylko ze wzgledu na biust :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam,napewno nie tylko dziadki:) sama pisalas ze jestes ładna,to napewno tak jest widac ze jestes bardzo miłą i fajna dziewczyną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Lat 28 za kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
to moze sie ze mna umówisz :D zart :) alepowaznie to czemu nikt w moim wieku nie zwroi na mnie uwagi?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbryjka
pulchniutka, nad defektami urody mozna popracowac, ale ty zmien swoje nastawienie do zycia. wiem ze latwo nie jest, ale staraj sie przyciagac facetow swoja osobowoscia, rozwin w sobie jakas pasje, zainteresowania, otworz sie na ludzi. najpierw zaczniesz poznawac przyjaciol a z czasem i tego jedynego spotkasz tez na swej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
---------->sweetheart Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
ja mam pasje zainteresowania i wogle naprawde maluje np, interesuje sie wieloma rzeczami jestem intligentna, i umiem swoje defekty zakryc, ale no coz w dzisiejszych czasch nikt nie lubi dzieczyn z lekka nadwaga, raczej dominuja wieszkai :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Kiedy ktoś siebie nie lubi ani swojego ciała to trudniej jest mu nawiązywać kontakty z innymi. Od samego początku jest mało przystępny i oschły w kontaktach z innymi bojąc się braku akceptacji. Otacza się "złą aurą" i to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniuta20
ale ja jestem otwarta i wesola mam duzo znajmoych, robie dobra mine do zlej gry, placze tylko jaknikt nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjedz za granice
..tam ludzie nie sa tak krytyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbryjka
A moze nie masz jeszcze chlopaka bo po prostu nie trafilas jeszcze na tego wlasciwego. I to nie ma zadnego zwiazku z twoja waga. jak ja mialam 20 tez bylam singlem. mojego meza poznalam majac lat prawie 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchnutka20
moze faktycznie, przeprowadze sie do angli albo francji bo tam dziewczyny mimo ze zgrabne to brzydkie moze tam mi sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjedz za granice
Francuzki sa przepiekne, to nie o to chodzi, ze bedziesz piekniejsza, ale o to, ze ludzie nie beda na Ciebie krytycznie patrzec. Zostaniesz zaakceptowana i bedziesz sie mogla dobrze czuc w swojej skorze niezaleznie od wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nigdy nie milem dziewczyny
to moze pogadamy skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×