Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

z miłą chęcią możemy gdzieś wymościć nowe gniazdo:P rozmowy o pogodzie....:) nie dziwię się,że tak chętnie próbowano namieszać, byle coś sie działo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wciągnęłam se zupkę i czekam aż przestanie siąpić... aż mi się łezki zakręciły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wstydzę tego co mógłbym napisac gdyby to nie było uczuciowe....jak mógłbym się wstydzić rozmowy z tobą i tego co pisałem, chiałem go uchronić przed szokiem:classic_cool: znikam na trochę, możlwe ,że pernamentnie na dziś.... pozdrawiam wszystkich , życzliwych\"inaczej\"również dea...do napisania🌻 taki jeden-trzymaj się jesli mielibyśmy już nie mieć kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rąbel-desperados
ojej ale mnie rozmieszacie lubię małych facetów nie rozumiem wyzwisk typu kurdupel nie jestem dziewicą ale może jakiemuś brzydkiemu kurduplowi to nie przeszkodzi więc ustawię się w kolejeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko.
pernamentnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się uczepili😭 wiem pojebałem kolejność m i n...zadowoleni wlazałem jeszcze na chwilunię, co by sobie ciśnienie podnieść, może mi się żarcie szybciej strawi:( Miłego wieczoru:) Dea będę pamiętał..... taki jeden-> nie śmiać się, czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojojojoj:) Co tu się narobiło na tym topiku:) Z tematy romantyczno-historyczno-wojennego zrobiłe się szpiegowsko-historyczno-dramatyczny thriller:) Człowiek wyrusza na pospolite ruszenie;) wraca po pewnym czasie zmęczony wojaczką, a tu nic nie jest tak jak kiedyś;) Charakterek zakochany, Dea zdezorientowana, Design niesłusznie oskarżany i najważniejsze...Rózia zaginęła jak Tulipan w wodę...ehhh chyba nie warto było wracać ze słonecznej skandynawii:) Życie znów zakpiło z zacnego woja;) Miał być ślub, eskimosi, tatarzy, gruzini, świadkowa raz w sukni, raz bez, mnóstwo gości, a tu jedno wielkie...no cóż czas zacząć nowe ascetyczne życie w celibacie:)... z daleka od zdradzieckich goroli:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary kto się z Ciebie naśmiewał? Przestań, jesteś OK, tylko sam musisz w to uwierzyć, bo inaczej nikt Cię do tego nie przekona.Więcej wiary w siebie, a życie stanie się lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, niezwykle intrygujące to forum:) Zwroty akcji jak u Hitchcocka:D Jeśli chodzi o Adamanta, to normalnie martwie się o chłopa, bo te zawirowania i nierealne jak mu się wydaje:D eksplozje uczuć mogą się trwale odbić na jego niezwykle wrażliwej psychice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea mówisz, że ten niezwykle sympatyczny chłopiec:) ma objawy schizofrenii:)? Może poprostu przeżył jakąś traume w dzieciństwie i teraz nie wierzy w możliwość wieeelkiej miłości po 5 dniach pisania na forum:):):) Jak tam Twoje dzieciaki? Ty też jesteś jakimś pedagogiem, czy to tak z zamiłowania opiekujesz się tymi urwisami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To te urwisy muszą być wyjątkowo grzeczne, chyba że faszerujesz je jakimiś proszkami uspokajającymi i śpią po 9 godzin dziennie:) Ładna mi niania:D Co do Rose, to wbiłaś mi kolec cierniowy w serce tym stwierdzeniem o Niej i gorrraaacych góralach.:) Normalnie łzy zatapiają mi oczy i nie moge pisać:) Z kim ja się wiążę...bede musiał kupić sobie dobre wycieraczki do oczu:D I bądź tu oddanym facetem:) Chyba zapisze się na kurs \"Jak zostać draniem\":) to mi pomoże odzyskać równowagę psychiczną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś najwspanialszą opiekunką pod słońcem?;) to pewnie i najskromniejszą:D Mówią na Ciebie krowa??? Niewdzięczne darmozjady;) Krzycz córuś:) na nie ile wlezie, bo inaczej one Ci wlezą na głowe:) A co do Vikingów...były boskie!!! tfu...byli bosko karani przeze mnie za niesubordynację względem naszych kopaczy;) Szminki na zbroi nie mam, bo...walczyłem bez zbroi, co by mi było wygodniej:D Czy Rózia jest wierna??? Tego nie wiem, myślę że Adamant miałby trzeźwiejsze spojrzenie na całą sytuację i on mógłby tu wydać wiarygodną opinię:) Druhno kochana, obawiam się czy ta Różyczka nie zdmuchnie mnie jak jednego ze swoich płatków:D... a wtedy to druhna będzie musiała mnie tak dzielnie pocieszać, jak kolegę Charakterka;) Zgodze się nawet na te buziaki w policzek:D A suknie jak coś, to i tak się nie zmarnuje. Będziesz ją mogła wykorzystać np. do TAŃCA Z GWIAZDAMI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×