Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Gość największe cioty sie zebrały
nie jestem wujkiem,ani Adamantem,ani zadnym z was.I nie bywam na erotycznym tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Design-na drugi raz bardziej się postaraj!;-) (dla własnego dobra;-) ) Ralph-mój drogi ,ale ja mówię o MAILU SPRZED 10 MINUT!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największe cioty sie zebrały
jestem kobieta,więc wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy ja mam to odebrać jako jakiś afront?? przecież \"wszystko jest dla ludzi\" z na erotycznym raczej nie bywam...ostatnio poleciełm komuś delikatny film erotyczny...i to by było na tyle z mojej tam obecności...bo wstydzic się nie mam czego Ralph-> jakąś strasznie gejowską ta łapke zapodałem... teraz będzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkontentko..jak chcesz to włącz się do kółka wzajemnej adoracji i pogadaj jak człowiek a nie docinasz z pomarańczowego cienia anonimowości.masz coś do wniesienia do rozmowy?? to mów, jak nie to wybacz ale zupełnie Ciebie nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluerose2000->ja czekam na \"mojego zółtego tulipana\" nie będe wam się wcinał, no chyba ,że się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj druhu Design:) Łapka była wporzo... 🖐️ Kwiatku, Ty chcesz mnie wykończyć?:) Wysłałaś do mnie karton szczerości, a ja nie mogę tego przeczytać:D Nie zasnę normalnie:D Mam nadzieje, że nie pisało tam \"Słuchaj Boniek wpieniasz mnie, także THE END, śLUBU NIET:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego starego Ralpha? Ja dopiero co skończyłem 16 wiosen i właśnie wypalam swojego pierwszego papierosa kotku:) Jak mam Cię adorować Ptaszyno? Co Cie postawi na nogi po tym cieżkim dniu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Skarbie nie znam Cię na tyle, by Ci słać tanie pochlebstwa:) Ale wiesz, masz ładny charakter pisma:D Dobre to??? Różyczko po ślubie będę Ci schlebiał do znudzenia i wyczerpania weny twórczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż -dzisiaj biorę ,co dają ,ale jutro...;-) Dobranoc Ralph!Słodkich snów! Ja zasypiam niedopieszczona!!!!!!!!;-) A podobno ten topik obsiadło towarzystwo wzajemnej adoracji-hm;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Słońce! Po tym ciężki dniu sen napewno zrobi Ci lepiej niż tanie pochlebstwa wirtualnego narzeczonego z piekła rodem:D Śpij smacznie, Twój mail nie doszedł, pewnie przepadł w drodze, ale ja też coś wysłałem;) Kolorowych snów! DOBRANOC wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny facet...
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kocura
Jestes tu nowy, misiaczku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kocura
Halooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibosz
Siema dea, milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo!! Czy ja żyję czy ja nieżyję.... :o Niech się już ściemni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×