Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

no wiesz...gdybym powiedział Tobie prawdę to i tak byś nie uwierzyła:P może to kocur sznurek podgryzał???żartuję dea😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Design chłopie spróbuj!;-) Wyżalisz się i będzie Ci lżej;-) Dea -pewnie umiera z tęsknoty(w dodatku męczą Ją różne koty!;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internet odmówił jej wspołpracy...na samą myśl o wspolnej nocy z kajdankami itd...się kabel stopił:P więc mam wyłącznie żal do Jej usługodawcy:) No ja też za nią tęsknię i juz zadzwoniłem do schroniska....obce zwierzątka nie będą tutaj udawać wielce zainteresowanych, one i tak dbają wyłącznie o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Design-ależ z Ciebie altruista -nigdy bym na to nie wpadła;-)(ale zwierzątek zdajesz się coś nie lubić!!!;-) ) Mój gruchot też się co chwilę zawiesza!:-( Na szczęście zaraz sobie na seksownych siatkarzy polookam!!!;-) Design-czy mi się zdaje ,czy Ty masz alergię na koty;-)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wolę\"tradycyjnie\" może żadnych przykrych niespodzianek nie będzie[kiss}😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dea! Mam nadzieję ,że jutro znajdziesz więcej czasu dla mnie ...a zwłaszcza dla Designa -bo biedaczek taki jakiś markotny!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię kobiecy tenis....oczywiście nie chodzi mi o stęki przy smeczowaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę uprawiać!;-).ale jak się nie ma co się lubi -to się lubi co się ma;-) Ralph mnie zostawił w odmętach rozpaczy!!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea🌻 ja nie lubię się dzielić ale heh bluerose200 to co innego:P prawda ,że jestem wyrozumiały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sny sa ostatnio strasznie monotematyczne, w jak najlepszym tego słowa znaczeniu ciekawym czemu??hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj -nie wiem jak będzie ,bo ciągnie mnie do jednego faceta,ależ ciągnie ....;-) Tylko i chciałabym i boję się :-( (jednak albo dzisiaj ,albo jutro się zobaczymy-przynajmniej taką mam nadzieję!!!:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deuśka -Ty mnie tak nie czaruj!;-) Design-po prostu wiesz ,że ja z Tobą o pewne względy Dei walczyć nie będę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu widze ,że ja sam zostanę...nikt mnie nie będzie 😘 ani bałamucił....ale oprócz bardziej oczywistej cnoty jestem rówież cierpliwy.....poczekam na Ciebie Dea...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie powstało kółko
wzajemnej adoracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym:) może ty zechcesz ponieść gitarę za karę:P ja tez jutro będę wieczorem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaśpiewam...LA LA LA!!! tylko wiesz,musisz na nowo spojrzeć na sprawę oddania się mnie:P wyczytałem ,ze podobno zdradzasz ze mną \"charaktera\"..... nie wiem co mam o tym myśleć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bywa tak ,ze kobieta nie chce:classic_cool: a ja nie biorę siłą, co najwyżej po wstępnym oddaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie najpierw musisz mi się oddać, wtedy odbiorę gitarę i ładnie zaśpiewam....chyba tylko będę musiał zamienić nas rolami...eee...nie czekaj...jesli najpierw mi się oddasz to od razu będę musiał po tekście o mnie zaspiewać LALALA.....no ale dobra dla wprawki przed oddaniem zaśpiewam pełnowartościową zwrotkę..... nie wychodx na balkon w piżamce bo jeszcze więcej amantów się zleci...a mnie już to zaczyna irytować:P wolę kameralne sesje unpluged...bo jeszcze kabelkiem do dziurki nie trafię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wałśnie miałem spotkanie biznesowe ,zeby mnie na dobrą flaszkę było stać:P no jak dasz to wszystko w porządku:) mamy takie same oczekiwania co do tej nocy:P takie niewinne przejęzyczenie...wyjdzie w \"praniu\" co kto lubi mówisz ,że kiedy wychodzisz na ten balkon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nic nie kumam ;) Kaczor morderca jeszcze trzyma :D Zabawa była przednia a jakie foty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×