Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

:D bluerose2000-> ja dziś za Deą biegam a Ona mi ucieka😭 w dodatku umawia się z \"obcymi\" na oscypka....może jak ona tu przyszła to ściągnie coś ze sobą, bo ja wolałbym chłopców nie przyciągać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-dawaj!!!;-) Design-ach Twoja troskliwość i wierność zapiera mi dech...(a jak jakiś chłopców uda Ci się ściągnąć-uznam to za wypadek przy pracy-dont worry;-)-ale będę wdzięczna!!!;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dea najpierw prowokujesz potem uspokajasz:P a ja mam zkołatane serce, a to plus odpływ krwi do organu z powodu wiesz czego:P to może byc dawka śmiertelna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deuś -apeluje o więcej serca ,dla biednego Designa i jego organów!!! ;-) ( w końcu chodzi o to ,że by miło był i ...pożytecznie!!!;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frater
Ja jestem ponoc fajnym facetem:))buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za troskę🌻 organ mógłby już spocząć bo będę musiał powiesić chustę jak będę chciał wyjść na zewnątrz, żeby się nikt nie zahaczył, albo sobie oka nie wybił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba Deuśka-umówiłam się z Ralphem;-)-byłam bardzo zachęcająca!,więc chyba można by rzec z ...czystym...sumieniem,że ...mamy randkę!!!;-) Zaraz spadam,bo muszę się zrobić na bóstwo!;-) Pilnuj tu interesów ,bądź jednego interesu...jak wolisz!;-) Pewnie zajrzę wieczorkiem! Pozdrawiam Ciebie i nieodłacznego Designa!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluerose2000->udanego spotkania Choc ze względu na Ralpha nie powinienem nic mówić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Design....wybaczam!!!;-)Tylko ładnie proszę ,więcej już nie kręć!!!;-) (chyba ,żeby z Deą...ten...tego!;-) ) Deuśka -do skliknięcia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię kręcić nie mylić z krętactwem:) ten tego...byle nie tamtego...ja bardzo chętnie Bluerose pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz się mnie ptaszyno jaka jestem? A ja jestem jaka jestem la la la Mów mi na imie Dae Wczoraj wieczorem spacerowałam po ulicy W takiej pięknej sukni w kwiaty Mężczyzni tylko się na mnie patrzyli jak zaczarowani Jestem kobietą Czuję się kobietą, chcę być podziwiana bardzo kochana Więc ślij mi buziaki i kwiaty Pisz mi esemsy Podaruj mi niebo Podaruj mi miłość mój rycerzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek_kr
Słuchajcie mówie poważnie. Szukam osoby na wspólny urlop. Oczywiście na pełnym partnerstwie i nic wiecej. Każdy płaci za siebie. Mam 29 lat pracuje, od pół roku jestem sam i mi to wcale nie przeszkadza. Wybieram się do Grecji, Egiptu albo do Chorwacji. Kwestia do przedyskutowania. Termin początek września. Jak ktoś też nie ma z kim jechać to zapraszam. Maciek z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz z tym okręcaniem to jakoś niespecjalnie mi idzie... z kolei nakręcania samego siebie mam już dośc , bo jeszcze sobie coś urwę......przypadkiem nie masz niecnych zamiarów okręcenia sobie mnie???co???czy ja naiwny w tym momencie jestem:P tamtego...ech , no u mnie mówisz masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom z poczatku musze się trochę dać:D żebyś poczuła się pewniej...choć mniemem,że ty już jesteś dość pewna w tym swoim okręcaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jasne...wiesz ,że mam w tej materii duże doświadczenie😭 mogę rzucić ale na kanapę:P troszkę zaufania proszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porządne okręcenie wymaga czasu:P tylko nie za mocno proszę, daj mi złudną chwilkę odetchnienia...takie sztuczne poczucie wolności:D a co jeszcze chodzi Tobie po głowie moja droga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się powinno nazywac efekt JOJOw relacjach międzyludzkich:D już widze jak nie chciałaś tego pisać, czysta kokieteria w twoim wykonaniu:) no aż tak strachliwy nie jestem, z resztą odwaga i otwarcie się na drugiego to raczej wymóg..... życznia, oj hmmm.....może na dobry początek to co wczoraj na Dobranoc ale troszkę dłużej??będziesz miała ochotę...nie przejdę obojętnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. że już smycz na mnie jest szykowana??? a moe czegoś nie zauwazyłem i już w kagańcu biegam??? jestem taki okręcony:classic_cool: odmówić zawsze możesz, ważne żebyś chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem margarynę Delmę Jem margarynę DAE! Kupiłam ja w sklepie koło mego domu I smaruje chleb i posypuję solą Jestem taka szczęśliwa, bo poznałam chłopaka Jestem taka szczęśliwa, bo miał rumaka Białego! Nie czarnego! Nie był kolorowy! Był śnieżnobiały - taki duży jednogłowy Jego głowa była cała cała śnieżobiała A ja stalam na polu jak ta głupia stała I patrzyła ja się na niego zaczarowana A on wyciągał lejce i szarpał i mów Wio koniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrożności nigdy za wiele....jestem w stanie się słuchać, oczywiście tylko przyjemnych poleceń:P to dobrze ,że chcesz gdyż ja też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea😘 jeśli faktycznie wszystko co robisz jest przyjemne to ja żadnych obaw nie mam:P tymczasem wreszcie wezmę się za robotę, choc nie wiem czy będę potrafił się skupić... Do wieczora i Twoich przyjemnych poleceń:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dea świadkowo najlepsiejsza:) Nie było jeszcze randki, co bardzo mnie zasmuciło:D ale dzień jeszcze nie minął,także nie wiem co ta moja kobita jeszcze wykombinuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana się robi na bóstwo? Ło ludzie, to ja już wymiękam:) A co do momentów krytycznych, to obawiam się, że będziecie musieli mieć cały czas oczka zamknięte, więc co to za zabawa:) Jak sobie dajesz rade z urwisami dzisiaj?:) Wiesz obawiam, się że Rose nie robi się na bóstwo, tylko skorzystała z okazji i pojechała z tym fajnym facetem, co tu dzisiaj pisał na urlop do Egiptu, albo jakiejś innej Bułgarii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok -ja za siebie Ci wybaczam(tylko mam nadzieję,że następnego razu nie będzie!!!)-bo ze mną wiele razy tak nie pograsz!!! Za Deę nie mogę się wypowiadać(nieźle ją wczoraj z równowagi wyprowadziłeś!!!).ale jak oboje wiemy to świetna dziewczyna i być może Ci wybaczy!!! A na drugi raz jak będzie Cię łapka swędzieć,to sobie ją przywiąż ,żebyś klawiatury nie mógł dotknąć i nie obrażał nikogo(choćby wirtualnie!!!) Pozdrawiam!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×