Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

no raczej nie chodziło o narysowanie :classic_cool:emotki..... wolałbym się nie domyślać, bo ja często błądzę...a lubię być zaskakiwany..... okres próbny??? a płatny czy możesz mnie wyrzucić w każdym momencie, biednego studencinę?? biały pusiaku->takie rzeczy to tylko w erze. ale spokojnie, chcą mnie tu zniewolić, mogę zagrać pod publiczkę i docinać....kurde jakoś nie mam serca do takich rzeczy....choć może zaraz życie zweryfikuje moje podejście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli masz mnie na próbnej jeżdzie???? bym chociarz karoserie umył:P wnetrze odkurzył....aż tu nagle zmiana\"włascicielki\"??? wolałbym błysnąc przed nowa Panią:classic_cool: no ale jeśli faktycznie przymykasz oczy..... a co wchodzi w skład szkolenia?? języki obce??? etykiety i kultura osobista??? BHP może jeszcze wychowanie biblioteczne i w-f???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi->witam Pussy-> jak mnie dobrze wymęczy to będzie Retro, bo osiwieję z wycieńczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajny ten kurs:P chyba specjalnie obleję:D a przedmioty są na zaliczenie czy plus egzamin.... no jeden ustny będzie na pewno😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa jest:classic_cool: Dea może i mistrzem będę ale nie spocznę na laurach:) Ale jak na bok miałbym tą wiedze przekazywać, przecież Wy kontrolujecie korenspondencje tą E też, telefon raz w tygodniu do rodziny albo adwokata:P W dodatku ja biore akademik więc bede cały czas na oku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już czytałem:) ba nawet oglądałem....mówię tu o wydawnictwach encyklopedycznych itd. no ale jesli masz być moim wykładowcą no to cóż w życiu to zupełnie inazej wygląda, ale będe tez miał jakieś propozycje do tego co w danej chwili moglibyśmy przestudiować.... hmmm. czy to nie bedzie zachwianie realcji wykładowca student??? eee kto by się tym przejmował, aha masz mi wszystko pokazywać i opowiadać no i na zadawane pytania odpowiadać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już się zapisałem do Ciebie->ptaszka postawiłem:classic_cool: w odpowiednim miejscu.... aha w takim razie chciałbym wszystkie Twoje nadgodziny, i pakiet korepetycji:P inaczej nie widze Tego ,żebym zdał> Bo wiesz ja mam bardzo dużą motywację by to zdać, zaliczyć ale nie zapomnieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście radziłbym podchodzić do egzaminów, ale oblewać...w końcu jest szansa na egzamin komisyjny a tam przynajmniej trzyosobowa komisja:classic_cool: przy okazji pod inymi numerkami kryje się również jakieś ciekawe ciało hmm pedagogiczne? bo też tak jakby nagle zatęskniłem za edukacją (mimo, że siedzę nad książkami):) i czy można mieć indywidualny tok nauczania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się wręcz garnę do nauki:) Będę punktualny i zawsze przygotowany...a co do udziwnień hmm pownienem się przyzwyczaić. Jak juź trochę poznasz swojego studenta to myslę ,że nie będzie problemu...w końcu każdy ma jakąś tam swoja specyfikę. Na co równiez proszę wziąć poprawkę. będę się uczył pilnie przez całe ranki ze swej pierwszej męskiej czytanki..... aha nie zapominajmy o geografi, wiesz chciałbym poznać gdzie co lezy...jak nazywają się stolice i ważniejsze szczyty....gdzie mają źródła rzeki a gdzie topnieją lody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: teoretycznie wiem gdzie to leży...najwyżej użyje gpsu i wyślę sondę w rejon poszukiwań....podobno po drodze sa przynajmniej jeszcze 2 bieguny:P no z taką nauczycielką miałbym się nie nauczyć???? sam Ciebie wybrałem i nikt mi nie podpowiadał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale osoba prowadząca pewnie pozwala na pytania uzupełniające pozostałych członkiń komisji ( w wypadku gdyby student uznał że jeszcze nie jest w pełni usatysfakcjonowany swoją odpowiedzią?)? a praca w grupie bywa czasem bardzo pouczającym doświadczeniem-szczególnie wspólne badanie hmm nurtującego zagadnienia naukowego czy szkoła jest wyposażona odpowiednio w pomoce naukowe czy student powinien sam się zabezpieczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak chwalić nalezy tylko i wyłącznie po dobrze zdanym egzaimnie albo wykonanej pracy:) nie licze na pobłażliwość pani profesor.....ma być profesjonalnie, skrupulatnie i przyjemnie...niekoniecznie szybko:P mogę oblać byle zawsze był termin poprawkowy:) a właśnie mam coś kupić na te zajęcia, jakieś specjalne przygotowania czy to wyjdzie na spotkaniu integracyjnym???? to wy macie tam studentki?????ja myślałem że to jedno płciowa szkoła,w sensie z internatem dla chłopców......a gdzie kampus dziewczyn?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja podziękuję jednak za pracę w grupach ...i muszę przyznać, że uspokoiła mnie dziwnie ta wiadomośc, że \"Nauka o rodzinie\" obędzie się bez praktyki cóż proszę mnie wpisać na listę kandydatów do tej szkólki (tylko proszę zdradź jeszcze które egzaminatorki się ukrywają pod innymi cyferkami..czy tylko Ty tam rządzisz;))? ponownie(ciężko wyjść z tej kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę coś wreszcie zjeść:classic_cool: pozdrawiam i jeszcze tu wróce jesli ktoś miałby się stęsknić:P no ale kogo mógłbym podejrzewać o coś takiego to nie wiem.... siemka Pussy Dea😘 a właśnie zbyt namiętny tez musi wejść w zakres nauczania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BURP!!!:classic_cool: wróciłem😭 z ciągle zdziwioną gumową kobietą nie miałem jeszcze doczynienia... one chyba kiepsko wytrzymują stres...wręcz wybuchają złością a wtedy syczą sssssSSSSSSSSSSS i tracą bezpowrotnie swój urok.... Moja Pani profesor nie może \"pękać\":D ooo widzę ,że ktoś tęsknił nawet jeśli ewentualnie to i tak sporo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pani prof. ja jednak będę co najwyżej wolnym słuchaczem bo jakiś czas temu rzuciłem jeden kierunek więc teraz potrzebuję torchę czasu na relaks przed pakowaniem się w kolejne studia;), ale chętnie wykorzystam pani kontakty w środowisku naukowym i umówię się na prywatne lekcje z tej teorii rodziny design Twój cytat "Moja Pani profesor nie może "pękać":D:D powinen być mottem szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibosz
Nie smutaj sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibosz
Czesc. Od kilku dni jest naprawde zle:( A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibosz
Nie jest u Ciebie tak zle, skoro masz usmiech w stopie:P Czemu zle? To samo co wtedy, te same problemy itp Tylko jakos mi ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibosz
pa, brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyśliłem się😭 Zostałem porzucony dla uciech doczesnych:D Przynajmniej udał się wieczór?? taniec na stole czy coś w tym rodzaju.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×