Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Oj Rózia, coś my się nie możemy dziś spotkać:) A miało być tak pięknie, świece, czekoladki, rózie:) i białe wino,ale...co się odwlecze, to nie uciecze:) Charakter, mam nadzieje, że się mylę, co do Ciebie, ale to Ty masz teraz coś do udowodnienia, a jeśli rzeczywiście się mylę, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, nie no już tym razem na spokojnie, tym bardziej, że chłodno się zrobiło i trudno byłoby tę bieliznę ściągać :P ale śpiewać pewnie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to Ty droga Deo mówiłaś ,że obecnie dobrowolnie pasujesz!? ;-) (przecież Ty się kobieto od różnych amantów opędzić nie możesz-nie pozostaje Ci nic innego jak tylko skusić się na...jednego!!!;-) Dea -przede wszystkim to cholernie fajny i udany facet jest!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea -jeszcze pośpiewasz z niejednym Leo -ja Ci to gwarantuje!!!;-) Kurczę,znowu ten gruchot mi się zawiesza-ech...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zrobiło by się ciekawie...(już się boję !!!);-) Deuśka-a teraz z innej beczki-myślisz ,że Ralphik jeszcze za mną tęskni:-)!???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deuś kokietką to ja tylko...bywam...czasem;-) A co do Ralpha -to nawet nie uciekam,bo On i tak nie goni:-( (czy to nie tak jakoś było-że nie chodzi o to ,żeby złapać króliczka,tylko żeby go gonić;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ a propos zabierania wolności: mój facet wciąż mi powtarza \"Bądź grzeczną dziewczynką, słuchaj się mnie\" :D Na co ja mu odp: Nie ma takiej możliwości misiaczku\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem spanikowana na max :( i staram się to uczucie zagłuszyć jak tylko mogę...piciem, jedzeniem, głośną muzyką i gadaniem głupot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×