Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Gość pal gume
Do kogo masz motyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie do dei
:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jakiś zdrowy testosteron na topicu:P z koleii panie się zawinęły.... miłego wieczoru kulturalnego badź rozrywkowego... Bluerose2000-> widze ,że też korzystacie z internetu:D to dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co moje, to i Twoje??? hmmm...Nie powinno się pisać takich rzeczy takim zimnym materialistom jak ja:D To czym się jeszcze dzielimy?:) Rozumiem, że motyle już mam...poproszę jeszcze karmę dla nich jakąś i dobrą łapkę na muchy, jakby te motyle zbyt szybko się rozmnożyły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-jaki zimny materialista!!!???;-) Romantyk pełną gębą!;-) A ten talent do rymowanek częstochowskich to ...po babci???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyk pełną gębą?;) No może półgebkiem, takie połączenia Wertera z Księciem Lulejką, co szalał za Rózią:) Pamiętasz ten hicior???:) Talent do rymów częstochowskich, zdobyłem podczas pieszych pielgrzymek do Częstochowy. Moje rymy, to czyste wyrachowanie:) Dzięki nim udało mi się miedzy innymi skłonić rodzicieli do adoptowania psa kilkanaście lat temu:) Taki cfaniaczek ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-dzięki za maila(z pozytywną odpowiedzią!!!)Od razu mi lepiej i uśmiecham się do Ciebie zza szybki monitora-żałuj ,że tego nie widzisz!;-) Kończę już ,bo usiłuję zrobić się na bóstwo,przed...(proszę nie pytaj jak mi idzie!;-) ) Ewentualnie Charakter mógłby Ci służyć opinią w moim beznadziejnym przypadku-Blondynka nie może się zrobić na bóstwo,nie może wyglądać dobrze...dlaczego???-otóż dlatego ,że jest blondynką!!!;-)Jakie to cholernie smutne ...,ale wierz mi ,że się staram!;-) Pilota przy sobie mam -to tak w razie czego!!!;-)(czegoś;-) ) Pozdrawiam narzeczony i do skliknięcia!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekasz już??? Czyli jednak masz mnie za śmiecia:):):) A tak poważnie, to szampańskiego wieczoru i miłej zabawy:) Nie wierz w te pierdoły o blondynkach, tylko rób się na bóstwo,ale nie przesadzaj, bo Cię jaki anioł porwie i co wtedy???:D Ja również się uśmiecham do Ciebie, ale...ciesz sie że tego nie widzisz:). Dobrze, że nie wyrzuciłaś pilota, bo mimo tej całej radości, to trochę się martwię o narzeczona:D POZDRAWIAM i do zoba-usły-przeczytania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brzydki charakter...
ale ty jestes zalosny:O od razu widac,ze chcesz na złość dei zrobić.a na tym topiku ludzi nic nie obchodzi,ze ci się jakas amantka podoba:D zalosne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brzydki charakter...
no to po co to wypisujesz?:D tak Cię czsem czytam,ty serio jesteś zalosny. i masz nierowno pod sufitem.najpierw "jak ja kocham deę.jest piękna"ble ble ble.teraz "jak ja kocham amantkę"ble ble ble.może zainteresuj się kimś w realu?:D i najbardziej wkurza mnie te twoje opinie.wiesz,że komuś możesz krzywdę zrobić.piszesz.że dea kocha designa.to jest zalosne.nawet jak tam coś kręcą ze soba,to tylko ich sprawa. a Ty:O dlatego nie lubie kafe,bo tu takie swiry jak ty siedza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brzydki charakter...
wiesz nie wiem ile masz lat,ale ja już trochę przeżyłam.rozpieszczony dzieciak z Ciebie.gdybyś był moim synem,niewazne czy masz 20 czy 15 dałabym Ci lańsko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brzydki charakter...
no to po co tu siedzisz??psujesz ludziom humor.idź szukaj amantki i męcz ją. rozwalasz topik ludziom:O siooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brzydki charakter...
ja wiem czemu tu siedzisz.apeluje,żeby ignorowali Cię. a może nie znam sytuacji,ale dziewczynę powinieneś przeprosić.wiesz sam jak powinieneś postąpić dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten zaś smęcił
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
litości :P ja dzis własnie leniuchuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
o nie nie zadnych paczek ;) jak juz to do rąk własnych :classic_cool: trzeba było nie wspominac że u Ciebie takie urozmaicenia :D ale mi sie nalezy odpoczynek! ;) po wczorajszym odchamianiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
impreza koncertowa, trzeba było słuchać słuchac....;) ja tam lubie sie dzielić :D dobrym słowem też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
tak tak bo czyny czasami wazniejsze od słowa:D to od jutra ostro sie biorę za zaprawianie..... ,,,,słoików:classic_cool: koncert poswiecony Grzegorzowi Ciechowskiemu, troche mi pupa zmarzła;) ale warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
do miłego wietrzenia;) ja wieczorem chyba będę troszkę zajęta...:classic_cool: trzeba pocwiczyć co by przed młodzieżą sie nie skompromitować:D :D 🖐️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea i jeszcze niech mnie przeprosi z 10razy co:)? jeżeli to załatwisz to będę bardzo dźwięczny:P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotleniony:) teraz kawa i no właśnie...już nie musze na Ciebie czekac 😘 Dobranoc miłość....dziwnie tak się żegnać bo dopiero co jednej takiej Pani Dobrywieczór mam zamiar powiedzieć...... Dobrywieczór Dea........... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko zostawiam specjalnie dla Was jednego herubinka z łukiem w ręku na topiku ....trochę bezwstydny-lata z gołą dupą, ale strzela niezawodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bezwstydny to trafiłeś w 100% byle by nie puszczał ta swoją dupką fiołkowych \"wiatrów\"..... Dzięki miłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa i bedzie brueback mołtajn...... dea ten herubinek jest poprawny politycznie, nie strzela do murzynów,geii , zydów ani matek karmiących:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×