Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UWIELBIAM....

kobieciarz---czy warto z nim byc??

Polecane posty

wlacha, kobieciarz, nie kobieciarz znudzi sie wami i was rzuci i tez bedziecie cierpiec :D jesli chodzi o temat czy warto - warto, macie szanse ze jednak jestescie ta jedyna, moze mu sie znudzilo juz to bzykanie blondyn w kiblach dyskotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe k
to akurat by sie zadnemu nie znudzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide_e
kobieta ma taką naturę, że czuje ciągłą potrzebę adoracji ... oczywiście ze strony mężczyzn... ... i czy się zakochamy w kobieciarzu, czy w zwykłym facecie, to i tak po pewnym czasie cierpimy na brak sygnałów z jego strony, że JESTEŚMY ŚWIETNE...!!! Ja osobiście obok męża (w wielkiej niewiedzy innych) zawsze mam facetA na tzw. boku, który doprowadza mnie do dreszczy samym wzrokiem.... uwielbiam to i chociaż postrzegana jestem jako kobieta z charyzmą, płacę za to słoną cenę w postaci łez. Nie chcę tracić, tego co mam, a tęsknię za tym co jes "nieosiągalne..." Warto mieć faceta, który cię rozpieszca, nawet tylko przez chwilę..., bo cóż warte jest życie bez wyrzutów sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hierronimo
papaya, a teraz z ciebie wychodzi cynizm. Jakby nie było w Polsce ponad 50% facetów nie zdradza w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hierronimo
w cuda wierzysz ? czy w statystykę ? naiwne dziecko we mgle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaya
a Ty skąd bierzesz swoje statystyki? Bo z tych, które ja znam, wynika, że 75% kobiet będzie zdradzonych. Ale pewnie to kobieciarze nieszczęśni je zawyżają ;) Nie twierdzę, że faceci są wszystkiemu winni. Ludzie bez skrupułów robią sobie świństwa. Nie umiem ufać nikomu, nawet sobie. Sama siebie też często rozczarowuję. Zresztą, co ja będę gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×