Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moonia

skurcz w 16 tyg. ciązy

Polecane posty

Witam!!! Wczoraj miałam strasznie bolący skurcz. Niepokoi mnie to ponieważ wydaje mi się ze to trochę za wcześnie. Ból był naprawdę bardzo silny. Mam trochę kłopoty z ciążą (muszę się oszczędzać). Wczoraj byłam na kontroli u lekarza i powiedział że jest ok. a kilka godzin po wizycie miałam ten skurcz. Co Wy o tym myslicie? Jest to oja pierwsza ciąża i trochę mnie to niepokoi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniu - ja też miewam skórcze, może nie tak silne, ale miewam, też jestem w 16 tygodniu ciąży. Lekarz każdorazowo sprawdza moją szyjkę i mówi, ze jest domknięta i długa. odpowiednia na ten okres ciązy. Pozwolił mi brać nospę jak skórcze będą upierdliwe i bolesne, ale też nalezy zwracac uwagę w jakiej sytuacji się pojawiają i jak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniu-Zabajona ma rację z tą nospą.Ale jak bóle będą cześtsze to idź do lekarza bo może powinnaś dostac Fenoterol.Ja brałam Fenoterol bo miałam częste skurcze.A dziś mam córcię 6-io miesięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo dziewczynki. Nospę biore juz od tygodnia 3 razy dziennie bo tydzien temu mialm bóle pobrzucha, ciągnęło mnie tam. To minęlo ale dalej jestem na nospie. Ten skurcz byl pierwszy raz wiec musze przyznac ze sie niezle przestraszylam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×