Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasmuconaa

CZY MOGLAM PORONIC W TYDZIEN PO ZAPLODNIENIU???

Polecane posty

Gość zasmuconaa

JEZELI DOSZLO DO ZAPLODNIENIA, TO JAKIS TYDZIEN TEMU, A WCZORAJ DOSTALAM OKROPNEGO KRWAWIENIA. sTRACILAM TYLE KRWI, ZE NIE TRACE TYLE CHYBA PRZEZ 2LATA MAJAC OKRES.. LAŁO SIE ZE MNIE. bOLU JAKIEGOS NIE ODCZUWALAM, TYLKO GLOWA MNIE BOLALA I SZUMIALO MI W NIEJ. ZAZNACZE, CHODZ NIE WIEM, CZY MA TO COS DO ZNACZENIA, ALE WCZORAJ I PRZEDWCZORAJ BRALAM BARDZO GORACA KAPIEL. IDE O 17. DO LEKARZA. aLE POWIEDZCIE MI, CO O TYM SADZICIE. BOJE SIE,ZE TO FAKTYCZNIE TO CO PODEJRZEWA. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaxxx
tez tak mialam jak sie dowiesz co to, to napisz bede czekac. Dokładnie pełno krwi jakby coś się rozwiązało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kineskop
Szczerze mówiąc nie wiem, idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaa
KTOS COS WIE NA TEN TEMAT..?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaa
halllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaa
a czy te torbiele, to cos strasznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moze
ostatnio miałam taką sytuację okres mi sie spóżniał ale jeszcze czekałam, no i po 2 dniach wypadło ze mnie ''cos'' takiego białego w środku jakby z krwia i wtedy dostałam @, ale dużo skrzepów.Co to mogło byC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorace kapiele mają dzialanie
skurczowe i mogą spowodowac poronienie dlatego w ciazy nie wolno ich brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaa
ja jestem akurat przed okresem, ale ze mnie krew leciala siurkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshksduhgkx
ja 2 dni po tym jak mialam dostac okres maialam strasznie silne krwawienie i taki wielki skrzep o owalnym ksztalcie i w środku........:o:o:o;( Brałam bardzo silne antybiotyki od dermatologa, nie wiedzialam ze bylam w ciaży:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierunek ....
przepraszam, ze pytam tzn.po tych antybiotykch poroniłas ??? Jestes pewna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Planujesz ciążę? Jeśli tak, to nie wolno Ci brać gorących kąpieli. Wybierz się do lekarza, ten krwotok to nie jest dobry objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jakiej wielkosci jest zarodek w tydzien po zapłodnieniu,a nawet dwa lub trzy? ),000iles tam milimetra,wielkosc mierzy sie w mikronach,a Wy piszecie o skrzepach widocznych gołym okiem,ze to niby zarodki???Ze to widoczne poronione ciąże?? Boze,zastanówcie sie zanim jeszcze kiedys napiszecie podobne brednie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic niewazazne
Petra to nie zadne brednie, nikt nie mówi ze to był zarodek, ale duza ilość skrzepów podczas @ może świadczyć o poronieniu, bo organizm sie oczyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalas okres pewnie
nie bylas w ciazy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Ale macica przygotowuje się na ciążę co miesiąć, wyściółka jest gruba i gotowa przyjąć zarodek - więc i tak i tak się oczyscza. Myślę, że tu mogła mieć znaczenie ta gorąca kąpiel. A z torbieli to raczej płyn, a nie krew, no i pęknięcie torbieli bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie poronienie
??? zwykly okres,dziewczyna nie zaszła w ciąże,tydzien po zapłodnieniu? bzdura! skad wiedziala ze tydzien wczesniaj zaszła? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Nie wiedziała, zastanawia się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierunek ....
nigdy nic na 100% nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierunek ....
najlepiej idz do lekarza, on zna się na tym i rozwieje wszytkie Twoje wątpliwości, my możemy tylko powiedzieć co myślimy,ale są to tylko domniewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaa
po pierwsze, to nie byla miesiaczka, bo to nie taka krew, a poza tym, byl krwotok i na tym sie skonczylo, rzadnych plamien nic. po drugie stad wiem, ze bylo to tydzien. temu, bo tydzien temu kochalam sie z mezem, a nie widzielismy sie ok. 3tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie musialas zajsc w tedy
w ciaze jesli zaplodnienie bylo tydzien temu to skad wiesz ze jestes w ciazy , przeciez zaden test nie wykaze ci tygodniowej ciazy, dopiero po 2 tygodniach mozesz sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaa
moze zdarzylo sie tak, ze zaszlam w poprzednim cyklu, ja tego nie wiem, a moze podejrzewam,ze bylo to teraz, poniewaz mialam dni plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a następna sprawa to
Nie każde krwawienie jest krwotokiem. Krwawienia między miesiączkami wskazują na jakieś schorzenia, np. mięśniaki, polipy, cysty. Polecam wizyte u gina połączoną z dobrym USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie musialas zajsc w tedy
a skąd wiesz że wogule byłas w ciązy ?? jeśli nie wiesz czy teraz czy w poprzednim cyklu czy ty wogule robilas test,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaa
a moze wcale nie bylam w ciazy, tego nie wiem. Ale moja kuzynka miala poroninie samoistne i tez nie wiedziala,z ejest w ciazy. podobno wiele mlodych kobiet, czesto nie wie,ze poronila, poniewaz sa to poczatki ciazy a krew, traktuja jako okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierunek ....
Zasmucona rozwiejesz swoje wątpliwości idąc do lekarza, a tak nawiasem mówiąc to bardzo gorące kąpiele wywołują krwotoki /@/, to jest domowy sposób na wywołanie @, słyszałam to od gin, jak miałam problemy z @ jako dziewczynka kilka ładnych lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaa
pewnie. pojde do lekarza i dowiem sie wszytskiego. Jednak, zawsze mozna sie poradcic na forum, dlatego pytalam. Po to ono tutaj jest.. dla takich jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×