Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zraniona87

FACECI TO ŚWINIE!

Polecane posty

Gość piatek
Faceci to swinie dobrze zamaskowani przed dawaniem jak to okresliles/las Anonimek.Dopiero po fakcie konczy sie bal przebierancow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek
Oh zamknij sie .Sam/a nie wiesz o czym mowisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie żałuj błony dziewiczej, ale swojej naiwności (którą zauważasz po czasie). Przeanalizuj, dlaczego się nie zorientowałaś, że on jest taki pusty i prymitywny, a na przyszłość się tak szybko nie zakochuj - słowa to nie wszystko, a miłe słówka każdy (sprytny) facet potrafi mówić. Będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek
Ta wypowiedz do mnie czy do kogos innego? Bo jesli chodzi o mnie to ja mam to za soba i jak tylko wyszlo to na jaw , ze on tak robi to odeszlam i tyle. Nie zale sie nad soba , chcialam tylko podac przyklad , ze faceci sa swiniami ale nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eo
Naprawde przykro mi ze cię to spotkało. Sam bym takich dupkow wykastrował. Niestety w tym wieku, wiele facetów wykorzystuje was, obiecujac ze przybliza ci nieba w mniej lub bardziej wyrafinowany sposob. Potem sie czlowiek dziwi czemu jakis facet wypisuje ze w wieku 20 lat przelecial 20 kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie
kobiety to lochy i maciory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona87
a myslalam, ze chociaz on okaze sie NORMALNY, no ale nie.! Dwie twarze każdy ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×