Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boombastic

wrażenia z sexu z 41-latką

Polecane posty

Gość boombastic

Cześć, Chce sie podzielić moimi wrażeniami. Mam 34 lata, od 5 lat jestem żonaty ze kobietą młodsza o kilka lat. Dwa miesiące temu poznałem fantastyczną dziewczynę (a raczej dojrzałą kobiete) w wieku 41 lat. Jest od niedawna rozwiedziona. Ma 2 dzieci. Poznałem ją przypadkowo - znajoma znajomych. Tak sie stało, że po tygodniu znajomości wylądowaliśmy w łóżku. Od tamtej pory widzelismy sie kilka razy i zawsze kończyło sie tak samo czyli dziskim sexem. Sex z tą kobietą to cos niesamowitego. Po pierwsze ma fantastyczne ciało jak na ten wiek. Oczywiście nie jest to ciało 18-latki ale nie jedna 25-latka chciałaby tak wyglądać. Po drugie wie czego chce a ogromne doświadczenie powoduje, że wie jak to osiągnąć. Jest szczera, otwarta jeśli chodzi o sex, mówi czego chce i reaguje na moje potrzeby. Istny wuklan namiętności. To jest cos niesamowitego. Jest jednocześnie damą w salonie, kucharką w kuchni i dziwką w łóżku. Do tej pory nie zdradzałem zony ale tej kobiecie nie potrafiłem sie oprzeć. Mam wyrzuty sumienia ale z drugiej strony cały czas mysle o mojej kochance. Uffff, musiałem sie wygadać ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajaponka jkak zwykle - przypięła etykietkę i tyle. Ech .... może Ci dać kobieto kamień, żebyś mogła rzucić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałem podobnie
zaczałem znajomośc gdy miała 36 lat (ja 3 lata młodszy)i trwało to przez 7 lat i mówię Wam, czym starszatym lepsza w łóżku WULKAN!!! To były niezapomniane upojne noce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japonka ma racje
a tak przy okazji nigdy nie spalem z zadna japonka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam powiedziec ze jest super, ze on zdradza żonę??? to cholerny qrna błąd! robi źle i jeszcze sie chwali jak to stare pudło pyka. (w ramach wyjaśnienia - stare dla niego, bo on ma chyba 35 lat i młodszą żonę, którą oszukuje i wbija jej nóż w plecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia ma znajomą taką rubaszną babke po 60 tce. miała juz 4 meżów wiec pewnie doświadczenie ogromne. A ciało jak niejedna 40tka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem taka
o żesz w mordę..ty nekrofilu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japonka ma racje
no to jak z nami bedzie Japonka ? :):):) pociaga mnie twoj profesjonalizm i bezkopromisowosc ,kobiety z zasadami sa najlepsze bo mozna je zdemoralizowac a to juz jest wyzwanie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a japonka to
jeszcze gorsza szmata:o I TYLKO DLATEGO tak sie rzuca:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a japonka to
niepuknieta szmata, tym pukniętym nie przeszkadza pukanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne jestescie
jacys wsyscy popie.. i ten nekrofil i inni erotomani :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miziaaa
sam jestes obrzydliwy, jestem dziwczyna, a Japonki baaaaaaaaardzo mi sie podobaja! :P idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a japonka to
popier...lona najbardziej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic
zeby nie miec zniekształconych krogulców?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluś
do hmmmmmmmmmmmmmmmmm : zgadzam sie z tobą. Stopy to mój fetysz, uwioelbialm je pieścić ale większość dziewczyn ma tak zaniedbane stopy, że brzydzę sie do nich dotknąć ustami .... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa boli
DAJCIE SPOKÓJ LUDZIE. Facet nie chciał chwalić się tym, że zdradził żone, nie to jest sensem topiku. Druga sprawa... Japonko --> Ile lat ma Twoja matka? Też nazwiesz ją starym pudłem? Słoma z butów kobieto Ci wychodzi. Jakie masz prawo do oceniania i ubliżania innym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glus
a teraz spojrz na swoje czarne huby stopowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos pisze ze zdradza żonę to niech sie liczy z tym ze każdy go chwalic nie bedzie. PS> odnośnie mojej matki - jest starsza niz kochanica szanownego pana żonatego. ale pudłem jej nie nazwę ponieważ jest dobrą matką, wierną żoną i doczepić sie nie mogę (i nie tylko ja) to samo mogę powiedzieć tez o innych kobietach kóre mają lat i 45 i 55 i 65 i 75, ze nie są starymi pudłami bo określenie \"stare pudło\" pasuje do kobiety która puszcza sie z żonatym, młodszym facetem. Który ma dziecko. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa boli
Plujesz jadem kobieto. Jego sprawa. On nie oczekiwał, że ktoś go będzie chwalił. Ja też nie pochwalam zdrady, ale wyzwiska możesz zachować dla siebie. Zachowujesz się jak zdradzona żona, albo jak ktoś kto cholernie się tego boi. Lepiej się czujesz kiedy komuś ubliżasz? Nie moge pojąć skąd w was tyle złościi nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa boli
Nawet się nie staram. Ja też nienawidze takich jak ty, ale nie obrażam nikogo. Żyj i daj życ innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowa boli
niech cie o to glowa nie boli bo to nie na twoja glowe :) gdyby twoj mozg wlozyc do czaszki kury to powstalaby grzechotka :) Japonka myslalem ze jestes prawdziwa Japonka co za czasy na nikim juz nie mozna polegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japonko - nie masz zielonego pojecia jakie grzeszki na sumieniu ma Twoja mama lub inne kobiety, które znasz i które szanujesz. A Ty - wydajesz opinię, przypinasz etykietkę... Po co ? Skąd w Tobie taka zajadłość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa boli
Prosze, prosze. Przestańcie się wyżywać na innych. Po czym rozpoznałeś wielkość mojego mózgu? Tyle tylko potraficie? Obrazić, zgnoić, upokorzyć. A jak się nie da, to wyzwać od mało inteligentnych istot... Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×