Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czegoś Mi Brak

W tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało na raz!

Polecane posty

Gość Czegoś Mi Brak

No właśnie. Ale jak tego dokonać? Dlaczego miłość czy choćby zainteresowanie z jednej strony nie może starczyć dla dwojga i udzielić się po jakimś czasie tylko wręcz odwrotnie-powoduje nieraz zniechęcenie a nawet więcej. Rety jak to jest, że są ludzie którzy spotykają się i coś iskrzy. Ja ostatnio dużo się nad tym zastanawiam bo niestety moje koleżanki się wykruszają,wychodzą za mąż, zakładają rodziny a JA? Ja ciągle trafiam nieodpowiednio...Najpierw miałam poczucie, że jestem gruba,brzydka do niczego i nie mogę liczyć że jakiś facet się mną zainteresuje-jednak tak właściwie to nie mogę narzekać na brak mężczyzn w swoim życiu sęk w Tym, że coś jest nie tak...Ci, którzy chcieliby coś stworzyć nie wywołują u mnie absolutnie żadnych emocji-nawet zdarzyło mi sie spotykać kilka miesięcy z takim jednym(usłyszałam nawet magiczne "Kocham Cię")ale co mi z tego jak ja myślałam o kim innym. No właśnie kto inny...Ja angazuję się w znajomości typu:facet w separacji z dzieckim, który postanowił zejść sie z żoną, jeden dziwny typ który mnie olewa totalnie, albo taki Don Juan co to nie przepuści żadnej. Potem jedyne co mi zostaje to smutek a nawet czasem łzy.... CZY WAM TEZ SIE TAK ZDARZA,CZY MOZE JESTEM SAMA .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam też się tak zdarza
a mnie na pewno same popaptrance do mnie lgną a normalni jakos nie ale co ma być to będzie nie przejmuję się tym i Tobie też radzę nie wiem ile masz lat ale nie podejrzewam żebyś była w podeszłym wieku :) wiec wszystko przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyny
wy sie nigdy nie nauczycie, ze jak facet zonaty to nie ma po co pakowac sie w taki zwiazek, bo z gory skazane jest to na niepowodzenie. Tylko cierpienie, wasze albo zony i niewinnych dzieci. Separacja to nie wolny stan :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czegos Mi Brak
No nie komentuj bo to nie tak do konca bylo....wiesz wiele rzeczy sie wie ale nie stosuje do tego. Zycie...zamotane jest a mnie sie wyjatkowo mota :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa tacy ktorzy stosuja
i dobrze na tym wychodza. Zycze wiecej rozwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×