Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka inna

masz problem - zadaj pytanie

Polecane posty

Gość Jesteś ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie.......
mam pytanie do wrozki- na jakiej zasadzie wrozysz, po nicku?? No bo wkoncu nikt tu daty Tobie nie podal zadne.. Przepraszam za pytanie, ale to tylko ciekawosc... Ja wierze w takie rzeczy, ale zastanawia mnie jak ty to robisz? Nie majac danych, a jak ktos by zmienial pare nicka? Mam nadzieje ze w zaden sposob Cie nie urazilam, bo nie mialam takiego zamiaru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bazuję na horoskopach więc daty nie są potrzebne, nie patrzę na nick, tylko koncentruję się na osobie. czy np. w tarocie potrzebne są daty? ale czas zakończyć, bo po co mam wzbudzać niezdrowe emocje. żegnajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncentrujesz sie na osobie ktora jest po drugiej stronie kabla? :D swietnie, jaki ten swiat jest ciekawy :D a tak serio to nara :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że ludzie zakochują się w osobach, które są po drugiej stronie kabla? bez feromonów, bez bodźców dotykowych czy wzrokowych? po co obecność innej osoby? może być bliżej niż w myslach i sercu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale milosc a wrozbiarstwo to z lekka co innego :D dziwie sie ze polecieli na Twoje sciemy. zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
czy spotkam miłość swojego życia i kiedy to nastąpi z grubsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko, proszę Cię jakbyś mogła mi jeszcze odpowiedzieć na ostatnie pytanie byłabym Ci bardzo wdzięczna, a osoby które w to nie wierzą niech się tu nie wypowiadają lub niech znajdą sobie inny temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polny maku, teraz nie da rady, uzyskałam odp. nie na Twoje pytanie, a obrazujące sytuację na topiku, a dosłownie, że wiedza, którą przekazuję, nie jest moją wiedzą i niepotrzebnie zwracam uwagę tych, którzy nie są na nią gotowi. innymi słowy, wyrocznia odmawia dalszych odpowiedzi. przykro mi. może innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca
Kiedy się zakocham?I będę w związku?Czy znam tą osobą ?czy będzie to ktoś nowy?Proszę wróżko o wróżbę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca
Jeśli byłabyś tak miła i mi powróżyła to byłabym bardzo wdzięczna bo to dla mnie ważne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca
Wróżko------------>wróć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca
Anonimek----->Z tego co piszesz to wszystko dla Ciebie jest grzechem:(zbyt długie przesiadywanie na kafe i czytanie niektórych wypowiedzi też może być grzechem;);):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosze o wróżbę wróżko:):)Będę bardzo wdzięczna.Chciałabym wiedzieć Kiedy się zakocham?I będę w związku?Czy znam tą osobą ?czy będzie to ktoś nowy?Jest to dla mnie bardzo ważne):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_1988
czy orgazm łechtaczkowy jest lepszy od orgazmu pochwowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosząca, masz już kogoś na myśli ale boisz się wykonać jakikolwiek krok. poczekaj jednak na miłość, którą wkrótce spotkasz. działanie z Twojej strony w kierunku, który mogłabyś rozważać pochłonełoby zbyt wiele energii i wyrzeczeń, nie warto się wypalać podczas gdy dużo lepsza dla Ciebie sytuacja już wkrótce się pojawi. z tą osobą spotkasz się w bardzo dużej grupie osób zorganizowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiodorka
a co ja mam zrobić ze swoją sytuacją? nie musze chyba je opisywać. skoro jestes wróżką to wiesz sama o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla Ciebie🌼bo słuszałam, że za wróżby się nie dziękuję, bo się mogą nie spełnić;);)Czyli nie znam tej osoby?To będzie ktoś nowy?;)bo tak się zastanawiam nad osobą, którą znam:)A karty mówią, czy to będzie mój decelowy partner?;);)Jestem numerologiczną 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiodorka, rozwiązaniem Twoich problemów jest prostota rozmowy, zachowań i emocji. unikaj formalności i głębokich emocji, a sytuacja się wyklaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
wrozko prosze chcialabym wiedziec czy w koncu znalazlam swoja milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×