Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evie

sukienki VILA

Polecane posty

Gdzies w okolicy Madiosna widziałam Vila sklep, chyba też tam zajrzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa ze mnie- Madison w Gdańsku oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bienia
hej hej, czy mógłby mi ktoś napisać nazwe sklpeu w Krakowie gdzie moge znalezc te sukienki?Czytalam ze przy poselskiej ale nie moge go znalezc....pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bienia---> teraz mają 2 jeden jeszcze na grodzkiej prawie na rogu poselskiej a drugi na poselskiej tam gdzie wcześniej. fashion store czy jakoś tak sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmach
Babki gdzie jest VILA w Trojmiescie?w Madisionie juz dawno zlikwidowali sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziasek1502
Witam! A może wiecie gdzie kupic w Łodzi sukieneczki Vila. Nie chcę ryzykowac sprzedażą wysyłkową, bo jestem niewymiarowa (34 to czasem zbyt duzy rozmiar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catherine Peta Mops
Dziewczynki czy ten sklep przy placu wilsona nadal istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten sklep jeszcze jest tam
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treasure123
sklepik nadal istnieje :-) jestem jego wlascicielka . wszystkie dziewczynki serdecznie zapraszam. dostawy mamy w kazdy czwartek, czasem sie moze przytrafic w poniedzialek. faktycznie czasami jest problem z rozmiarami ale niestety nie mamy na to wplywu :-( w najblizszy czwartek bedzie nowa vila, stefanel byc moze maexx. nie jestem w stanie przewidziec co dokladnie przywiaze gdyz to zalezy od tego co ciekawego znajde u dostawcy. pragne podkreslic iz nie kupujemy jak inne sklepy z koncowkami kolekcji calych workow i pakietow odziezy. my razem z moja wspolniczka wybieramy kazda sztuke osobiscie!! bierzemy rzeczy pojedyncze raczej nie powtarzajace sie. wiec jest niewielkie prawdopodobienstwo iz spotkamy 2taka sama rzecz. serdecznie zapraszam!!!! pozdrowienia agnieszka rolak podaje adres sklepu plac wilsona 5 "poziom piąty" koncowki kolekcji. wejscie od slowackeigo przy urzedzie gminy zoliboz, sklepie merkury y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAmelia
witam, rowniez poszukuje sklepu Vila, niestety jeszcze niedawno był w gdańsku w madisonie, lecz juz go tam nie ma. czy wie ktoś, gdzie go przenieśli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poni
na necie chyba najtaniej;] kupilam za 56zł a na metce 70 euro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drawnig.pin
Jeśli ktoś szuka sklepu Vila we Wrocławiu ok. 25 km dalej w mieścince Trzebnica jest Outlet, gdzie bardzo dużo ubrań z tej firmy mozna spotkać. Ostatnio kupiłam sobie cudowny wiązany sweterek, do kolan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
odnosnie sukienek osobiscie polecam www.cloree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicam
wie ktos moze gdzie znajduje sie ten sklep w okolicy śląska? Katowice,Gliwice...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mchalinka
w Poznaniu duży wybór VILA jest na Tatrzańskiej - w tym mini centrum gdzie jest Piotr i Paweł ;-) nabyłam wczoraj 3 sukienki - sa cudne i ...przecenione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggggggggga
a gdzieś na lubelszczyźnie????;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabun
Sukienki i inną odzież we Wrocławiu widziałam w sklepie Finezja przy ul. Kilinskiego 25, sklep ma różną markową odzież ale Vila jest na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria6
jeżeli chodzi o Wrocław to vila na pewno jest na ul.Średzkiej w Leśnicy przy głównej drodze na Środę śl. , bardzo ładny butik i świetne ciuchy , są też inne firmy , często tam kupuję bo są to bieżące kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulac
witajcie, w Krakowie przy ulicy Długiej pojawi się za tydzień sklep z NOWĄ odzieżą duńską ( przeważająca VILA ) i ciuszki znane Wam jako \"japan style\". Oczywiście, super ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaMadzia
witam :) szukam własnie jakiejs ladnej kiecki na wesele :) mogę wydać do 350 zl nigdy nie bylam w Vili i nie orientuje sie w cenach, no i te rozmiary!!! czyli jak nosze 42 to bedzie kiepsko cos znalezc?? pozdrawiam Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabun
witam madziu 42 rozmiar jest z Vili jest tez z Definitions Oasis i tanio jeszcze na buty zostanie sklep we wroclawiu ul.kilinskiego 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaMadzia
Agabun :) Dziękuję Ci bardzo :) Cieszę sie z tak szybkiej odpowiedzi. Do Wrocławia mi troszkę daleko, bo mieszkam w Krakowie ale podejrzewam ze w takim razie w Kraku tez będą takie rozmiary :) To jest straszne bo przeszlam kilka sklepów i rozmiary sa najwyzej do L, a nie każdy ma figurę modelki :) Jeszce godzinka w pracy i wyruszam na poszukiwania... Trzymajcie kciuki :) buziaki :* Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaMadzia
Witam :) Byłam dzisiaj w Vili na Poselskiej w Krakowie, nic nie kupiłam :( Znalazlam tylko jedna sukienke 42 która była mniejsza niz niejedna 8!!! Zaczęłam mierzyć 40 i nie było problemu z wcisnieciem sie tylko wszystkie byly odcinane pod biustem.Wyglądałam jakbym była w 7 mcu ciązy!!! Oczywiście sukienki są śliczne ale nie na mnie :( Skończylam oczywiscie w G Krakowskiej i powiem Wam ze tragedia.Byłam tak zdesperowana, że byłam w stanie wydać pieniadze przeznaczone jeszcze na buty i fryzjera!!! Weszłam do najdroższych sklepów i nic z tego!!( nie mówie już o obsłudze- traktowano mnie jak powietrze myślę ze ze względu na mój wiek- ja 24 latka i obok Panie po 40, co najmniej jakby nie wierzyły ze mogę sobie pozwolić na tak droga kiecke- normalnie nie moge ale wiecie desperacja :) ) Uwierzcie mi nie jestem wybredna, tylko jak sie w czyms zle czuję to nie kupie tego- co z tego ze jak stoję to wygladam dobrze skoro jak usiądę to masakra!!! No i jutro kierunek Długa- tam ponoć jest dużo butików z odzieżą okazjonalną i zobaczymy :( Jutro zdam relację :) pozdrawiam wszystkie poszukujące :) Madzia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosze 34/36 i zawsze muszę mieć z vili xs lub 34 i one czasem wiszą vila zawyża rozmiary. w gk byłaś w yoshe?? (tam zawsze te dziewczyny są przemiłe) choć na mnie mało co dobrze leży bo najmniejszy rozmiar to 36 i wychodzę z żalem w sercu bo rzeczy są przepiękne bardzo eleganckie. cena może być dla ciebie odpowiednia zazwyczaj około 300-400 zł. na długiej raczej nic nie znajdziesz przynajmniej dla mnie tam jest tandeta to samo co w sklepach w u mnie na osiedlu;/ choć na długiej jest wspaniały sklep z francuskimi i włoskimi ciuchami jednak ceny bardzo duże... proponuje wybrać ci się do femini (chyba na tomasza) zawsze można u nich uszyć sukienkę lub dopasować wybraną z sklepu tak żeby idealnie leżała cena 2 lata temu szycia 300 zl. to projektantki z Krakowa. jeszcze w solvay-u jest outlet monarii i myślę że trafisz na dużo rzeczy w swoim rozmiarze. a ceny bardzo dobre 160 zł za jedwabną :) i bynajmniej to nie sklep dla starych bab:P (z wyjątkiem 2 ostatnich kolekcji w których ciężko coś znaleźć) na szczęście w outlecie są starsze które są wspaniałe:) no i pabia jeszcze tam jest tylko że tu ceny cię chyba powalą (choć w outlecie monarii też są ihc ciuchy więc może coś wybierzesz) to tyle co mi na razie przychodzi na myśl jak przypomnę sobie jakiś sklep z fajnymi sukienkami to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaMadzia
Dziewczyny nie uwierzycie kupilam sukienke. Byłam wszędzie przeszlam rynek Długą Sienna Grodzka i inne i oczywiscie nic. Mama mnie zmusila żeby podjechać na Tandete, i kupiłam :) Zostalo na buty fryzjera makijaz i jeszcze paznokcie hehe :) powodzenia :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula050399
www.shuflada.pl sklep vila w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabun
do ewe, we wroclawiu mozesz zobaczyc takie sukienki przy ul kilinskiego 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×