Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evie

sukienki VILA

Polecane posty

Gość kasia.r70
w Skierniewicach na Reymonta 16 mają bardzo fajne ciuchy tej marki i nie tylko w niskich cenach:) jak sprawdzałam to mają taniej niż w allegro i jeszcze można negocjować ceny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriad
Mam pytanie: gdzie sklep VILA w TORUNIU?? ewent Bydgoszczy? W Gdańsku był jeszcze w tamtym roku w Gd.Głównym blisko Green Waya, skręca się w uliczkę przy Rossmanie w stronę Starówki. Nie pamiętam ulicy. Na przeciwko banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znalazłam świetny sklep internetowy gdzie mają dużo rzeczy firmy Vila, ja kupiłam od nich akurat sukienkę i jest super :) Gdybyście chciały to jest www.blackavocado.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momonika
Sklep vila w krakowie na długiej ..... byłam, widziałam, polubiłam :) fajnie bo oprócz vili mają też inne ciekawe fatałaszkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUNKASHOP.COM
W sklepie internetowym Dunkashop.com dostępny jest pełen asortyment marki VILA. Najnowsze kolekcje wiosna-lato 2010 jak również poprzednie kolekcje. W ofercie również inne marki skandynawskie: FRANSA, B.YOUNG, ICHI, OXMO, KAFFE i wiele innych. Polecam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vila-szperacz
Dziewczyny a jaki ma numer albo nazwę ten sklep na Długiej w Kraku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adola
a czy w lublinie jest sklep z ubraniami marki vila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość it's.NOT.fair!
POZNAŃ, PÓŁWIEJSKA 17 (PASAŻ I PIĘTRO). CONCEPT STORE it's.NOT.fair!, GDZIE BĘDZIE MOŻNA DOSTAĆ WYSELEKCJONOWANĄ KOLEKCJĘ PRZEZ STYLISTĘ MARKI VILA (ALE TEŻ NIE TYLKO). WIELKIE OTWARCIE około 25 WRZEŚNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Tropez
Sklep More Środa Śląska, adres www.morefashion.pl, można tam kupić nie tylko ubrania Vila ale również innych znanych marek duńskich takich jak: Saint Tropez, MbyM, Fransa, Culture, 2-biz i wiele innych modnych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Poznań, to polecam sklep Elizabeth na sw. Marcinie przy Alibabie....mnóstwo fasonów i ciekawe ceny.Naprawde duzy wybór i maja dosc interesujace fasony w roznej stylistyce....a wiec kazda wybierze cos dla siebie.....rowniez duze rozmiary. Polecam OUTLET Lacamil na sw.Marcinie przy Bestsellerze bardzo ładne sukienki i nie tylko: Bluzki, Sweterki itd ceny niskie rowniez polecam www.lacamil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bootik
ciuchy VILA dostepne sa w Krakowie przy Krakowskiej 7 - bootik powala oferta cenowa i produktowa unikatowych marek (Fransa, Ichi, Riverside i inne)! JEDYNY taki outlet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patttriszka
znalazłam dziś na ul. Staromiejskiej w Katowicach outlet z ciuchami i dodatkami marki vila - super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka666sia77
Witam. Dark Side sklep internetowy, który oferuje modną damską odzież znanych zagranicznych producentów min: Vila, B.young, Fransa, Kaffe, InTown, Ichi, Sister Point, Blend, w bardzo dobrej jakości i cenie. http://darkside.sstore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionistka
super sklep jest na jasieniu w gdansku, damroki 1 na pietrze. Same nowe kolekcje Vila, Ichi, B.Young, swietna obsluga, super ceny. takich ciuchow nigdzie nie widzialam!!! Odjazd! Dla szukajacyh oryginalności i najnowszych trendow! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam sukienkę i legginsy firmy vila za naprawdę niską cenę w sklepie internetowym www.ewenement-sklep.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka10233
Sukienki Vila mają na anwear.com i www.chicoutlet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×