Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ooj

Jestem w szoku! jak tak można?!!! ludzie nie mają serca!!!!

Polecane posty

te zdjecia ze schorniska naprawde poruszaja. Jak wiele zla dzieje sie na swiecie- smutne to wszystko..dlaczego niektorzy ludzie sa tak okrutni? Moze powinnismy zmienic program nauczania w szkolach-wiecej humanitaryzmu oprocz suchej, czesto niepraktycznej wiedzy..zmiana prawa tez by sie przydala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papadam mysle ze wrazliwosc wynosi sie z domu a nie ze szkoły ale prawo na pewno powinno być ostrzejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem-z domu wynosi sie wrazliwosc, ale co jak jest to dom patologiczny? wtedy pozostaje srodowisko zewnetrzne..i szkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accessss
czytam i nie wiem o co niektórym ludziom chodzi? Przecież autorka wyraźnie pisze o zjawisku pozbywania się zwierząt w czasie wakacji i dla mnie to tez jest dranstwo i brak uczuc wyzszych.A tak na marginesie to bardzo mnie denerwuje jak ktos sobie sprawia za gruba forsę psa baaaardzo rasowego.Przeciez w schroniskach jest tyle fajnych zwierzaków.Jakby komus zalezało na psie a nie szpanerstwie to tam szukałby towarzysza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
widzisz Bill .G jest najbogatszym człowiekiem na świecie ...Natomisast nikt nie mowie o nim ,ze zachowuje sie skandalicznie ..Ma ogormny dom ,ale kogo to obchodzi?Pasris zas nie ma wstydu i to ludzi denerwuje..BO mając nawet te ubranka dla psów by to skryła przed swiatem przynajmniej nikt by nie miał jej za bezmozgie yeti.. Wiadomo ,ze bezmogowcow nie brakuje ,ale żeby aż tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala Blond
współczucie rzecz ludzka - jeśli go komuś brak, także w przypadku zwierzą to kim jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
ludzi wkurza nie to ,ze jest bogata ,ale to ,że nie ma wstydu..Przynajmniej by sie wstydziła ,iż jest debilką ,a tu nic.Moze to i dobrze dla niej bo sie niczym nie przejmuje..TEz chciałbym być takim debilem i niczym sie nie przejmować jak Paris i Doda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem, po prostu nie rozumiem, jak ktokolwiek po obejrzeniu zdjec tych zwierzat zameczonych przez jakies ludzkie potwory moze rozwodzic sie nad \"niemoralnym\" postepowaniem panny Hilton w postaci ubierania psa w sweter. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accessss
do->nmmn ,o co ci chodzi?Czyzby jakies kompleksy?Przecież te twoje wywody są bez ładu i składu a w dodatku nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pas skórzany
Ludzie są podli...miec przyjaciela i go wyrzucić. Dla mnie pies, czy kot to członek rodziny...on nas kocha my go kochamy i skrzywdzić nikomu nie pozwolimy. Jeśli człowieka nie obchodzli los zwierząt (np. koni wiezionych kilkadziesiat godzin w koszmarnych warunkach na rzeź) to nie zasługuje na mniano człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
wiesz ci ludzie co robią to psom (biją je ) też są równie bezmozgowia jak Paris tylko troche inne ...Co z tego jak mozg maja jednakowy co paris Hilton..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pas skórzany
do->nmmn no to osiagnąłeś poziom wskazanych przez ciebie "gwiazd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
accessss niby masz racje ale rasy maja okreslone charaktery i ludzie wolą miec gwarancje ze taki pies np nie bedzie mial instynktu łowieckiego itd na zachodzie sa wlasciwie same rasowe psy na ulicach, przynajmniej takie widac bo nie dostaniesz psa do poki specjalna komisja nie stwierdzi ze masz dobre warunki ( tak jest np w anglii) zachodnie schroniska tez inaczej dzialają niz nasze, jest robiony wywiad środowiskowy itd psy nie łażą po ulicach jak u nas wiec i jest mniej kundelków poza tym w czasie wakacji oddano wiele rasowych psów i schronisko apeluje w moim miescie bo jest przepelnione i nie ma miejsc ja mialam cale zycie psa wlasnie ze schroniska jak go wzielam byl schorowany mial nosówke i parwowiroze jednoczesnie cudem przeżyl poprzedni wlasciciel bardzo go bil wiec mial inny charakter niz pies ktory tyle nie przeszedl co on fakt faktem ze takie psy kochają najbardziej i sa wdzieczne do konca zycia ale tez czesto mają nerwice dlatego ludzie wolą wziąc rasowego psa tylko jesli maja go oddac na wakacje to niech w ogole nie biorą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
access --> Żadnych kompeksów raczej duma z tego jakim jestem człowiekiem...Wspaniałomyslnym itd...A zwierza bym nigdy nie skrzywdził i ubrał w ubranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
nie mam poczucia wyższosci ,ale kompleksów --LOL żadnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accessss
do->nmmn ,obrzucanie kogoś wulgaryzmami to rzeczywiscie wspanialomyslność,gratuluję tak wysokiej samooceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
moze i osiagnełem ,ale ja w przeciwieniswie do ciebie (pas skorzany) nie kupie nigdy unbrania dla psa bo wg..Mojej moralnosci to jest dość prostackie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nmmn ale to twoja moralnosc i dziekibogu twoja:o ja bym nikogo nie wyzwala od kurew i to jest moja moralnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
nie mieszaj w to Boga pseudokatoliczko od siedmiu boleści..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accessss
do->nmmn ,widać ,że kochasz zwierzęta,widać jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, nie karmcie trolla. Niech wraca na forum onetu, tam same pokrewne dusze siedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
Co z tego ,ze ja kocham skoro jestem sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
Zyjcie sobie jak Paris pewnie jest waszą idolką i kreccie te tasmy xxx..Mnie to nie obchodzi..Swiat jest pełen zła i sprzedajacych sie k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psina
Co Was obchodzi ,co kupuje p.Hilton i za ile to placi .Jezeli nawet kilka tysiecy dolarow to co z tego.Ktos zarabia na tym ,ze taka pani H. kupuje takie rzeczy .Sprawa popytu i podazy .RYNEK.Taki jest porzadek tego swiata.Niektorych ludzi mobilizuje do dzialania cos ,co dla ciebie jest idiotyczne.To nazywa sie wolnosc.Potepiam ludzi ,dla ktorych zwierze jest zabawka.Jak mozna oddac do schroniska psa ktory do nas NALEZAL .To nie rzecz.Takie postepowanie to lajdactwo.Nie ufalbym takim ludziom .Brak uczyc wyzszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfds
ja sprzedam twoją skóre po twojej smierci ...Rynek sprawa popytu i podaży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psino, masz racje, jak wielu na tym forum, ale gadaj tu z chorym psychicznie lub co najmniej sfrustrowanym czlowiekiem... ktory nie ma swojego zycia i zyje zyciem Paris Hilton... btw, czy moze byc cos bardziej zalosnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak technicznie... zaciekawilo mnie, jak mozna sprzedawac sie, ale nie za pieniadze... moze ja nie jestem na biezaco ;) ale zdaje mi sie, ze Paris raczej wydaje pieniadze, niz je zarabia w jakikolwiek sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×