Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ooj

Jestem w szoku! jak tak można?!!! ludzie nie mają serca!!!!

Polecane posty

Mieszkam w miescie gdzie jest ok 120 tys mieszkanców w ciągu jednego wakacyjnego miesiąca oddano do schroniska 80 psów draństwo![wściekły] ludzie nie mają serca ani wyobraźni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz ile jest bezdomnych
dzieci na świecie ile ludzi umiera bo nie mają nawet paru groszy na lekarstwa , czy wody do picia z głodu z nędzy przemęczenia , ile codziennie ludzi jest bezkarnie mordowanych, poniżanych , wykorzystywanych to dopiero jest draństwo a nie jakieś tam psy do schroniska oddają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
ona kocha bardziej psy niz ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie ma różnicy czy ktos oddaje psa do schroniska czy dziecko do domu dziecka w moim domu zawsze pies byl czescia rodziny w nieszczesciach mozna sie licytowac co nie zmienia faktu ze wkurza mnie jak ludzie tak postępują i jescze czuja sie za lepszych od innych istot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowe Serce
no myśląc tym tropem to w ogóle nie powinniśmy mieć współczucia dla zwierząt :-0 Zwierze które człowiek bierze pod opiekę jest uzaleznione tylko od niego. I to jest chore bo nagle sie okazuje że psiak który kocha cię nad życie jest niepotrzebny, zbędny, przeszkadza. Mnie to osobiście bardzo boli. Kocham zwierzęta. A poza tym ten kto potrafi kochać zwierzęta kocha ludzi. Jeśli ktoś jest zdegustowany że ktoś inny widzi zło jakie wyrządza sie zwiarzętom to jak może mieć współczucie dla ludzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
Bez przesady taka Paris hilton to dno wydaje kilka tysiecy dolarów na ubranka dla psa..Psy są gorsze od ludzi ...Nalezy je szanować i zasługuja na godne życie ,ale bez przesady...JAk widze jak pierdolone amerykanskie gwiazdy wydaja kase na strój ,która mogliby spokojnie wydac na walke z Aids ...To mnie krew zalewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pas skórzany
ja tez czasami wolę zwierzęta jak widzę co ludzie wyprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
zwracam uwage na debili..Wiadomo ,ze psa należy karmic itd...Bez przesady jednak ...Swiat jest pojebany...Zeby psu kupowac jakies dziadostwa za pare tysiecy dolarów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowe Serce
ale autorce topiku nie chodzi o diamentowe obroże tylko porzucenie bezbronnych psów...a to chyba różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowe Serce
kiedyś oglądałm stronę jednego ze schronisk i historię zwirząt które zostały uratowane przez tamtejszych lekarzy. To było straszne...do czego zdolny jest człowiek. Powinniśmy - my ludzie, którzy rządzą tym światem, przeciwstawiać sie takim barbarzyńskim zachowaniom. Bo jeśli nie to stracimy resztki człowieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o podejscie ludzi do zwierzat przeciez nie jestem za tym zeby psy chodziły w ubraniach diora :o tylko za tym zeby szanowali żywe istoty i ich uczucia bo pies tez cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pas skórzany
no to mówicie o czymś innym zupełnie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale po co mówić o ludziach z pierwszych stron gazet ja mowie o ludziach w moim miescie którzy na wakacje pozbywają sie \"problemu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
a moim zdaniem barbarzyństwem jest zachowanie debili którzy ubierają psy w ubrania jak Paris hilton .Ta kobieta kupuje psu drozsze ubanie niz nosi przecietny Polak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie zgodzic ze zdaniem, ze kto kocha zwierzeta, bedzie tez dobry dla ludzi. Adolfek Hitler i Mao byli wielbicielami psow. Ale nie zgodze sie tez, ze zwierzeta sa gorsze od ludzi. Uwazam, ze niejednokrotnie sa lepsze. Poza tym, potrafia cierpiec jak my, tak samo fizycznie i psychicznie. Psy i koty nie maja swojej Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy. Kiedy czlowieka, dziecko potraci samochod na ulicy, pedzi karetka pogotowia. Ranne zwierzeta czesto leza godzinami na poboczu ulicy. Wielu kierowcow na widok psa lub kota dociska tylko pedal gazu, zeby go potracic. Boli mnie, ze tacy ludzie sa bezkarni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to załóż topik o ubraniach dla psów ja nie o tym piszę...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to są jej pieniądze więc robi z nimi co chce nikogo tym nie krzywdząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Ludzie, którzy za mocno kochają zwierzęta - nienawidzą innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarzynstwem, powiadasz, debilu? To sa pieniadze tej kobiety, lubi sie ja, czy nie, i moze z nimi robic, co chce. Czy kupuje sobie drogie ubrania, samochody, brylanty, czy ubiera w nie pieska, ktoremu to szczerze wisi. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli juz wieszacie sie po dziedziczce Hilton (mi tam ona wisi, ale rozne ludzie maja hobby) to o jej glupocie, zepsuciu moralnym itp. dobitniej swiadcza zachowania inne, niz ubranie psa w drogi sweterek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nmmn ona wydaje pieniadze wg mozliwosci wlasnych czy Ty chodzisz od lat w jednym swetrze i jednych spodniach, nie kupujesz nowych zbędnych rzeczy zeby przeznaczyc pieniadze na np dom dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nmmn ----.powstrzymaj sie może od wulgaryzmów pod adresem innych osób przynajmniej , bo Twoje wypowiedzi mogą przestać istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona wydaje na ubranie duuuuuzo wiecej niz 3 tysiace, zapewniam Cie... przede wszystkim swoje, jeszcze wiecej na imprezy, wakacje, samochody, no moze za hotel nie placi... ;) Ubranka dla psa to kropla w morzu jej wydatkow. Co Cie tak boli, ze jej pies ma ubranko od Chanel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W futrze nikt mnie nie widzial i nie zobaczy... kobieto/faceciku lekkich obyczajow. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo-derro ja nie wiem nad czym Ty jeszcze sie zastanawiasz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
nie mowie ,zeby prezeznaczac pieniadze na dom dziecka ...TYlko by za bardzo nie robic z siebie debila w oczach innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×