Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ooj

Jestem w szoku! jak tak można?!!! ludzie nie mają serca!!!!

Polecane posty

mnie bardziej porusza krzywda zwierzat niz ludzi.wiem ze to moze straszne ale zwierzeta sa bezbronne i skazane na nasza laske lub czesto nielaske.w zadnejk syt nie wylewan tylu lez co odladajac animals i zdjecia ze schroniska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
Anusiu jesteś prostą kobieciną ..Wiem nie obchodzą cie inni ludzie ..to nie znaczy ,ze głupota ludzka dotyczy tylko tych ,którzy sie znęcają nad psami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
Idz i prowadz sie jak Paris skoro tak ci imponujje ta piekna i mądra kobieta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
pewnie doda też ci imponuje ...Ach te nastolatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty jestes prostakiem. To jeszcze co innego. Paris Hilton mam gleboko w dupie, nie zrobila nic zlego mnie ani chyba nikomu. Jedynie sobie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatka bylam pare ladnych lat temu, milo wspominam te czasy. Doda nie imponuje mi pod zadnym wzgledem, muzycznym - slucham ciezszych rzeczy - ani, broncie bogowie, osobowoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
Masz racje krzywda psa jest wieksza niż ludzka .ktorej nie chcemy widziec ..: h ttp://www.reeset.net/tshirt.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda krzywda jest zla, a najbardziej boli krzywda bezbronnych: dzieci i zwierzat. Jak napisalam, dzieci maja swoja Wielka Orkiestre, jest kupa ludzi i organizacji, ktore sie zajmuja ich prawami i sprawami. Dysproporcja w stosunku do traktowania krzywdy zwierzat jest wielka. Katowane psy i koty nie maja obroncow. Czy naprawde jest takie niestosowne, ze istnieje garstka osob, ktorym bardziej lezy na sercu krzywda zwierzat? Kiedy slyszy sie o jednym - jednym! - pobitym, maltretowanym dziecku, podnosi sie (slusznie!) wielka wrzawa. Krzywda dziecka nie przechodzi bez echa. "Male" krzywdy milionow psow, kotow, zwierzat gospodarskich nikogo nie obchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oczywiscie najbardziej bulwesuje fakt, ze pies Paris Hilton ma sweterek Dolce&Gabbana. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERNY
Nazwisko znane ,ale nie wiem kto to jest ta HILTON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×