Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

ten mój kolega co nosi ten sygnet ma dziewczyne..... i ona bardzo lubi jego sygnecik....:) czesto go dotyka, bierze do ręki i zakłada na palec. Ale on jej nie pozwala i daje jej za karę klapsika :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po linku do kłębka... a może kłębowiska.... pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja tylko na chwilę, bo leżę od wczoraj nieżywa, wirusowe zapalenie żołądka i jelit. Już nie mam czym żygać, a przez dwa tygodnie tylko sucharki i biszkopty oraz woda mineralna niegazowana 😭 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaleźć Was..... naprawdę trza tę jedną biedną szarą komórkę solidnie wysilić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
sluchajcie co sadzicie i facetach noszacych te wszystkie swiecidelka tzn obowiazkowo łancuch , branzoletke, zloty zegarek i sygnety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będąc 100% kobietą biżuterii prawie wcale nie noszę... a na egzemplarze noszące takie stosy patrząc się zastanawiam czy to ich cały majątek jest ;) się mi jakoś z kobietami arabskimi kojarzy co to właśnie cały posag tak prezentować mają.... mnie to po prostu śmieszy ani ładne ani wygodne - chyba tylko właśnie po to coby się pochwalić, ze człeka stać.... ale czy aby na pewno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
no wlasnie mam takieo kolege znamy sie krotko i kiedy dowiedzialam sie , ze nosi takie zloto na sobie wyrazilam dezaprobate bo dla mnie to troche jak szpan. On natomiast stwierdzil , ze porostu lubi nosic na sobie takie rzeczy i to o niczym nie swiadczy lubi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
taka agresywniejsza pleciesz jakies farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
sygryda i agresywniejsza jestescie zarabiaste babki eh te ciete jezyki wasze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
to tylko podszywacz moje drogie panie , nie ma tak latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×