Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

Gość jupiter
to ja Pucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czasami jaka jest prawdziwa natura meżczyzny.. czy mozna ją odgadnąć np po biżuterii? a co moze znaczyć jeśli mężczyzna nie nosi żadnej biżuterii? dla mnie najbardziej męskie jest, jesli ma na sobie tylko zegarek :) ubranie oczywiscie też jest wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jak ten zagarek ma czarne wskazówki... na jasnej tarczy.. tarcza moze byc biała , ewentualnie kremowa lub ecru.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ściśle męskie odruchy, czyste męskie odruchy. bo wg mnie na przykład prawdziwym meskim odruchem jest jak męzczyzna marszczy brwi jak sie złości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
ja znam chlopaka ktory nosi wszystkie te gadzety od sygneta po lancuch i tak sie zastanawiam napewno to lubi a im wiecej z nim rozmwiam tym bardziej odkrywam jego romantyczna i lagodna dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może do trolli nie należę, ale bardzo lubię Was czytać, a do tego wyzdrowiałam i wielka to dla mnie przyjemność znaleźć się znów na kafe :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie mozesz zobaczyć? link działa poprawnie:) po prostu odpalasz filmik nawet ściągać na dysk nie musisz:D a obejrzeć warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japonka lubi kiszki..potocznie kaszanki...po japonsku czyli smazone na oleju z tunczyka..Gdańskie kaszaneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co Listek - warto było nie? :D co za facet, mniam marzenie każdej kobiety.... :) sygryda-byc moze teraz masz wolniejsze łącze - zobacz później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×