Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wk***na maksymalnie

POCZTA POLSKA bezkarni zlodzieje!!!

Polecane posty

Gość wk***na maksymalnie

Kolejny raz zaginela moja paczka nadana we Wloszech. Byly tam plyty i ksiazka; dla mnie bezcenne. Paczka na pewno zaginela w naszym kraju. Nie mam juz sily. Kiedy wreszcie poczta polska przestanie krasc? Zeby im tak lapy uschly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000007
mi tezz dosyc czesto nie dochodza paczki \hehe juz ise przyzwyczailam i nie mowie ze fajki kradna ., bo to norma ale nawet glupia paczka z ziolami glupia paczka z kartkami dla rodzicow z okazji swiat i rocznicy slubu , wyslalam kartki a jak zobaczyl stepel ze z uk to nie doszly dodam ze nie bylo kasy w srodku , tylko grube kartki , recznie zdobione :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk***na maksymalnie
Babom od sortowania paczek juz pewnie trzecia reka wyrosla. VAFFANCULO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killek
na pocztach pracują same złodziejkiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk***na maksymalnie
zlosliwy--wiesz, ze ubezpieczenie czasem przewyzsza wartosc paczki? I dlaczego ta paczka nie zginela we Wloszech tylko w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000007
sorry ze nie mysli sie o ubezpieczeniu kazdej glupiej karteczki wysylanej do pl i ze nawet zyczenia imieninowe z pl dochodza w porozrywanej kopercie!!! w anglii wszystko wysylasz poczta i dochodzi w nienaruszonym stanie !!!!\ kasa , plyty , wszystko !!!! \tylko w polsce poczta to jeszcze w komunie zyje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wk*****na, wiem ze ubezpieczenie czasem przewyzsza ale chyba lepsze to niz strata paczki? inaczej poprosilabys nadawce zeby ja wyrzucil do kosza zamiast wysylac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk***na maksymalnie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000007
po co ja ubezpieczac , skoro dla ludzi mieszkajacych poza Polska , wazniejsze sa glupie ziola prowansalskie z polski o wartosci 1.2 zl niz jakies ubezpieczenie i co mi z kasy z ubezpieczenia paczki jak ja chce to co w paczce jest wolala bym zaplacic im z 50 funtow zeby mi tej paczki nie zajebali niz ja ubezpieczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk***na maksymalnie
W paczce byly nawet moje ulubione gumy do zucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja opowiem własną historię, dla przestrogi. Otóż w miesiącu sierpniu 2014 po powrocie z wakacji z Albanii nie mogąc wymienić 1000 leków (około 30 zł) nigdzie, sprzedałem kolekcjonersko na allegro i nadałem listem priorytetowym. Po 5 dniach iścia takiego listu (już podejrzane samo w sobie), użytkownik pisze mi, że pieniędzy nie ma, choć była koperta włożona w kopertę i jak się okazało obie odklejone i zaklejone na powrót. Poczta Polska to organizacja złodziejska i strzeżcie się jej. Użytkownik pisał mi, że jemu ukradła znacznie większą sumę. Pisze teraz do tego pracownika Patologii Polskiej, który odkleił obie koperty, myśląc, że banknot 1000 to kokosy: nigdzie ich nie wymienisz, złodzieju, więc miłej jazdy do Albanii żeby wymienić na 30 zł. Sumując, Poczta Polska to złodziejska firma państwowa i nie skorzystam z usług tego molocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdanina
A ja opowiem własną historię, dla przestrogi. Otóż w miesiącu sierpniu 2014 po powrocie z wakacji z Albanii nie mogąc wymienić 1000 leków (około 30 zł) nigdzie, sprzedałem kolekcjonersko na allegro i nadałem listem priorytetowym. Po 5 dniach iścia takiego listu (już podejrzane samo w sobie), użytkownik pisze mi, że pieniędzy nie ma, choć była koperta włożona w kopertę i jak się okazało obie odklejone i zaklejone na powrót. Poczta Polska to organizacja złodziejska i strzeżcie się jej. Użytkownik pisał mi, że jemu ukradła znacznie większą sumę. Pisze teraz do tego pracownika Patologii Polskiej, który odkleił obie koperty, myśląc, że banknot 1000 to kokosy: nigdzie ich nie wymienisz, złodzieju, więc miłej jazdy do Albanii żeby wymienić na 30 zł. Sumując, Poczta Polska to złodziejska firma państwowa i nie skorzystam z usług tego molocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel warda
Jestem kolejna ofiara kradzieży w poczcie polskiej pierwsze zginely mi okulary paczka byla polecona i gowno dalo zginela ma lotnisku w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel warda
Zaginela kolejna paczka zlodzieju oddaj numer paczki RR740001223Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawle faktycznie jesteś ofiarą :D skoro dopisujesz tekst dp tematu sprzed 11 lat, a ostatni wpis z 2014r :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel warda
Już nigdy wiecej nie zaufam poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie korzystamz PP od kilku lat. Wiele nagród, które wygrałem poszło się ******ać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościa
Dnia 13.02.2017 o 21:52, inaccessible89 napisał:

Jeśli Was to pocieszy, to ich pozwałem 😄

Z jakim skutkiem?  Stoję przed podobnym dylematem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×