Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

piersi po karmieniu

Polecane posty

jestem ciekawa jak duzo zmalay wam piersi po zaprzestaniu karmienia? czy moga sie troszke zmiejszac w zaleznosci jak dlugo soie karmi np.sa miejsze po 8mniesiacach karmienia niz na poczadku? oczywiscie jesli sie bedzie karmic dluzej niz te 8 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
Słyszałam, że niektórym kobietom maleją piersi po okresie karmienia, mi się akurat powiększytły o jeden rozmiar. Karmiłam prawie dwa lata, dodam, że mam wagę jak sprzed ciąży. Jednak, jeżeli mogę Ci coś doradzić, to śpij w staniku, zapobiegnie to deformacji piersi i nie zamartwiaj się. Słyszałam też o przeroście gruczołu piersiowego po karmieniu, więc jak widzisz różnie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamie w żywe oczy
bardzo bardzo zmałały. i stały sie mało estetyczne, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczona
ja karmilam przez 5 m-cy.Nie dosc ze zmalaly(niby nadal nosze 75C) to sa jakies obwisle,puste.....po prostu duzo brzydsze niz sprzed okresu karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aninka
Moje nie zmalały, powiekszyły sie o jeden numer, ale mam duzo rozstepów, a o jędrnosci to nawet nie wspomne, a karmiłam tylko 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
Mów za siebie, ja jestem mile zaskoczona. Nie wiem może to kwestia genów, może tego, że przez całe życie intensywnie uprawiałam sport, może tego, że nie miałam dużego biustu. Piszę o swoich obserwacjach, a co do kształtu piersi, to widziałam obwisłe biusty u dwudziestoparolatek, które nigdy nie rodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi mi tez czy zmniejszaja sie w czasie karmienia ,czy sa tak samo duze np, na opoczadku karmienia jak i wczasie karmienia w 8 moiesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
Po pewnym czasie mimo, że wytwarzają więcej pokarmu zmniejszają się, robią się bardziej miękkie, nie ma uczucia przepełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dawno mam miekkie 3miesiace temu wprowadzilam pokarmy stale ,karmie mniej to chyba powinny sie ciut zmniejszyc co?(oczywiscie niezaprzestane karmic z powodu duzych piersi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia jak długo karmisz. Ważna jest pielęgnacja piersi. Szczególnie balsamy intensywnie nawilżające. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×