Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

facet zdradza....dlaczego?

Polecane posty

Człowiek zdradza bo czegoś mu brakuje, czegoś szuka, potrzebuje nowości, czuje się niedoceniony lub nadmiernie obciążony wymaganiami, czasami \"okazja czyni złodzieja\" z tych co mysleli że nigdy, czasami z źle pojętej zemsty, czasami pod wpływem całego szeregu okoliczności....nie da się powiedziec dlaczego bo tyle powodów ilu \"zdradzaczy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziuk
KAMIS zdradził cie ten sam facet kilka razy?? potrafisz to wybaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęskniąca za normalnością
Dlaczego facet zdradza? Ile zdrad tyle powodów, ale te które ja zauważyłam to: znużenie długoletnim związkiem i jedną kobietą okazja zauroczenie kimś innym, niekoniecznie atrakcyjnieszym fizycznie urok odmiany, nowości smak przygody znalezienie osoby przyzwalającej na zdradę (kochanki) i.t.d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do edziuk ---> zdradził mnie jeden facet , którego bardzo kochałam wybaczyłam mu , ale nie zapomniałam ... nie jesteśmy już razem, mimo że uważam że był miłością mojego życia chce powiedzieć że zdrada nie była głównym powodem naszego rozstania , ale też to brałam pod uwagę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego że
ma niska samoocene i mnostwo kompleksow. Poza tym jest dupkiem i egoista niezdolnym do prawdziwej milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×