Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIUUUSIA

poroniłam......

Polecane posty

Gość NIUUUSIA

witam wczoraj bylam u lekarza i dowiedzialam sie ze serduszko mojej dzidzi juz nie bije.... jutro ide na zabieg.... i nic o nim nie wiem.... Lekarz wszystko mi powiedzial ale bylam w takim stanie ze nic nie pamietam. jesli ktoras z was przezyla to samo prosze pomóżcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
jasne jest tu nas duzo ja takze poronilam dolacz na forum ciaza obumarła dlaczego tam wszystkie jestesmy z tym bolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUUUSIA , sa topiki na ten temat, tam dziewczyny Cię wesprą (np. ciąża obumarła-dlaczego). Ja mialam zabieg, cholernie się bałam, ale nie boli nic. Za pierwszym razem nastąpiło samoistne poronienie, więc nie dostawałam nic na wywołanie, tylko mnie wyskrobali-nie bolało nic, ani wenflon, ani usypianie. Za drugim razem dostałam doodbytniczo tabletkę na wywołanie i po godzinie dostałam mocnych skurczy-wiedzialam, że do porodu trzeba chodzic, żeby przyspieszyć rozwieranie szyjki, więc tak sobie pomagałam. Bolało bardzo, ale jak już mnie brali na zabieg, wiedzialam, że obudzę się i będzie juz tylko ból psychiczny. Z tego da się wylizac, choc potrzeba czasu. Wsparcie innych jest jak balsam na obolałą duszę. Pozdrawiam, ściskam Cię i odwagi! Jesteśmy silniejsze, niz sądzimy..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjdzie taki czas
ze los da Ci szczescie tak jak je dzis zabrał,widać tak mialo być,ale bedzie super,zycze ci tego,jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUUUSIA
dzięki wam bardzo. ale nie potrafie znalezc tego formu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
jak ja poronilam to nie mialam zabiegu tylko tabletki dopochwowe po 5 godzin zazcelam krwawic jak przy okresiku tz troche bardziej ale nie bolalo tylko bol psychiczny jest do dizs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
skad jestes?ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUUUSIA
mam dziękuje bardzo. jestem z czestochowy i mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
w ktorym tyg bylas/.gg moje to 6562831 jesli mas zochote to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdszfd
może to i dobrze?? masz dopiero 21 lat. dziecko przyspozyloby klopotow, na ktore przy tak mlodym wieku nie jestes jeszcze gotowa. wyszalej się dziewczyno najpierw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUUUSIA
czy ty jestes normalna??? KŁOPOTÓW??? WYSZALEJ??? czy ty masz wogóle serce??? moje dziecko bylo zaplanowane i zadnych klopotów by mi nie przysporzyło!!!! zastanów sie co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdszfd
KŁOPOTÓW. WYSZALEJ. skąd w tym wieku można wiedzieć czym jest macierzyństwo, miłość do dziecka, i w ogole samo dziecko??? w ciąży wszystko wydaje sie takie łatwe, nie??? ale kiedy dziecko już bedzie to chcialoby sie wyjsc na dyskoteke, na drinka, do klubu, potanczyc. rano budziłby cię placz niemowlaka , a ty zdziwiona nie wiedzialabys skąd w twoim domu wzięło sie dziecko. dopiero po chwili pryzpomnialabys sobie, ze jest ono twoje. nie, 21 lat to za malo. kogo bym się nie spytala w moim otoczeniu w wieku od 20-23 lat o dziecko robi wielkie oczy i puka się w czolo. zyciej jest tylko jedno niestesty, a na dzieci przychodzi czas potem. kumasz, o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fdszfd: Jak można tak mówić! Każda kobieta jest inna, każda ma swój czas na zachodzenie w ciążę i rodzenie dzieci, widocznie Twoj czas to nie jest 21 lat, ale być może dla Niusi jest. Nie wolno Ci kopać leżącego. Być może Niusia nie wie, czym jest macierzyństwo, ale tylko dlatego, ze poroniła, a nie że jest młoda. Mam 22 lata i czuję, że za dojrzewam do decyzji bycia matką, jeszcze rok, dwa i będe gotowa. Być może sie myle, ale z drugiej strony nie czuję, żebym nie mogła podołać obowiązkom, gdyby dziecko pojawiło sie teraz. Bardzo pragnę je mieć. Poza tym, nie jestem osobą rozrywkową, nie chodze na dyskoteki, do pubu, nie baluję, prędzej wyjdę do teatru czy kina. I pracuję, a więc w pewnym stopniu jestem na pewno odpowiedzialna. Nie wiesz, jak jest w życiu Niusi, więc nie oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd w tym wieku można wiedzieć czym jest macierzyństwo, miłość do dziecka, i w ogole samo dziecko??? pewnie ze mozna!!!!!!!!!!! chyba ktos tu jest zacofany troche :-P myslisz ze tylko kobiety kolo 30 moga dac dziecku milosci i wiedza co to jest byc mama????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuuisa
ja dzieciom poswiecam caly swoj wolny czas. jestem wolontariuszka w osrodku dla porzuconych niemowlakow i zamiast do pubu wole isc tam. i to nic ze mam 21 lat. placz dziecka nie jest dla mnie nowoscia! po prostu ktos tutaj jest bardzo ograniczony i tyle. a ja bede sie starac za 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia trzymam kciuki za Twoje staranka :) napewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuusia
dziękuje ja wierze ze bedzie dobrze. jutro o 7 rano zabieg... trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana tak mi przykro! tez mnie to spotkało. To wielka tragedia. Zajrzyj na topik Ciąża obumarła - dlaczego?Tam napewno dziewczyny będa słuzyły Ci radą i wesprą Cię psychicznie. jesli troszke tam poczytasz to zauważysz, że są tam takie, które poroniły, a teraz mają już sowje Kruszynki obok siebie, albo czekaja na nie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuusia
a pewmej osobie tutaj powiem tylko tyle ze jej wspolczuje ze jest jaka jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia bedzie dobrze :) po zabiegu odpocznij, 3 miesiace to jest bardzo malutko, czas szybko zleci, a Ty dojdziesz do siebie fizycznie i psychicznie :) moze to nie bedzie jakies pocieszajace, ale moja mama musiala rodzic (1 dziecko-wyczekiwane 5 lat!!!) corke martwa (byla przenoszona) silami natury, to dopiero jest przezycie :( czekala dokladnie rok, az ja sie urodzilam wiec te 3 miesiace to co to jest :) bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuusia
dziekuje wam kochane jestescie!!! odezwe sie jak wyjde ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooo
Współczuję, ja też to przeszłam, za drugim razem donosiłam ciążę i nie było problemu. Widocznie coś było nie tak. Mam nadzieję, że za drugim razem Ci się powiedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 23 lata i od 2 m_cy jestem mama . Z mezem jestesmy rownolatkami. Radzimy sobie doskonale. Gdybym mogla cofnac sie w czasie ----- nic bym nie zmieniła ! Jestem szczesliwa:) Pozdrawiam wszystkie młodziutkie mamusie:) Evi_20 ------- masz slicznego dzidziusia , sama tez ładnie wygladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUUUSIA Ja byłam bliska utraty synka, bo przy porodzie( z ciąża zagrożoną) ustały funkcje życiowe. To co przeżył było o zgrozo, to czekanie było koszmarem. Bardzo współczuję tej straty, małej istotki. Mam nadzieję, ze z pomocą bliskich dasz radę przez to przejśc i ból minie, a los wynagrodzi Ci tą strate. Z człego serca zyczę powodzenia..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia--jestem z Tobą kochana❤️ przechodzialm to samo..tzreba sie pozbierac do kupy..a rodzina i najbliżsi musza ci w tym pomóc...musisz być silna choć wiem ze beda gorsze dni....ale i dka ciebei zaświeci słoneczko❤️ zabieg nic nie boli bo jest pod narkozą..ale po zabiegu jest to najgorsze..ta okropna pustaka!!! musisz to przetrwać❤️ trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
Aż mi stają włosy na głowie gdy czytam wypowiedzi fdszfd! Wiek wcale nie jest miarą dojrzałości! Niektóre kobiety dojrzewają bardzo wcześnie do macierzyństwa, inne później, a jeszcze inne wcale! Decydując się na dziecko trzeba przede wszystkim być w stanie zapewnić mu godny byt, miłość, uwagę i cierpliwość, trzeba pragnąć być przy nim do końca życia i wychowywać go na dobrego, uczciwego człowieka! Jak wiele jest kobiet po 30 które są złymi matkami, często nie stać ich na utrzymanie dziecka, w innym przypadku nie mają czasu... To naprawdę nie jest kwestią wieku, a dojrzałości emocjonalnej, poczucia odpowiedzialności i możliwości... Wypowiedź "może to i lepiej" byłaby do "przełknięcia" może w sytuacji gdy ta dziewczyna nie miałaby środków na utrzymanie tego dziecka, była sama, czy gdyby planowała np.oddać je do adopcji, ale potwornością jest podobna wypowiedź pod adresem kobiety która oczekiwała swego dziecka, która w dniu planowanego porodu będzie czuła największą pustkę jaką można sobie wyobrazić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo urodzę
bardzo mi przykro........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×